Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
29. jan 2008

holky..tak tygr se právě poprvý fakt rozřechtal nahlas 😀

dzej
29. jan 2008

siss 😀 😀 😀 😀 😀

nemo1985
29. jan 2008

Ahojky holky, chci se jen zeptat.
Včera mi měla dorazit MS, a nic.
Na testíku jen jedna čárka.
Prsa mě hrozně bolí a bříško jen trochu.
Dnes ráno jsem měla trošku špinění,ale ted vůbec nic zase.
Četla jsem, že to může být i z toho, jak se vajíčko uhnizďuje.
Co myslíte vy???????
Jsem 13 DPO

hedunecka
29. jan 2008

ahoj nemo ja som to mala presne tak isto-hrozna bolest v prsiax a test som si robila na 30den od posled.MS a ukazala sa ale asi az po 15min.slabulilinkaaaaaa ciarocka..potom som mala spinenie a nieco podobne MS trvalo to 2dni skus si kupit test rapiClear sensitive ukaze ti tehotko uz po 1dni vynexany MS

nemo1985
29. jan 2008

hedunečko: moc ti děkuji za odpověd. četla jsem, že lze špinit když se vajíčko uhnizduje, a zatím to je dobré, nešpiním 🙂

hedunecka
29. jan 2008

no ja som aj spinila a potom aj krvacala a v postielke mi teraz vyvadza moja krasna princezna 😀 😀 😀
drzim palceky potom sa ohlas ako si dopadla 😉

weroni
29. jan 2008

dzej: zase dost "aktualne odpisujem" 😀 😅 😅 😅
ja som supla do zapekacej misy kuracie kridielka - a konecne som si ich opiekla uplne do chrumkava mnaaaaaam 😀 😝 a k tomu som si upiekla zemiacky a uvarila zeleninovu polievocku s kridlami 🙂

siss: no supeeeeeeeeeer s tym rehotom 😀

zuzana_t
2. feb 2008

ahojte, to tu nikto nechodi uz? ☹

weroni
2. feb 2008

zuzi: cauko, ako sa mas? 🙂

zuzana_t
2. feb 2008

celkom fajn weroni, a ty? babatko poslucha v brusku? 😉

weroni
3. feb 2008

zuzi: ano, babenko trenuje jak dive 😀 ti poviem ze si toto obdobie tak vychutnavam ze by som najradsej bola tehotna cely zivot a to babenko nosila v brusku 😵 😵 😵 uvidis, coskoro sa aj vam podari ten maly zazrak a potom si to budes krasne uzivat - to su neuveritelne pocity ked sa to mimusko premrva 😵 😵 😵
kazdym dnom je akcnejsie a reaguje na zvuky a na moje prihovaranie 🙂 😵

a co uz ste skusali sviecku po milovani? 😉

sisstin
3. feb 2008

nějak to tu mrzne 😕

weroni
3. feb 2008

siss: caves pozerala si nas kocik? som ti na icq posielala link mam ho albume 😉

sisstin
5. feb 2008

weroni: Deltim Patron 😀

martinka79
5. feb 2008

krásné ráno.

weroni
5. feb 2008

caute zienky 🙂

martinka79
5. feb 2008

tak jak je po ránu?

weroni
5. feb 2008

martinka: trocha som sa zlakla lebo mimco sa od vcera vecera nehybalo ani ma rano nezobudilo ako to ono zvykne, ale uz sa zase pohemzilo tak som spokojna 🙂
a ty ako?

martinka79
5. feb 2008

já v poho doma. malý se ozývá neustéle 🙂 je to živel. Včera jsme plavčila s maminami super relax. 🙂

weroni
5. feb 2008

martinka: to ti verim, ja som bola min. stvrtok konecne plavat a tento stvrtok idem zas - chcem chodievat kazdy tyzden lebo pred tehu som chodievala pravidelne a kedze som od zaciatku tehu az do polovice piateho mesiaca neplavala, hrozne mi to chybalo, ta vodicka je super.
Len mi dlho trvalo kym som nasla bazen kam nechodi vela ludi a nie je tam prechlorovana voda

martinka79
5. feb 2008

já chodím na plavání pro těhu a je to super. třeba se mi líbí rezonance hlásek. v normálním to není možné, ale ve vaně doma ano, ovšem bazén je bazén. JInak občas s dcerou vyjedeme, ale to víš není to ono ty aquaparky.

weroni
5. feb 2008

martinka: to ano, mas pravdu a zvlast ten kam som ja chodievala - je tam termalna voda, jeden bazen 34°C, druhy len pre tobogan ale tam je tiez teplejsia voda ako normalne, potom jeden vyslovene len perlickovy tam je skoro 40° a este vonku su dva - jeden s teplou vodou a jeden plavecky.
Ale je to tam tak nechutne prechlorovane, ze kamosky ktore su nachylne na gynekologicke problemy si odtial poprinasali vselico 😒
teraz chodim do hotela, kde skoro nikoho niet

tinni
5. feb 2008

ahojte tehulky 😉

martinka79
5. feb 2008

Weroni souhlasím s tebou. já chodím do nemocnice na rehabku a tam je to pokaždé čisté. super. 🙂

martinka79
5. feb 2008

tini ahojky

tinni
5. feb 2008

ako sa mate? 😉

weroni
5. feb 2008

tinni: cau- teba tu dlho nebolo vidno ako sa mas? 🙂

martinka: veru, hlavne najst v poho bazen - to je nahorsie...
a cvicis este okrem plavania nieco? ja brusne tance, cviky pre tehulky na fitlopte 🙂

martinka79
5. feb 2008

já pouze na balonu to jsme cvičivala i před a teď mírnější a potom civky na zpevnění pánevních svalů. jinak cvičím kolem dcery a psa. 😀
tini.mám se dobře, chystám se vařit

weroni
5. feb 2008

martinka: tak to ano - okolo tych dvoch to je dost pohybu 😀
tie panvove cvicim aj ja este 🙂 tie su super, hlavne ze ich mozes kdekolvek a kedykolvek 😀

martinka79
5. feb 2008

já to potřebovala svěrače po prvním už nejsou to co bývali. a druhé na cestě tak to musím posílit, abych nemusel anositi také plenkové kalhotky. 😀