Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
16. feb 2008

co znamena IP? 😀 asi som nevzdelana.. 😅 mno, priatel ma 25.. tak akurat..
to pocasie, sa stale len smejem - chumelica, slnko, chumelica, slnko.. a to neni este ani april..

zuzana_t
16. feb 2008

poobede dam foto do albumu, mam nove vlasy 😀

tinni
16. feb 2008

tak to je mladucky 🙂 to sa divim, vacsinou taki mladi chalani babeno este nechcu...

pipi1211
autor
16. feb 2008

uplne hore by ti malo svietit na cerveno ze 1interna posta a na to klikni 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jej zuzi som zvedava aj ja mam nove vlasy,nie uplne nove ale mam nafarbene 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzana_t
16. feb 2008

pipi - tak hod foto 😉

pipi1211
autor
16. feb 2008

zuzi ze krasne........ fuj nechutna zima... ako mam rada strasne zimu no na horach ked je mrte snehu a slniecko ale zima v meste nema zmysel 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pipi1211
autor
16. feb 2008

no neskor teraz mam mastne vlasy tak si cez den umyjem a dam foto 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzana_t
16. feb 2008

dobre, tesim sa 😉

tinni
16. feb 2008

zuzi, a kde je tvoja foto, co si slubila? 🙂

claudinka
16. feb 2008

to hej.. ale ten moj ma rozum 🙂

zuzana_t
16. feb 2008

poobede, teraz som sama doma a nema ma kto odfotit 😀 😀 😀

zuzana_t
16. feb 2008

pipi a ako vyzeraju pripravy na svadbu? 😵

pipi1211
autor
16. feb 2008

no zuzi zatial ani sama neviem... 😅

zuzana_t
16. feb 2008

preco, ved v auguste to ma byt, nie? ci ste si to rozmysleli? 😕

pipi1211
autor
16. feb 2008

hej hej malo by to byt,no su tu ine problemy tak snad sa to vsetko pekne vyriesi a budeme svoji v auguste 😵

zuzana_t
16. feb 2008

tak drzim palce, aby Vam to vyslo

tinni
16. feb 2008

pipi, a preco sa tak vrhnes do toho sobasa, vsak si este mladucka... 😕 a mozno vam to ani vobec spolu nevyjde... ( to nemyslim v zlom, drzim palce, aby vam to vyslo... 😉 ale vy ste este obaja totiz velmi mladi, nevies, ako bude za nejake tri roky...)

zuzana_t
16. feb 2008

aj ja som sa vydavala mlada a som stastna 😵

tinni
16. feb 2008

tak to ti gratulujem zuzi 😉 v kolkatich si sa vydavala?

pipi1211
autor
16. feb 2008

no tinni ono hlavne ide o mojich rodicov,strasne chcu aby sme sa vzali ked uz mame momo no a ja by som to tiez velmi chcela. verim ze jarko je ten pravy,my sme uplne zohrana dvojka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
16. feb 2008

no aj moji rodicia a aj Risovi na nas tlacili, ze sa musime vziat, ale to mi nikto nemmoze rozkazat...
ja si myslim, ze som este mlada na to, aby som bola pani 😀

zuzana_t
16. feb 2008

22 😉

claudinka
16. feb 2008

no ja mam 20 a frajer 25 a mame svadbu v marci.. a nejsme na to mladi 😝

pipi1211
autor
16. feb 2008

no ja zasa tuzim po tom byt pani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana_t
16. feb 2008

ja si tiez myslim, ze je to od toho, na co sa citite 😉 dobre, idem kukat jamieho olivera - toho chlapa mat doma,tak by len varil a varil 😀 😀

weroni
16. feb 2008

caute baby, aspon niekto tu je v sobotu 😀
ako sa mate? ja nestiham a mame kopec starosti, vcera sa mi v Blave zakusli bzrdy 😠 hnusoby s autom sa nedalo pohnut takze teraz je s nim manzel v servise lebo ako-tak to vcera po dlhom case s kamosom rozbehali ale len natolko ze s tym dosli do senca a tu sa to zas zakuslo a neslo s tym uz pohnut, totalne sa zapiekli...
takze som vyuzila cas na nakupy triciek 🙂 a aspon som dosla mrknut ako sa mate lebo z domu sa nestiham ani len pozriet co sa tu dialo tieto dni 🤐

zuzi: hrozne sa tesim ked uz dojdes oznamit ze si tehu 😉 🙂 velmi drzim palce 🙂

tinni: kde v Ruzinove byvas? Ja som tam vyrastla, na Komarnickej, na Strkovci - hned oproti zimaku cez cestu, ten prvy vysoky barak co ho zateplovali. Na zakladku som chodila na Drienovu a ty? 🙂 ked som mala 15 sme sa odstahovali do Senca.

tinni
16. feb 2008

ja byvam teraz tiez pri Strkovci, na Klincovej...

weroni
16. feb 2008

tinni ty si tu? 😅

tinni
16. feb 2008

hej 🙂

zuzana_t
16. feb 2008

dakujem weroni, si zlata 😉 ja tiez po nicom inom netuzim, ako byt tehu 😵