• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
siss ja lekarom uz neverim nic..a hlavne slovenskym..jeden mi povie to a druhy ze kde som bola ze mi ide o zivot..radsej si nastudujem clanky a hotovo..

a niekde na mk tu je aj taka tema o tyx nozickax..a pre svoje dieta spravim vsetko a hlavne ako to citim ja sama ked jeden lekar povie ze mam davat este 2plienky na prevenciu a druhy ze na co ze to ma pekne tak si uvazim podla seba a podla malej a hlavne ked xudatko sa pri tom trapila s hroznou bolestou bruska..jeden lekar povie prestan kojit a druhy musis do ukonce.7mesiaca tak zase to nexam len na sebe a uvazim si ze ci jej bude lepsie materske alebo umele..

kazda matka nadobudne ten cit a moze byt 30mamiciek a kazda sa rozhodne pre nieco ine.. :wink:
12. feb 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: tak já to dávala pořád, i když plakal bolestí.. :unamused: já doktory poslouchám..navíc tenhle, kam chodíme my..je známej, že to široký nedává jen tak..ale když je potřeba..třeba ta Dr. vedle dávi i dečku preventivně..a to mi už fakt přijde přehnaný :angry:
12. feb 2008 o 10:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zase nas...na na vsetkyx a najradsej by som si hajka aj sama vazila a kontrolovala..vies ona si povie ze je odbornik a ja keby som si to nenasla na nete ze treba moc malej skontrolovat tak ani mi to nepovie..alebo ked mala to kakanie take bleee ze aby jej zobrala vyter no hruza a o mojej dr. radsej pomlcim :angry: :angry:
12. feb 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: pocuj ta tvoja mala nema chybu :grinning: :grinning: :grinning: to prve video je uplne superne, mala je na zozratie :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wero no to sa ma ona zlakla ze som ju vycihala jak sa stverala prec :grinning: :grinning: :grinning: tak zacala smiat :grinning: ja som ju natajnaca natacala :grinning:
12. feb 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: no je to blbý :confounded: mně taky přijde, že naše pediatrička nic nekontroluje...navíc tam malej vždycky děsně řve, páč tam s ním hážou jak s kočkou :angry:
12. feb 2008 o 11:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss a preco place?? :confused: moja haja sa vzdy tak ceri na dr.a az ked pride nejake babo a place tak vtedy uz aj ona zacne pusinku kriviť tak jej dam cecux do pusky a nezacne :dizzy_face: :dizzy_face: a co mu robieva??nam iba hlavicku mera, brusko pomaga a popocuva a ked nieco chcem musim jej povedat aby spravila..vcera som jej uz povedala nex nam laskavo predpisuje tu rybaciu mast na ritku lebo ja som bola v tom ze neni na predpis tak som ju mala iba za 5sk :grinning: :grinning: aj cipky a sirupcek som si musela od nej vymanit keby mala hajka nahodou teplotu nex s nou nemusim letet na pohotovost..
12. feb 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: já nevim...se tam bojí tý sestry..jak tam vlezem a začne mu měřit hlavu..tak děsnej řev..a skončí, až když vylezem...přitom doma nebrečí skoro vůbec :unamused:
12. feb 2008 o 11:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: strasne mas zlatucku dcerku, baby, vy mate vsetky tak krasne babenka uz sa fakt tesim ked to moje drobca bude taketo vylomeniny robit :dizzy_face:
12. feb 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: já s ním třeba nemůžu dělat ani letadlo..a jiný blbinky, páč má hned smrt ve vočích :sweat_smile: a ta sestra ho na tu váhu div nehodí :angry:
12. feb 2008 o 11:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wero ja by som si to s tebou kludne vymenila :grinning: :grinning: byt znova teho..a robit si cely den to co chcem juuuuuuuuuuuj :grinning: :grinning: neboj uleti to ako voda..pozri ja som chcela rodit uz v 38tt a rodila som na zaciatku 42tt :grinning: :grinning: a prezila som
12. feb 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: ja viem ze tehu je na vychutnavanie lebo potom pride nonstop 24hodinova sichta :slight_smile: ale aj tak sa na to tesim, hoci este nechcem aby to bolo lebo sa mi velmi paci ked mam mimusko v brusku a citim ako sa hybe a tak :dizzy_face: niekedy si zelam aby som ho tak mohla nosit cely zivot a inokedy pride taka chvila ze by som si ho ulozila na brusko alebo ho vybozkavala :dizzy_face:
12. feb 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hedun akurat sme si s momo kukali tie videjka a momo sa na tvojej malej straaaasne rehnila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: pipi to fakt?asi jej rozumela :grinning: :grinning: ozig moja ja som stratila tu vasu adresu na youtube posli nex aj vas mrknem

wero no tak tie pocity mame asi vsetky rovnake :wink: ja by som tiez chcela mat haju aj v brusku aj pri sebe :grinning: jej no sak pockat za xvilu ti budeme gratulovat k miminku :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já teda bejt těhu nechci...konečně jsem zhubla.. a nakoupila si spoustu skvělejch hadrů :grinning:
12. feb 2008 o 11:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si ina expertka :grinning: :grinning:
ja sa vytesujem ze som konecne pribrala a dufam ze mi z toho nieco aj po porode zostane :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hedu: veru, ani sa nenazdam a uz bude tu pri nas... sak len teraz boli dve ciarky a uz je takyto malicky cloviecik z nich :grinning:
12. feb 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: mám obavy, že při tvé konstituci budeš po porodu ještě hubenější :sweat_smile:
12. feb 2008 o 12:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak to sa neboj na konci este priberes a ked budes kojit a budes patrit do tej skupiny ktora pocas kojenia rapidne nexudne tak urcite ostane na tebe nieco alebo aspon brusko sa zvacsi :wink:
12. feb 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
weroni no ja som krasne cez tehu pribrala a teraz kedze aj kojim tak je zo mna este vacsia polovica nez pred tehu.... vzdy ked tu najdem temu ako schudnut tak sa smejem ze zalozim taku temu ako pribrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss a pipi: nestrasteeeeeeeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile:

pipi: pridam sa do tej temy potom :slight_smile: lebo ja som sa 5 rokov snazila odpichnut z 55kg a nepodarilo sa mi to napriek tomu ze som zrala tak ze ma vsetci prezyvali pasomnica a kyselina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a az ked som otehotnela to prislo :slight_smile: ale teraz ked vravite ze po porode znova to iste, ba este horsie tak dovi :zipper_mouth:
12. feb 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm..to se někdo má..a já nežeru a mučim se hlady :unamused:
12. feb 2008 o 13:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi jeeeeeeeej cul som to dopozerala bozinku ta uz je velka :dizzy_face: :dizzy_face: tam kde stikuta este take babatko a teraz uz stoji ja umrem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

toto je moj nervak ked sa pretoci na brusko a uz ju to nebavi potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://ceknito.sk/video/118325
12. feb 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hedi no nema chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no a to je uz tak 2mesiace stare to video musim nove porobit lebo v postielke uz vie aj skakat :grinning: :grinning: :grinning: inak uz sa asi 3sekundy aj sama na nohach udrzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a hedi som sa smiala este na tom ako sa smejeme na tom ked "tyrame"svoje deti ked im nervy robime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no sak to keby som ju mala stale obracat naspat na xrbatik tak to mozem kazdyx 5sekund ona sa tak xvilku aj zahra s flasu abo hrackami a potom uz je zle tak musime ist haci :grinning: :grinning:

no natoc rada kuknem..je to fajne ked si ti potom porovnas ze ako zase vyrastla :dizzy_face:
12. feb 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ste tu niekto? :confused:
12. feb 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: aj ta tvoja mala momo je teda riadne zradielko :grinning:

baby nebozkavate tie vase drobce vkuse? :grinning:
12. feb 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobry vecer ste tu? :confused: :dizzy_face:
12. feb 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooojte babulky, ste tu niektoraaaaaaaaaaaaa :grinning:
13. feb 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: ty jsi blond? :astonished: