Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

arabeska
17. feb 2008

weroni:lekrari to neodporucaju kedze sa pri namahe odburavju rozne hormony a moze sa z toho zmenit xut mliecka a potom babo odmieta papat.kedze mne je prvorade kojenie tak cvicenie som odsunula bokom,ale xodim na to cvicenie s brankom a je to fajn 😉 😉

pipi1211
autor
17. feb 2008

ahojte ste tu este niektora? 🙂

weroni
18. feb 2008

arabeska: tak to dobre ze si povedala lebo to by ma ani nenapadlo... jasne ze kojenie je dolezitejsie ako cvicenei 🙂 no kedze po porode odporucaju cvicit uz od prveho dna po porode myslela som ze sa to moze skombinovat, to by ma fakt ani vo sne nenapadlo ze to moze ohrozit kojenie 😕
a ake cvicenie absolvujete s malym?

pipi1211
autor
18. feb 2008

dobre ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinni
18. feb 2008

dobre ranko 🙂

pipi1211
autor
18. feb 2008

sa musime pochvalit v noci sme pekne spinkali boli sme len 3x hore 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sisstin
18. feb 2008

pipi: a to je pěkný spinkání? 😲 😲 😅

sisstin
18. feb 2008

my nevstáváme vůbec 😕

pipi1211
autor
18. feb 2008

no siss my sme od 2-4mesiaca spali 12hodin v kuse ale potom sa to pokazilo a kazde dve hodiny sme boli hore.... 😠

sisstin
18. feb 2008

pipi: tý jo..aby nás to taky nepotkalo 😅 😅 😅

tinni
18. feb 2008

ze len 3krat 😀 mna ide porazit, ked je mala nahodou az tri razy za noc hore 😝

tinni
18. feb 2008

inak aj ja sa pochvalim-konecne som prestala kojit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sisstin
18. feb 2008

tinni: však Beca už je velká..gratulace 😀

pipi1211
autor
18. feb 2008

jej no super a ako sa ti to podarilo tinni? ja chcem tak na leto prestat... len neviem ako to spravime lebo mala mi v noci zaspava na cecku aj ked sa v noci budi tak ju vzdy dam na minutku ppricucnut a opat haja...

sisstin
18. feb 2008

pipi: a to pije nebo ne? Páč jestli ne..a má tě místo dudlíka..tak je to dost blbý 😠 dudlíka máte na noc? 😉

hedunecka
18. feb 2008

😀 😀 😀 pipi napodobne 😀 😀

pipi1211
autor
18. feb 2008

no taha tak minutu dve a je mrtva to ju dam do postielky a spi dalej, uz som jej skusala davat aj dudlik alebo caj ale to sa vzdy tak prebrala ze bola aj dve hodky hore. no niekedy staci ked ju len pohladkam a spi dalej. ako kedy

sisstin
18. feb 2008

mně při větě, že díte usnulo na cecíku vstávaj chlupy na rukou 😅 😅 😅 😅 😅

pipi: tak to jde, když hned usne 😉

sisstin
18. feb 2008

každej máme výchovu jinou... 🙂 mě děsí, že by dítě ze mě mělo nějakou podložku..a bylo rozmazlený..já v sedm dám do postýlky..a tam, at si dělá, co chce..ale nějaký chování a tak..to má smůlu..ale do pěti minut je tvrdej 😎

pipi1211
autor
18. feb 2008

tak to mas fajn no ja som ina 🙂 ja ju rada aj pestujem a ked mi na cecku zaspi tak ten pocit milujem je to krasne tak na nu kukat 😵 😵 😵 😵 😵 ale je pravda ze v noci mi to leze na nervy ale tak co uz 🙂
ja som malu par krat nechala v postielke nech zaspi sama a mala si pocut ten krik,taky zalostny ako ked sa boji ☹

sisstin
18. feb 2008

pipi: no jo..u každýho dítěte to nejde..však se Momo taky určitě srovná 😵 a bude pěkně spinkat 🙂 když ti to tak vyhovuje..tak není, co řešit 😎

sisstin
18. feb 2008

pipi: vy jste spíš s hedu takový pečovatelky 😵 já ho mám ráda, ale nějaký dlouhý chování a tak...to mi nic neříká..pohraju si s nim..a tak, ale jsem ráda, že můžu jít v klidu jít vedle..a dítě neřve 🙂 a hraje si sám 🙂

pipi1211
autor
18. feb 2008

to mas fajn siss aj ja by som niekedy nieco take prijala ale vacsinou za den sa s nou hram ja,ale vydrzi sa aj sama zabavit v postielke alebo mi robi poriadky v pultiku a beha po celom byte 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
18. feb 2008

pipi: ale to je na temperamentu dítka 😉

pipi1211
autor
18. feb 2008

no tak ta moja momo je uplny cert!!!!!!!!! ju aj ked mam na rukach tak mi skace,vsade skace ta moja tramposka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tweety22
18. feb 2008

ja si myslim, ze skoro kazde dieta je divosko,neda sa povedat, ze zato, ze je prvy rok kludne tak bude kludne cely zivot, mne bol misko dovtedy kym nezacal lozit a behat uplne dobre dieta, ktore takmer vobec neplackalo a teraz je tiez dobry ale treba za nim doslova lietat pretoze je vsade... taktiez mi spaval do 7mesiaca vzdy celu noc a potom ako sa zacal sam hybat tak uz zacal papat ovela viac a doteraz sa v noci budi 1x na papanie, takze to dieta sa samozrejme meni a zial matka sa musi prisposobovat pretoze moc neuznavam hodit dieta na pol dna do postielky a hraj sa same... podla mojho nazoru si dieta vyzaduje nenormalne vela pozornosti uz od narodenia a postupne sa to stupnuje, treba sa s nim rozpravat a vnimat ho, ale ono je to mozno fakt aj o vychove a charaktere ludi, kazdeho osobna vec ako si vychovava svoje dieta 🙂

sisstin
18. feb 2008

tweety: ono záleží..můj si hraje naprosto sám..směje se..brnká do hraček atd. 😉 samozřejmě s nim blbinky dělám taky...ale jsem ráda, že se zatím zabaví i sám 😎

hedunecka
18. feb 2008

ahojte no no tweety ma pravdu dietatu by sa malo venovat vela casu tym sa rozvija aj jeho motorika aj psyxika..nie nadarmo sa hovori ze dietatu by sa malo vela spievat, citat rozpravky, hrat sa ...aj mne to ide sice na nervy niekedy ale som rada ze sa mozem niekomu venovat a dokonca ked mi dlho spinka v kocari ked prideme von tak som nenormalne nervozna ze co tak dlho spi 😀 😀 😀

pipi my to mame asi rovnake mne malinka tiez inak ako na didke nezaspi-ja som si tak s nou vytvorila take puto a tiez mi islo srdce prasknut ked som skusala ju uspat samu v postielke..ja som rada ze je to takto ako to je ved mala nebude vecne..

arabeska
18. feb 2008

siss,ale petko je este predsa len maly poxybujem ze sa ti ako 6 mesacny bude hrat stale iba sam 😅 a ked zacne lozit a xodit hmm no myslim ze sa este nabehas a nahras 😉 😎 😎
mne sa branus totiz tiez zahral aj sam aj dodnes sa sam zahra ale uz je to ovela menej ako ked bol 3 mesacny

sisstin
18. feb 2008

hedu: no ty to máš jinak než já..já se nepovažuju za podložku 😅 😅 😅 😅 😅 ale každýmu, jak mu to vyhovuje..já jsem ráda, že pěkně spinká v postýlce.. 😎