• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
ketrin: no, pravda je ze je to tu dost vymrete v poslednom case... musime to tu ozivit :grinning:
9. apr 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,já se hlásííím :grinning: mezi mladé těhulky :wink:
9. apr 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosib - ty cakas mimco o mesiac neskor ako ja :slight_smile:
10. apr 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni:No jo :grinning: tak potom budeš moct informovat až to budeš mít za sebou :grinning:
11. apr 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vas tady, muzu se vtirnout. :confused: :grinning: :sunglasses: :wink:
11. apr 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
11. apr 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: to som ja ketrin001 iba som sa nemohla prihlasit na tamten nick niketo mi nejako zmenil heslo :angry: aj ked neviem ako...tak teraz mam ketrin0011 :slight_smile: ako sa mate?
12. apr 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule : Ahoj.Konecne niekto novy je tu uplna muka :frowning2:
12. apr 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zienky,

no ja vam poviem ze bolesti mojej panvy zacinaju byt fakt hrozne, uz sa neviem dockat stvrtka - idem na poradnu tak sa na to hned spytam lebo toto je uz fak hruza.... rano som nevedela ani z postele vstat :frowning2:
dufam ze vy sa mate lepsie...
a okrem toho ma dnes rano oblievali navaly horka... nejak sa to zacina kopit :sweat_smile:
12. apr 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni:neboj vydrziz to... :wink:
12. apr 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiiiiiiiiiha ale je tu naozaj strasne ticho...niekedy Vas tu bolo ovela viac no nie? :fearful:
12. apr 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ste tu niektora? :confused:
12. apr 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni ahojj
12. apr 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni : mas krasnu dcerku :slight_smile: :wink:
12. apr 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ketrin, dakujem :wink: aj ty mas zlate babeno :slight_smile: tiez dcerka, ze? kolko ma mesiacov? :confused:
12. apr 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni: zase sme sa minuli o par minut? :sweat_smile:

ketrin: no ved akurat som hovorila manzelovi ze napriek tomu ako hrozne obcas tie kosti zabolia (a to uz citim druhy den tu bolest skoro stale) mi to nevadi a brusko by som este nosila aspon par mesiacov, je to napriek tomu uzasne :slight_smile:
a snazim sa mysliet pozitivne - ze bude mat mimusko lahsi prechod na svet ked sa to tam dole poroztahuje :grinning:
12. apr 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko kocky ...ste tu ??? tinni: vo februari mala rok...a tvoja ma kolko?

weroni : presne tak :wink: super myslis :wink:
13. apr 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ketrin takze ty mas jednu dcerku a planujete druhy niekedy v dohladnej dobe? :wink: lebo moj drahy ked mu stale rozpravam ze by som bola tehotna uz aj cely zivot tak mi na to vzdy povie ze "ved buduci rok mozes byt zase" :grinning: chce mat styri deti :grinning: vratane dvojiciek - strasne tuzi po dvojickach :slight_smile: a ja tiez chcem mat vela deti pokial nam to situacia dovoli ale urcite druhe aspon po 2,5 - troch rokoch :slight_smile:
aby som sa tomu prvemu mohla poriadne venovat, a takisto aj tomu druhemu lebo keby sa druhe narodilo ked prve bude trojrocne alebo tri aj daco tak to mu uz vysvetlis - vies ho zapojit do pomahania s babenkom a nemusis doslova kmitat okolo dvoch malickych deti :slight_smile:
napr. kamoska otehotnela ked mala prva dcera 5 mesiacov!!!!!!! :sweat_smile: :rolling_eyes: :zipper_mouth: tak to jej teda nezavidim, sice je medzi nimi maly rozdiel ale si uzila svoje teda...
14. apr 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ketrin, ja uz jsem se sem kdysi zasla podivat, v tu dobu to tady ale mnohem vic jelo. :slight_smile: Koukam, ze ted to tady trosku pokulhava, kze by to chtelo trosku probudit ze zimniho spanku tady. :slight_smile:
14. apr 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
14. apr 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze bych snad konecne mela stesti a na nekoho tady narazila??? :slight_smile:
14. apr 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano :grinning: ja tu tiez inak vzdy vediem monolog :grinning:
14. apr 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky ako sa dnes cítite???? :slight_smile: Ja skvelo už ma netrápi zápcha xixixi :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola to hrôza.A Weroni ty si s GA???? AJ ja ale nepoznám ta :sunglasses:
mas krasnuckeho synceka :wink:
pipi, ja sa citim celkom fajn, len tehu nie som :grinning:
14. apr 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dekuju. :wink: Taky jsem ted koukala na tu tvoji princeznu. :slight_smile:
I ja se citim celkem v pohode, ale tehu taky nejsem, i kdyz by mi to vubec nevadilo. :grinning:
14. apr 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To neva ale maminka si :slight_smile: Aj ja mám krsnú dcérku menom Rebecca je to pekné meno :slight_smile: Si z Ba ja tam idem v piatok na 3D ultrazvuk už sa teším :slight_smile:
14. apr 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule, dakujem :wink: a ty uz by si aj druhe chcela? :slight_smile:

pipi, hej, som z Ba... a kkkam ides na 3D, na Zahradnicku? Ja som bola na 3Dcku v Brne, bolo to super :dizzy_face:
14. apr 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano tam počula som že je to tam o.k. :slight_smile: podla tebaaaa :slight_smile: ?????? ale teším sa
14. apr 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som chcela ist do Brna, lebo som pocula, ze tam je to este lepsie, takze na Zahradnickej som nebola, nemozem hodnotit...Inak ja byvam kusok odtial :grinning:
A mas sa na co tesit :wink: Je to krasny zazitok. Ides aj s manzelom?
14. apr 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok