Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

arabeska
15. feb 2008

tweety,mojho muza by drblo 😀 xudak on nexcel mat deti nikdy a uz ma 2 😀 😀 😀

tinni
15. feb 2008

no mne by tehu az tak nevadilo ako to, starat sa o to male babo... teraz,ked uz je mala konecne vacsia a my mame viac casu aj na seba, by prislo druhe... to by ma moc nepotesilo, zase vsetko odznova

tweety22
15. feb 2008

no moj manzel ked ma spoznal tak ma neznasal a vynadal mi, ze co ho pozyvam na piwo, ze on s takou poblaznenou v zivote nikam nepojde... no keby som mu vtedy bola povedala, ze budeme mat spolu dieta tak by ho asi drglo 😀

arabeska
15. feb 2008

inak ja sio teraz neviem predstavit 3 ...
a veru ani druhe som si nevedela predstavit s malym vekov. rozdielom

arabeska
15. feb 2008

evi 😀 😀 😀 xlapi sa daju ryxlo zmanipulovat 😀 😀 😀 ako si to v;astne dokazala? 😀

tweety22
15. feb 2008

tinni, ja si myslim, ze zena nie je stroj a otrok aby zvladala naraz dve male decka, ako tie, ktore sa tak rozhodnu tak v pohode ale podla mna je to nenormalne narocne a vyzaduje si to kopec nervov, nic nepoviem ked mas jedno dietatko uz v skolke a s druhym si doma ... mam priamy priklad u nas v rodine ma sesternica dve deti hned po sebe a je uplne na dne pretoze to starsie co ma 1,5 roka nechape preco zrazu pribudol niekto druhy a velmi zle to znasa ☹ ale je to kazdeho osobna vec, tymto som sa nechcela nikoho dotknut, je to len moj nazor

tweety22
15. feb 2008

arabeska, spravila som sa hrozne mudra, ze viem linux 😀 a to celkom zabralo , v zivote som s nicim nudnejsim nerobila ako s operacnymi systemami, ach jaj...

tinni
15. feb 2008

no, to verim... ani neviem, ako by som to Rebecce vysvetlila, tiez by to nechapala

tweety22
15. feb 2008

ja planujem druhe asi za 3-4 roky a tretie tiez po takej dlhej dobe, teraz si xcem v najblizsich rokoch uzivat len misulka a cestovat s nim po svete 😀

arabeska
15. feb 2008

linux 😀 😀 😀 ze ma to hned nenapadlo 😀 😀

tweety22
15. feb 2008

baby letim lebo ideme kupat, dobru noc

claudinka
16. feb 2008

caute baby 😉 som tu nova novucka.. mozem sa k Vam pridat? Som z Bratislavy a buduci tyzden idem na dalsi ultrazvuk, ale pravdepodobne som v 9. tyzdni. Chodim do prveho rocnika na vysku a popritom brigadujem pomerne skoro stale 😀 co sa tyka babatka, chceli sme s priatelom a akosi to hned vyslo. Po menstruacii som nezobrala tabletky (naschval) a hned prvy tyzden som otehotnela.. po troch tyzdnoch mi vysiel test negativny a ked mi neprisli prve kramy, tak som si spravila dalsi test a objavili sa vytuzene dve ciarky 😎

tinni
16. feb 2008

claudi, tak gratulujem, ze to vyslo na prvy raz 😉 a odkial z Ba si?

claudinka
16. feb 2008

Mno, doteraz som bola zo stareho mesta, odmalicka, ale pred 2 tyzdnami sme sa s priatelom prestahovali do Vrakune do podnajmu 🙂 je to sice daleko, ale sme sami a to je hlavne.. a ty si odkial?

tinni
16. feb 2008

ja byvam pri Strkovci 🙂

claudinka
16. feb 2008

tam som chodila na strednu 🙂 a priatelovi rodicia byvaju tiez v Ruzinove, aj sme tam chceli ist do podnajmu, ale potrebovali sme nieco rychlo a tam bolo vsetko obsadene.. aj sme mali garsonku na Chlumeckeho, ale bohuzial to dala majitelka znamym :( skoda, mohli sme byt susedky..

tinni
16. feb 2008

nevadi 😀 my byvame vsetci v Ruzinove... nasi, priatelovi rodicia aj my, takze to mam ku kazdemu blizko 🙂

a co ste sa tak skoro rozhodli mat babo? 🙂

zuzana_t
16. feb 2008

ahojte, tinni, uz si testovala? 😕

tinni
16. feb 2008

ahoj zuzi, hej, nastastie negativne 😀 ale kramy mam dostat az za styri dni, tak uvidim ako mi pridu... 😕
a ty ako? 😉

zuzana_t
16. feb 2008

no ja mam dostat zajtra, ale nevkladam velku nadej 😀 😀 😀 😀

claudinka
16. feb 2008

ani neviem.. sme sa o tom casto rozpravali, ze by sme chceli mat babatko doma.. ze kedy potom.. co nebodaj sa chystas na druhe? 😨

tinni
16. feb 2008

zuzi, drzim palceky 😉 potom sa urcite ozvi...

claudi, nieeeeeeeeee, nechystam... len mi je teraz casto tak zle od zaludku ako ked som bola ehu, tak som si robila test, ci nahodou... 😅

a ty mas kolko rokov, 20?

pipi1211
autor
16. feb 2008

dobre ranko babule.... ako sa mame? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 joj zuzi bodaj by mrcha neprislaa co?

claudinka
16. feb 2008

hej, hej, krasnych 20 rockov..

pipi1211
autor
16. feb 2008

claudy IP 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinni
16. feb 2008

ja mam 21 🙂 a priatel ma kolko, ze uz sa nechal ukecat na babo? 😀

zuzana_t
16. feb 2008

ahoj pipiiiiiiiii 🙂 no, zajtra ma prist, tak uvidime... ale nevkladam tomu moc velke nadeje... podla mna sa nemohol tak rychlo ten prolaktin upravit...ale zasa, je tam pisane, ze sa treba pri uzivani toho lieku chranit, ze je velka sanca na otehotnenie..... 😉

zuzana_t
16. feb 2008

pipi - pozri von, ako nam kraaasne sneziiiiiiiiiiii 😵 😵

tinni
16. feb 2008

ze krasne 😅 nenavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim zimu 😠

zuzana_t
16. feb 2008

ja zimu milujeeem, ale len ak snezi, ak uz moc mrzne, tak nemusim 😉