Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

hanculka
13. feb 2008

ahojte mamičky môžem sa k Vám pridat? 😉

sisstin
13. feb 2008

hanculka: vítej 😀

kuko7
13. feb 2008

siss: to je stara foto, este z pred dvoch rokov 😀 ale paci sa mi , tak preto som ju tam supla 😉

dzej
13. feb 2008

ahoj holky, Siss pěkný fotečky 😀

sisstin
13. feb 2008

dzej: hurááá..až konečně pase, jak se má 😵

kuko7
13. feb 2008

Ahoj dzej, tak uz a nam to blizi, vsak? Teskas sa? 🙂

hanculka
13. feb 2008

mamičky kolko mate rokov? ja mám 21 a 5 mesiacov 🙂

sisstin
13. feb 2008

hancul: to jsi mládě...mně bude za měsíc 24 😉

tinni
13. feb 2008

ahojte 🙂

hedunecka
13. feb 2008

hancul ja budem mat tento rok este len 21 😉
ahoj tinni
siss a vy ste este nepasli?? 😕
kuko kde mozem vidiet tvoje foto???bozinku ale to leti sak uz ides za xvilku rodit

tinni
13. feb 2008

ako sa mate hedu? 🙂

hedunecka
13. feb 2008

dobre dnes som bola zaniest moc malej tak uvidime ci je ok 😉 mala akurat zaspala na ceciku a drahy isiel varit tak mam pohodu 😀 😀

a vy ako??robota a tak..

pipi1211
autor
13. feb 2008

hedi no strasne rychlo to leti najskor sa tu stale o mne pisalo lebo som bola teoreticky jedna tehulka v taok termine a dlho predo mnou a po mne nik potom ty a megie a siss no a zrazu kuko co bola len v dakom 6tt a uz ide rodit 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
13. feb 2008

kto bude dalsi tehu??????????? 😀

my fajn, robotka ide dobre, zalozili sme si minuly mesiac firmu-vola sa BECKIE, s.r.o. 😀

hedunecka
13. feb 2008

pipi presne ty si to vystihla 😉 😀 😀 a po kukovi bude kto??wero??

tinni no sak my tri pipi, ty a ja 😀 😀 😀 ja planuje tak za 2roky

sisstin
13. feb 2008

hedu: blbě..s tím balíkem to moc nešlo 😉

tinni
13. feb 2008

my, teda ja ( Riso uz nechce), planujem za cca 7-10 rokov

sisstin
13. feb 2008

já nikdy 😅 😅 😅 😅

hedunecka
13. feb 2008

ale baby preco? 😀 😀 😀 co mate toho plne zuby?? 😀 😀 😀 😀

sisstin
13. feb 2008

hedu: já nikdy nechtěla žádný..takže jedno mi stačí..navíc to žere strašně peníze... 😉 já už utratila přes 150 tisíc Kč..a jsou mu ani ne čtyři měsíce..taky jsem konečně zhubla..znova se huntovat nechci 😉

tinni
13. feb 2008

ja si chcem este aj uzit zivota a nie byt s detickami doma zavreta 😀 jedno zatial bohate staci, aj to uz som rada, ze je ako tak uz velka a vydrzi bez nas aj cely den, napr. u babicky 🙂

a ked ju budem moct dat obcas aj na noc k babicke, tak to bude uuuuuuplna parada, to si aj konecne niekde vyrazime na vikend 😀

tinni
13. feb 2008

no mmne by tie prachy ani tak nevadili-si myslim, ze to male zlaticko za to stoji, ani o postavu mi nejde 😀 ja som skor sobecka na cas 😅

sisstin
13. feb 2008

tinni: já už se též těším do práce 😉

sisstin
13. feb 2008

navíc MP už na to nemá moc věk...to samé asi jak u tinni 😉 když druhý..tak nejmí za 10 let..a to už mu bude dost přes čtyřicet 😉

pipi1211
autor
13. feb 2008

no ja planujem za 4-rockov musime si najsor byvanie zabezpecit a tak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale keby sa dalo tak aj hned 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
13. feb 2008

pipi. ty tak skoro 😲
no ale kazdy je iny typ, ja sa priznavam, ze nie som moc typ na deticky-co uz...

hedu a pipi zase su typy na deticky, kazdy sme iny 😉

a mozno za tych 10 rokov uz budem moc pohodlna na to, aby som mala deticky...

ja najskor chystam velkuuuuuuuuuuuu karieru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
13. feb 2008

chcela som povedat pohodlna na to, aby som mala DALSIE deticky 🙂

sisstin
13. feb 2008

tinni: jsi jak já 😉 každýho není životní sen sedět doma..a starat se o děti..já jsem ráda, že Petu mám..ale kdybych ho měla třeba o 10 let dýl..tak by se taky nic nestalo 😉

hedunecka
13. feb 2008

pip 😀 😀 no aspon ze jedna 😀
ja ani neviem kolko miniem..pretoze ja kojim, veci mam habadej a co stale dostavam od niekoho z rodiny pride ten na navstevu,dalsi atd plienky mam nakupene dopredu aj 4baliky takze mi to tak drahe nepride

sisstin
13. feb 2008

hedu: já nedostala od nikoho nic 😉 já radši budu mít jedno... a abysme se měli dobře..než mít dětí víc..a dřít bídu..navíc MP má dětí už dost si myslim 😅