• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
ešte neviem ako bude mat volno ale mamu beriem a moju krsnú mamu nech sa tešia somnou.... mne stačí že môj chce byt pri pôrode bude to supiš :grinning: a už sa neviem dočkat malého :slight_smile:
14. apr 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano, my sme si citali s priatelom pri porode vtipy a rehotali sme sa tam :grinning:
14. apr 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinni, no tak vubec by mi to nevadilo, ale klidne jeste pockam. :slight_smile: Rada bych tri deticky a kluky, uz mam i jmena vymysleny, dalsi kluky bych chtela Honzika a pak Mateje. :slight_smile: Ale samozrejme, kdyz by byla holcicka, zlobit se nebudu. :slight_smile: Naopak budu rada, kdyz to vyjde a budeme vsichni zdravi. :slight_smile:
14. apr 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jj, ja na porod taky moooc rada vzpominam, byl to ten nejkrasnejsi zazitek, co jsem v zivote zazila a jak jsem se ho bala, tak to bylo na prosto v pohode, i kdyz nemuzu rict, ze bezbolestne, bylo to krasny. :slight_smile: A i kdyz jsem to necekala musim rict, ze i Petan to zvladnul na jednicku a to mu je z nemocnic apod. spatne. :grinning:
14. apr 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi aj ja som z ga :wink:
14. apr 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky ako sa mate baby??co ratolesti?? :slight_smile:
14. apr 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiih andes Vas tu bolo dost :slight_smile:
14. apr 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Roxy a kde byváš nepoznám ta :slight_smile: ja neviem však táto naša galanta je malé mesto ale vždy sa tu najdú neznámi ludia xixixi :wink: no čo už tu sa spoznáme xixixi
14. apr 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri severe v rodinnom :slight_smile: a ty kde? ja sa tiež stále čudujem že ako to že niektorých lúdí vôbec nepoznám :slight_smile:
14. apr 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, konecne sa to tu rozbehlo :grinning:
pipinka neviem ci som sa ta to uz pytala - ty byvas priamo v GA?
15. apr 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANO priamo v GA v meste!!! Asi tá naša galanta je podla tohto velká :wink: xixixi ako sa máte ja dnes supííš už sa blíži piatok už sa neviem dočkat idem na 3Dčko :slight_smile: Roxy:::: ty si neni tehulka???? A neplánujete ešte???? WERONI:::: a tebe sa to kráti :slight_smile: super aj ja by som to už chcela....bude medzi našimi detmi Mesiac podla dátumu termínu :slight_smile: a ty kde bývaš weroni ani vy sa nepoznáte s Roxy????
15. apr 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridala som pár foto o brušku a vecičky ktoré sú peknučké a s ktoré nám kamarátka nakupuje v anglicku majú tam krajší výber a kvalitné značky a hlavne lacno .... :slight_smile: u nás sú predražené zbytočne na našej cene jednej Disney značke alebo adidas značke tam si nakúpim za tú cenu 2je vecičky kým u nás jednu..... to je rozdiel no nie???? Som rada že my takto pomáhajú aj s Prahy mám zásobu.... :slight_smile: To sú iné svety ako tu na sr. :slight_smile: !!!!! Potom v piatok pridáme aj foto malinkého s 3Dčka .
15. apr 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahjoko :sunglasses:
15. apr 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipinka: ja som sa tiez nevedela dockat 3D-cka - dovtedy sa mi tehotenstvo vlieklo a odvtedy - odkedy sme videli toho nasho drobceka co vsetko tam vyvadzal :grinning: tak mi to hrozne leti, keby sa to tak dalo spomalit :sweat_smile:

s roxy sa nepozname - iba odtialto :slight_smile: ale ja som sem do Galantskeho okresu pristahovana - byvam tu len rok a pol, takze keby som tu zila od narodenia mozno by som aj poznala :slight_smile:

pipinka inac medzi nasimi drobcami budu dva mesiace lebo my mame termin v juni nie v juli :wink:
ja byvam vo Velkych Ulanoch - vies kde to je? zrejme hej vsak :slight_smile:

ketrin inac ty si kde rodila prvu dcerku?
15. apr 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipinka a kam idete vlastne na to 3D?
15. apr 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie este neni som tehotna...teda o tom aspon neviem :dizzy_face: a ani zatial nesnažíme...plánujeme, to hej ale ešte je asi skoro...aj ked keby prišlo tak by mi to teda vôbec nevadilo :slight_smile:))
15. apr 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni v presove
15. apr 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy a si vydata alebo nie? ako dlho ste spolu? a co robis? :slight_smile:

jaj ketrin ty si az odtial? ja ze sa tu cely galantsky okres stretol :wink:
15. apr 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: nie nie
15. apr 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ako sa mame? weroni uz sa to pomaly blizi ze? joj zavidim ti :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie som vydata, zatial "iba zasnubena" svadbu plenujeme tak o rok-dva, sme spolu 5rokov a chodím na výšku takže tak to by bolo take stučné zhodnotenie mojho stavu :slight_smile:)))
15. apr 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi co mi zavidis? bliziaci sa porod? :grinning: ja este nechceeeeeeeeeeeeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: juj neviem si predstavit ako hrozne smutno mi bude za bruskom :frowning2:

roxy a kde studujes?
15. apr 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weroni poznám to tam mám tam aj rodinu :slight_smile: ja sa zase neviem dočkat drobca a zato by som to chcela mat už za sebou :slight_smile: Na 3Dčko idem do BA na záhradnícku ulicu:......už sa teším :slight_smile:

ROXY: veru však dokonči školu a potom hor sa na vec je to krásny pocit. Bola som v meste a kúpila som peknú plienočku a papučky kuk album....sú zlatučké :slight_smile:
15. apr 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni
ja ti verim ze ti bude velmi xybat brusko :frowning2: mne strasne xyba este aj teraz :angry:
15. apr 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni študujem v trnave psychologiu :slight_smile:
no ved presne tak ccem.dokoncim skolu a potom...možno popri doktoráte :slight_smile:
15. apr 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipinka: no poviem ti ze skoro vsetky zienky co uz maju deti mi vravia ze v poslednom trimestri sa uz nebudem vediet dockat malickeho a uz budem chciet porodit ale ja by som ten porod este oddialila aspon o polroka :grinning: ide o to, ze v podstate doteraz mi brusko skoro ani nebolo vidno tak si to chcem poriadne uzit - juj tak som sa donho zalubila :dizzy_face: a to ako sa ten drobcek vo mne hybe to je nieco uzasne..
Inac na samotny porod sa tesim (asi som psycho :sweat_smile: )len si este chcem uzit brusko :slight_smile:

ketrin: tebe nejak mizne a naskakuje fotka :sweat_smile: raz ju mas raz nie :grinning:

roxy a kedy koncis skolu? ja dva tyzdne - tri - pred terminom porodu :slight_smile:
15. apr 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj weroni, si este tu? :grinning:
15. apr 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mam este dost daleko takze tak...
16. apr 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ked sa tu uz ma cely galantsky okres stretavat, tak sa na chvilu aj ja vtieram... :grinning: :wink:
Roxy, no tak to snad raz budeme kolegyne... :wink:
16. apr 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :slight_smile: na chvílu sa pridám ak tu niekto je
16. apr 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok