Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

mirka8429
17. feb 2008

tak to som rada ale aj tak mam dojem ze ta infekcia nejak neustupuje...nasli mi nejaku klebsielu ci co...to je stafilokok alebo streptokok....nieco take....a bojim sa ci pocas pôrodu nejako sa maly nemoze nakazit...sice davaju antibiotika do zily ale ci to pomôze....a ked uz o jedle aj ja som prave papala....grilovane kurca a zemiaky🙂)))

arabeska
17. feb 2008

tweety,no ved ja by som im tam skolabovala keby som pocula ako si podavaju tie instrumenty 😅 😅

siss,ako bolo?

sisstin
17. feb 2008

jsem tam málem nechala plíce na zemi 😅

tweety22
17. feb 2008

mirka, ja som to mala tiez a pokial budes rodit normalne tak ti daju do zili ATB a malicky sa ti nenakazi, ja som sa toho tiez hrozne bala lebo ked som citala co to moze sposobit, novorodenecku sepsu az smrt tak brrrr, som bola uplne vylakana, ze preco sa vtedy automaticky nerodi sekciou... ale moj dokino ma vysmial, ze uplne staci ATB

mirka8429
17. feb 2008

arabeska...som v 32 tt a od 23tt sa mi zacal najprv skracovat krcek a teraz som otvorena...tak zacali v nemocnici stresovat a pichali mi injekcie na rychlejsie dozretie pluc babatka keby sa skôr narodilo...ale to bol 8 mesiac a ten je dost rizikovy..tak snad bude vsetko dobre...teraz len lezim...ako aj chodim ale snazim sa malo....ty si v ktorom tyzdni?alebo uz niesi tehotna?

arabeska
17. feb 2008

sis😀😀 aj xodim cvicit s brankom a veru na prvom cviceni som funala ako parny vlak 😀😀 ale tak soatatne tam mali babatka tak 6 kilove a ja 8 kg tak to je uz tiez o inom😀😀

mirka8429
17. feb 2008

tweety...kamoska rodila na sekciu a bola umrtvena len lokalne...som sa pytala tak ze vraj necitila nic...ze teraz uz uspavaju uplne len vtedy ak ma zena nejaky problem alebo nemozu jej dobre trafit epiduralku...ale ja tiez neviem ako by som sa tvarila ked viem ze som rozrezana a pri vedomi aj ked nic necitim....🙂)

arabeska
17. feb 2008

mirka ja uz mam 2 deti😀 ved si vypln profil nex vieme 😅 a ozaj co cakate? no ja osm bola rizikova od 14tt a od 26tt som mohla iba lezat a tiez ma drzali na infuzkax a pod,uprimne som rada ze uz to mam za sebou

mirka8429
17. feb 2008

arabeska...dnes som prvykrat na tej stranke a neviem este ako sa to tu vyplna...kam mam kliknut na profil??

tweety22
17. feb 2008

mirka, asi je to individualne lebo holka co bola so mnou na izbe vraj citila nejake tlaky a inak oni ta v momente uspia pokial povies, ze nieco citis

mirka8429
17. feb 2008

tweety..tak ja len dufam ze budem rodit normalne🙂) ale viem co zeny zacali rodit normalne a nieco sa vyskytlo tak ich brali na sekciu....

arabeska
17. feb 2008

mirka,klikni si hore na nastavenia a tam ta to uz bude navigovat🙂

sisstin
17. feb 2008

arabeska: já chodím bez tygra..dneska byl aerobic a pclass 😉

weroni
17. feb 2008

kuko: ja mam +9 kg a som len v 25-tom 🙂 😀 😀 😀

mirka8429
17. feb 2008

arabeska..diik uz mama ten profil vyplneny...

mirka8429
17. feb 2008

tweety.to si ma potesila..lebo ja tiez citam o tom vela aj na nete hladam a uz mam aj strach..ale ak stacia atb do zily pred pôrodom tak fajn....

arabeska
17. feb 2008

siss,no ja bez branka nemozem ist nikam kedze on mi je iba kojeny a moje mliecko nevypije ani z flasky,ale toto cvicenie je fajn v podstate mame deti ako zavazie 🙂

mirka neni zaco 🙂

sisstin
17. feb 2008

arabeska: tak snad cvičení trvá hodinu ne 😅

arabeska
17. feb 2008

siss,nj ale zase ja nemozem ist makat do posilky kedze kojim...😉 a moj muz xodi domov dost neskoro vecer takze by to bolo aj tak na prd...

sisstin
17. feb 2008

arabeska: aha..to mě nějak nenapadlo, že se u toho cvičit nesmí 😕

arabeska
17. feb 2008

no vraj to neni dobre na mliecko tak preto ja s cvicenim pockam az dokial nedokojim,vraj sa potom meni xut mliecka ci co...

sisstin
17. feb 2008

arabeska: já jsem ráda, že nekojim..ani bych nekojila...je to obtěžující 😎

arabeska
17. feb 2008

siss🙂 no mna to neobtazuje 😉 mne to robi radost 🙂 ved ho nebudem kojit do 18 😀

sisstin
17. feb 2008

arabeska: no to je něco jinýho..když to někoho baví..já k tomu mám odpor 🤐 🙄

sisstin
17. feb 2008

já jsem si táááák krásně protáhla tělíčko 😵 😵 😵 😵 😵 ....ještě dvě kila..a budu pod padesát..hurááá 😀

arabeska
17. feb 2008

siss:no paradicka 😉 😉

sisstin
17. feb 2008

ještě dneska dražim tašku NEXT..a už pak fakt nic 😅 😅 😅 😅

arabeska
17. feb 2008

janseee😀 zajtra som zvedava ze co to bude 😀 😀

sisstin
17. feb 2008

no nic kočky..jdu si smejt masku z vlasů..a vyfoukat...tak zatím..a pohladte broučky 😀

weroni
17. feb 2008

arabeska: pri kojeni sa nemoze cvicit? 😕