Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

roxy
21. mar 2008

podla mna by si si mala urobit dalsi test...

mexx
22. mar 2008

Roxy, ja som zo Serede, takze tiez blizko... 🙂 A ked chces, tak sa pridaj aj do snazilkovskej temy "Buduce snazilky", tam je nas viac podobnych. 🙂

weroni
22. mar 2008

mexx: pocuj ty menis fotky tusim tak casto ako ponozky 😀 ako sa mas? nieco nove? 🙂

majula009
22. mar 2008

Sangria29, ahoj urob si este jeden pre istotu, ale z vlastnej skusenosti viem, kedze som si testy robila takmer 3/4 roka že ked sa mi aj objavila čiarka ako píšeš Ty s tienom tak z toho nič nebolo, potom som testy prestala riešit s tým že nám to nejde a asi ani nepojde a objednala som sa do centra asistovanej reprodukcie...už ked som tam sedela tak som bola tehu...a netusila som to...prisla som na to asi po týždni ked mi dal drahý na veceru rizoto a mne z neho doslo zle. Ked som si urobila test tak obe čiarky boli tak silné akoby vygravírované...od šoku som ani nevedela čo mám robiť... 😀 hehe, takže do centra som už viacej ani nešla....

mexx
22. mar 2008

Weroni, no jasne, sme si s holkami z temy "Islamske mamicky" urobili taku sutaz, ze Medzinarodny den vymeny fotiek...a mame to kazdy den... 😀 Ale nie, povedali sme si, ze budeme mat fotky, ktore vystihuju nasu naladu. Tak uz par dni mam takuto fotku a ked sa to zmeni, tak zas inac... 🙂
No a vy sa mate ako? Brusko krasne rastie, ako vidim, a pomaly ale isto sa vam to krati... 😉 🙂

weroni
23. mar 2008

mexx: veru veru leti to hrozne rychlo ved dneska zaciname 30ty tyzden!!!!

mexx
24. mar 2008

Weroni, ze 30. tyzden...ja to nechapem...ved len tot vcera si sem prifrcala s tym, ze "Jeeeeeeeeeeej, ja som tehotnaaaaaaaaaa"... 😀 😀 😀 No vazne to leti, o chvilu si mama... 😉

tinni
24. mar 2008

ahojte 😉 no inak vazne, weroni, ty uz si 30.tt-vsak to je neuveritelne 😲

pipi1211
autor
24. mar 2008

dobre ranko.... tu to este zije? ked obcas nakuknem tak tu je vacsinou ticho 😔 😅

weroni
24. mar 2008

baby ani nehovorte ako to leti 😨 akurat som vravela drahemu ze to je mozno nas posledny okruhly tehu tyzden 😀 lebo 40-ty uz nemusi byt 😉 ale mohol by 😀 😀 😀

tinni
24. mar 2008

weroni, v 38.tt sa budes modlit, aby nebol 😀 a nehovorim o tom, ked sa nahodou dostanes do 42.tt ako ja-to boli poriadne depky 😀 som plakavala v kupelni, ze nikdy neporodim... a Risovi kamarati mu furt vyvolavali,. ze ci uz som porodila-som na nich mala vtedy poriadne nervy 😀

pipi1211
autor
24. mar 2008

no ja tiez ked si spomeniem na to prenasanie tak mi je zle ale vratila by som to ☹ neuveritelne mi chyba brusko a uz sa tesim na druhe mimi 😵 😵 😵 😵 😵

kuko7
24. mar 2008

Ahojte babulky, ako sa tu mate?
ja som si na chvilku sadla k PC, lebo malicka zaspinkala 🙂 Ale o chvilku dojde moj ocino a bracho....akoze sibat 😅

weroni
24. mar 2008

tinni: 😀 😀 😀 moze byt inac 😀
keby som mala furt take brusko ako teraz tak aj na cely zivot ho beriem 😀 sice moj drahy mi na to vravi ze "ved mozes" 😀 ze buduci rok mozes byt zase tehu ked sa ti to tak paci 😀 😝

weroni
24. mar 2008

kuko ahojky 🙂 ty sa pochval mamina ako sa mame? 🙂 ja si stale tehu uzivam 😵

tinni
24. mar 2008

no ja ked si zase spomeniem na tehu, tak do 30.tt ok, ale potom by som uz dalej nechcela 😀 asi preto, ze si vzdy spomeniem hlavne na to prenasanie, bolo to fakt strasne 😒 som rada, ze uz to je za mnou 😀 a hlavne, ze uz je za mnou prvy rok Beccusky, ten prvy je fakt najhorsi, teraz uz je to celkom dobre...
mna od druheho vzdy odradi to, ze ten prvy rok bol strasny, nemozem sa pohnut poriadne z domu, same place prve tri mesiace, vycerpavajuce kojenie 😝 bolo to fajn, ale narocne, jedno babo zatial bohate staci-som zvedava, ci sa niekedy odhodlam na druhe-ma to pozitivne, ale aj negativne stranky pre mna... dufam, ze ma za to tu neodsudite, lebo viem, ze vacsinou tu mate na to iny nazor 😉

dzej
24. mar 2008

ahoj holky, krásné velikonoce přeji 🙂

weroni
24. mar 2008

tinni: mas pocit zeby sme sa tu niekedy pobili za ine nazory? 😉 🙂 ved kazdy sa zariadi tak ako mu vyhovuje no nie? 🙂

kuko7
24. mar 2008

weron: no ja si nemozem stazovat...malicka je hotovy anjelik a mame sa fajn 😀 Uz sa tesim, ked hodime nejake stretko, ked trosku povyrastie 😉 Boze len keby bolo lepsie pocasiiicko 😀 😀 😀

lia
24. mar 2008

ahojte,
tinni,to si budem citat tusim dokolecka ten tvoj prispevok 😀 😀 a nikdy nebudem mat deti 😅 😀 😀

tinni
24. mar 2008

weroni, nie, ale viem, ze sa tu niekto kvoli tomu tusim nepohodol so siss, ale nie som si ista... lius, ked baby tu dokolecka pisu, ze oni chcu uz druhe 😀 tak ja si tu pripadam, ze sem ani nepatrim 😀 aj ked deticky mam velmi rada, aj tehu bolo krasne 🙂

kuko7
24. mar 2008

baby stahujem foto a potom nejake supnem do albumiiku 🙂

weroni
24. mar 2008

tinni: pozri je normalka ze sme kazdy iny 🙂
dzej: este ste 2 v 1? 😀

kuko7
24. mar 2008

z som postahovala 🙂 kuk albumiiik 😀

kyliefox271
24. mar 2008

Ahojte baby,
ahoj weroni, to fakt letiii 🙂 citam vzdy, ze ty si to pekne uzivas a stale neviete pohlavie, to je super vydrz 🙂 ale budete mat krasne prekvapco 🙂 Sa Ti to uz krati 🙂

pipi1211
autor
24. mar 2008

no mne sa prvy rok malej zasa strasne pacil 😵 😵 😵 ja si ju stale takto malu uzivam i ked uz mala nie je a je z nej velka slecna.... rada by som vratila to obdobie ked mala tak mesiacik a len kukala joj zlataaaaa bola 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
24. mar 2008

kylie: ano ano - krati sa to veru a prekvapco snad uz vydrzime az do konca 😀 najvacsia sranda je ze ja - najzvedavejsi clovek na svete 😀 a vydrzala som to 🙂 no vsetci okolo nas su tusim este zvedavsi nez my 😀

dzej
24. mar 2008

weroni jj 2 v 1 ☹

weroni
24. mar 2008

dzej: uz mas toho vyse hlavy? ved neboj o chvilu je to tu 🙂 fuha to aj ja budem takto vzdychat na konci? 😅 si to neviem predstavit ked mne sa to tehu tak luuuuuuuuuubi 😀 ale to je asi tym ze mam take fajnove brusko zatial 😀 ked budem mat balon co ma bude tahat k zemi tak asi aj ja sa uz nebudem vediet dockat konca 🙂
otazka je - ci ja budem niekedy mat taky kotol 😅 pri tom mojom pidibrusku pochybujem 😅
dzej: tasku do porodky mas nachystanu? 🙂

dzej
25. mar 2008

weroni, no já v tom 30tt taky byla ještě OK... já si jinak taky nestěžuju ani teď. Je mi dobře. Cítím se fajn, jen už chci mít malou v postýlce doma...to čekání je hrozný. Hlavně nevíš kdy to přijde...Tašku mám už od 30tt a minulej týden jsem ji i použila. Byla jsem 3dny na rizikovým...malá měla tep 170... jsem chtěla ať mě fiknou a oni nechtěli...tak jsem doma a zas čekám 🙂