Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

mexx
2. mar 2008

Caute babule, no ako som vypozorovala v jednej vedlajsej teme, Kuko uz dostala aj EPI, takze predpokladam, ze rodi (alebo uz je dokonca maminka). Tak jej drzim paluchy a som zvedava, ako to dopadne. Dufam, ze co najlepsie... 😉 🙂

mirka8429
2. mar 2008

ahojte babulky ako sa dnes mate?

hedunecka
2. mar 2008

jeeej kuko tak uz konecne??drzime palceky 😉

weroni
2. mar 2008

fiha baby tak jej drzme palce 🙂

tinni
2. mar 2008

ked tu niektora kocka rodi, tak si vzdy spomeniem, ako som prezivala porod ja 😀 drzime palceky 😉

weroni
2. mar 2008

tinni: ty spominas a ja si predstavujem ake to bude ked budem rodit ja 😀

hedunecka
2. mar 2008

no ja by som si to zopakovala..ten pocit ked som ju prvy krat drzala,kojila,umyvala ax 😢 😅

tinni
2. mar 2008

hej, krasne spomienky, ale teraz je to este krajsie 😵

tinni
2. mar 2008

hedu, a kedy planujete druhe?

weroni
2. mar 2008

hedu: ani nehovor, to si ani neviem predstavit ake krasne to musi byt 😵 baby ja sa bojim ze sa rozrevem ked to moje mimco zbadam po porode 😅 vam neusla slzicka? alebo ste boli radi ze ste to uz mali za sebou? 🙂

hedunecka
2. mar 2008

tinni keby som mohla tak aj teraz..ja som chcela po svadbe v roku 2010 😉

weroni 😀 😀 😀 ja prve na co som sa zmohla bol strasny rev a ledva som ju za nozicku xytila bol to taky zvlastny pocit ze ona je moja 😵 😵 😵 a ta vona a tak boooze jak to leti

weroni
2. mar 2008

hedu: tak to ti verim teda, ja sa tiez toho obavam lebo aj na prvom utz ked sme len srdiecko videli mi slzicka usla 😵 a toto musi byt nieco neporovnatelne - vidiet a chytit si to babenko ktoremu sa 9 mesiacov prihovaras, hladkas ho, sice ho vidis aj na UTZ ale toto musi byt urcite nieco jedinecne 🙂
hedu: vy sa budete brat v r. 2010?

hedunecka
2. mar 2008

no konecne som malu uspala v kocari na balkone tak dufam ze aspon taku hodku bude spinkat

wero ano 2010 😉 tak to si pis ja si az teraz uvedomujem ze som si ju vobec neuzila teraz keby som porodila tak sa k nej xovam uplne inak

weroni
2. mar 2008

hedu: tak to budete mat krasnu druzicku 😵 ja som mala sestricku 🙂
juj hedu ja sa tak tesim na to moje malicke 🙂 ale este nechcem aby sa narodilo lebo to tak preleti ze sa ani nenazdam - takto sa mi to velmi paci ze ho mam v brusku 🙂 treba si kazducky momentik vychutnat no nie? ved to tak leti.... nezda sa ti ze sa ti mala len teraz narodila? ty koky a uz ze 5 mesiacov...

hedunecka
2. mar 2008

no preletelo hlavne prve mesiace ked len spinkala-teraz ma zamestnava dost 😀 no za 11dni bude mat 6mes. 😵
ozaj vy nechcete vediet pohlavie vsak??a ake veci kupujes??myslim farbu, kocar, postelne pradlo a tak.. 😕

weroni
2. mar 2008

hedu: ano my si nechame pri tomto prvom prekvapco 🙂 veci kupujeme take neutral ale napr. kupila som uz jednu chutnu modru supravicku - ale tu dam aj dievatku taka je krasna 😀 neviem ja moc nezastavam to odlisovanie farieb, napr. teraz mam na muske cervene bodynka a supravicky kedze sme kupili cerveno-kremovo-hnedy kocik - tak aby sme sa doladili k nemu 😀 a tiez cervenu aj pre chlapceka aj pre dievcatko 🙂 jedine co vobec nekupujem je ruzova 😉 to az po porode ak to bude slecna 🙂
postelne pradlo si planujem objednat celu supravu bud nejaku zltu alebo kremovu - uvidime este 🙂 v tej sade je aj zavinovacka tak taku co sa moze dat aj do kocika a aby moc nekricala 😉
aj ty takto doladujes farebne alebo je to len tehotenska uchylka ktora ma po porode prejde lebo budem rada ze nas obe alebo oboch stihnem obliect a vypadnut von? 😀

hedunecka
2. mar 2008

no poviem ti tak ze ja som si na zaciatku myslela ze to bude xlapec a mala sa nam skovavala do 25tt a dovtedy som kupovala iba neutral-ale nic moc na vyber a ked som sa dozvedela ze dievcatko cakame tak to bola pasia ked som si mohla kupit fialkovu bundicku pre dievca, ruzovu teplakovu supravu a tak a teraz ked si to spatne zoberiem tak som rada ze som vedela ze bude dievca lebo tie neutral veci vobec nenosila 😀 😀 😀 a teraz co pozeram tak vsetko maju rozdelene bud xlapcenske alebo dievcenske 😖

weroni
2. mar 2008

hedu: no neviem mozno na to pridem az teraz - ked sa do tych nakupov vrhnem viac - doteraz co som pokupovala tak su vsetko take vecicky ze fakt aj pre dievcatko aj pre chlapceka 🙂 ale ako vravis - tiez som uz mala pokusenie kupit jednu krasnu chlapcensku supravicku - ja totiz neviem preco ale myslim si ze to je chlapcek 😅 to ma sprevadza od zaciatku tehu a doteraz mi to aj skoro vsetci vraveli ze to bude chlapec no min. tyzden ma jedna baba dost sokovala ked mi s uplnou istotou povedala ze dievca 😀 vobec by ma to nevykolajilo keby netipla svojej kolegyni chlapceka (caka chlapceka 😀 ) tak uvidime 🙂 inac svokrova zena tipuje dievcatko a svokra tiez tak uvidime no ja mam stale toho tucha na chalana - aj s manzelom 😀
hedu inac ty byvas priamo v TT?

hedunecka
2. mar 2008

ano priamo v tt byvam
inak nenahnevaj sa ale aj ja tipujem dievcatko 😅 😵
ja som si tiez cely cas myslela ze budeme mat xlapca aj som mala taky pocit ked som si hladkala brusko a buuuum v 25tt ked mi dr.na 3Dpovedal ze sa mu to vidi na dievca nechcela som vobec verit 😀 😀 a co nechce sa mi citat ta tema o tej kozmetike co si pisala ja ju pouzivam a som s nou uplne spokojna pouzivam aj tel.mliecko na dobry spanok aj sprxovy aj gel a mala ma po nej uplne hladunku pokozku 😉

pipi1211
autor
2. mar 2008

jej kuko super.... ked si ja spomeniem ako mi davali epi joj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 normalne sa mi tisnu slzi do oci 😅 😅 😵 😵 😵 😵 tak ked ta pojdeme pozriet asi aj malu uvidime 😀 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
2. mar 2008

hedu: to som rada ze aspon niekto ma pozitivnu skusenost mna to co baby pisali uplne zarazilo lebo som o tej kozmetike mala tiez dobru mienku 😕 ono je to asi tiez hrozne individualne nie?
tak aj ty si myslis ze to bude baba? 🙂 no v juni sa uvidi 🙂 teda dufam ze to bude v juni lebo dnes ked som pozerala ze kuko mala termin az 12. marca a mala je uz na svete tak z toho nasho kludne moze byt aj majovciatko co dufam ze nebude lebo posledny majovy tyzden koncim skolu 😀
Heidi sa narodila na termin alebo skor alebo neskor?

hedunecka
2. mar 2008

no ja som velmi spokojna a presne je to indi..ale vies oni ju kupali aj v porodnici v tom a pouzivali rybaciu mast na ritku a mala si asi na to zvykla..a inak pouzivam aj niveu ale ten johnosons mi hrozne krasne vonia aj mala je na spapanie potom 😀 😀
no sak uvidime ked pridas dalsiu foto ono to bude vidiet az tak pri konci-no tak to som fakt zvedava co z toho bude
no ja som rodila presne v den terminu a to ma chceli este nexat ale nechceli ma trapit/zevraj som mala uz porodne bolesti-tak to ukoncili sekciou kvoli prvej sekcii a mala ze mala vacsiu hlavicku teda ze bola cela vacsia 😀 😀 😀 /

weroni
2. mar 2008

hedu pocky teraz si ma trocha domotala 😅 ukoncili sekciou kvoli prvej sekcii? 😕

hedunecka
2. mar 2008

wero ano ja som mala v oct.2006sekciu/hydrocefalus/a hned za 42dni som bola opat teho 😀 😀 😀

weroni
2. mar 2008

hedu: jaj tak to som nevedela 😒 ale myslim si ze nemusim hovorit ze ma to mrzi lebo teraz uz asi pri malej na to nemyslis vsak 🙂
hedu a aku si mala sekciu - bola si pri vedomi - len od pasa dole znecitlivena alebo ta uplne uspali?

hedunecka
2. mar 2008

teraz som mala so spinalom cize malu som si hned mohla xytit a aj som ju videla a prvu celkovu a uz nikdy viac..to bolo hrozne/bolest hlavy, tocenie, dlho som sa nemohla postavit na nohy prosteee hruuuza/a pri tejto som bola na nohax za 15hod.a hned ju aj dostala k sebe a na 4den sme isli domko 😉

zuzana_t
2. mar 2008

kuko uz porodilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:

ahojte tak Alicka je na svete....13:15 prisla na svet,,,3300g...51cm,,,,je nádherna a uzasná,,,

weroni
2. mar 2008

hedu: tak potom super 🙂 no ja by som hrozne chcela ist do vody rodit tak dufam ze mimco nebude nejake moc velke aby som nemusela cisarskym ja neviem preco ale hrozne sa ho bojim radsej si odtrpim cele tie bolesti ako keby som mala sekciou - ja viem ze sa bojim zbytocne kopec bab co poznam tak rodili dokonca jedna pani ktorej ucim deti vsetky tri tak mala ale ja sa toho aj tak bojim a nechcela by som 😒

hedunecka
2. mar 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeej kuko gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 nex si uz domenka a nex uz vidime malu alicku juuj jak ti zavidim, vela mliecka ti zelam a malinkej posli bocku

wero no keby si to zazila tak by si pisala opacne 😀 😀 😀 ja zase ked som videla tie baby v tyx bolestiax az mi zle prislo 😅 a potom po porode ake boli dotrhane ze si ani sadnut nemohli, zilky v ociax dopraskane no des..ale zase je to indi 😉 ty ked porodis normalne tak tiez budem tvrdit ze v zivote sekciou 😉

zuzana_t
2. mar 2008

aj ja sa pripajam ku gratulaciam 😉 dufam, ze coskoro uvidime fotky malinkej alicky 😵 😵