Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😃 😃 😃 😃 😃
pipinka82
14. apr 2008
ešte neviem ako bude mat volno ale mamu beriem a moju krsnú mamu nech sa tešia somnou.... mne stačí že môj chce byt pri pôrode bude to supiš 😃 a už sa neviem dočkat malého 🙂
tinni
14. apr 2008
to ano, my sme si citali s priatelom pri porode vtipy a rehotali sme sa tam 😃
kajule
14. apr 2008
Tinni, no tak vubec by mi to nevadilo, ale klidne jeste pockam. 🙂 Rada bych tri deticky a kluky, uz mam i jmena vymysleny, dalsi kluky bych chtela Honzika a pak Mateje. 🙂 Ale samozrejme, kdyz by byla holcicka, zlobit se nebudu. 🙂 Naopak budu rada, kdyz to vyjde a budeme vsichni zdravi. 🙂
kajule
14. apr 2008
Jj, ja na porod taky moooc rada vzpominam, byl to ten nejkrasnejsi zazitek, co jsem v zivote zazila a jak jsem se ho bala, tak to bylo na prosto v pohode, i kdyz nemuzu rict, ze bezbolestne, bylo to krasny. 🙂 A i kdyz jsem to necekala musim rict, ze i Petan to zvladnul na jednicku a to mu je z nemocnic apod. spatne. 😃
roxy
14. apr 2008
pipi aj ja som z ga 😉
ketrin0011
14. apr 2008
Ahojky ako sa mate baby??co ratolesti?? 🙂
ketrin0011
14. apr 2008
fiiih andes Vas tu bolo dost 🙂
pipinka82
14. apr 2008
Ahojte 🙂 Roxy a kde byváš nepoznám ta 🙂 ja neviem však táto naša galanta je malé mesto ale vždy sa tu najdú neznámi ludia xixixi 😉 no čo už tu sa spoznáme xixixi
roxy
14. apr 2008
pri severe v rodinnom 🙂 a ty kde? ja sa tiež stále čudujem že ako to že niektorých lúdí vôbec nepoznám 🙂
weroni
15. apr 2008
ahojte zienky, konecne sa to tu rozbehlo 😃
pipinka neviem ci som sa ta to uz pytala - ty byvas priamo v GA?
pipinka82
15. apr 2008
ANO priamo v GA v meste!!! Asi tá naša galanta je podla tohto velká 😉 xixixi ako sa máte ja dnes supííš už sa blíži piatok už sa neviem dočkat idem na 3Dčko 🙂 Roxy:::: ty si neni tehulka???? A neplánujete ešte???? WERONI:::: a tebe sa to kráti 🙂 super aj ja by som to už chcela....bude medzi našimi detmi Mesiac podla dátumu termínu 🙂 a ty kde bývaš weroni ani vy sa nepoznáte s Roxy????
pipinka82
15. apr 2008
Pridala som pár foto o brušku a vecičky ktoré sú peknučké a s ktoré nám kamarátka nakupuje v anglicku majú tam krajší výber a kvalitné značky a hlavne lacno .... 🙂 u nás sú predražené zbytočne na našej cene jednej Disney značke alebo adidas značke tam si nakúpim za tú cenu 2je vecičky kým u nás jednu..... to je rozdiel no nie???? Som rada že my takto pomáhajú aj s Prahy mám zásobu.... 🙂 To sú iné svety ako tu na sr. 🙂 !!!!! Potom v piatok pridáme aj foto malinkého s 3Dčka .
ketrin0011
15. apr 2008
Ahjoko 😎
weroni
15. apr 2008
pipinka: ja som sa tiez nevedela dockat 3D-cka - dovtedy sa mi tehotenstvo vlieklo a odvtedy - odkedy sme videli toho nasho drobceka co vsetko tam vyvadzal 😃 tak mi to hrozne leti, keby sa to tak dalo spomalit :-N

s roxy sa nepozname - iba odtialto 🙂 ale ja som sem do Galantskeho okresu pristahovana - byvam tu len rok a pol, takze keby som tu zila od narodenia mozno by som aj poznala 🙂

pipinka inac medzi nasimi drobcami budu dva mesiace lebo my mame termin v juni nie v juli 😉
ja byvam vo Velkych Ulanoch - vies kde to je? zrejme hej vsak 🙂

ketrin inac ty si kde rodila prvu dcerku?
weroni
15. apr 2008
pipinka a kam idete vlastne na to 3D?
roxy
15. apr 2008
nie este neni som tehotna...teda o tom aspon neviem x-) a ani zatial nesnažíme...plánujeme, to hej ale ešte je asi skoro...aj ked keby prišlo tak by mi to teda vôbec nevadilo 🙂))
ketrin0011
15. apr 2008
weroni v presove
weroni
15. apr 2008
roxy a si vydata alebo nie? ako dlho ste spolu? a co robis? 🙂

jaj ketrin ty si az odtial? ja ze sa tu cely galantsky okres stretol 😉
ketrin0011
15. apr 2008
😃 😃 nie nie
pipi1211autor
15. apr 2008
ahojte ako sa mame? weroni uz sa to pomaly blizi ze? joj zavidim ti 😃 😃 😃
roxy
15. apr 2008
este nie som vydata, zatial "iba zasnubena" svadbu plenujeme tak o rok-dva, sme spolu 5rokov a chodím na výšku takže tak to by bolo take stučné zhodnotenie mojho stavu 🙂)))
weroni
15. apr 2008
pipi co mi zavidis? bliziaci sa porod? 😃 ja este nechceeeeeeeeeeeeeem :-p 😃 juj neviem si predstavit ako hrozne smutno mi bude za bruskom 😞

roxy a kde studujes?
pipinka82
15. apr 2008
Weroni poznám to tam mám tam aj rodinu 🙂 ja sa zase neviem dočkat drobca a zato by som to chcela mat už za sebou 🙂 Na 3Dčko idem do BA na záhradnícku ulicu:......už sa teším 🙂

ROXY: veru však dokonči školu a potom hor sa na vec je to krásny pocit. Bola som v meste a kúpila som peknú plienočku a papučky kuk album....sú zlatučké 🙂
ketrin0011
15. apr 2008
weroni
ja ti verim ze ti bude velmi xybat brusko 😞 mne strasne xyba este aj teraz ]-(
roxy
15. apr 2008
weroni študujem v trnave psychologiu 🙂
no ved presne tak ccem.dokoncim skolu a potom...možno popri doktoráte 🙂
weroni
15. apr 2008
pipinka: no poviem ti ze skoro vsetky zienky co uz maju deti mi vravia ze v poslednom trimestri sa uz nebudem vediet dockat malickeho a uz budem chciet porodit ale ja by som ten porod este oddialila aspon o polroka 😃 ide o to, ze v podstate doteraz mi brusko skoro ani nebolo vidno tak si to chcem poriadne uzit - juj tak som sa donho zalubila x-) a to ako sa ten drobcek vo mne hybe to je nieco uzasne..
Inac na samotny porod sa tesim (asi som psycho :-N )len si este chcem uzit brusko 🙂

ketrin: tebe nejak mizne a naskakuje fotka :-N raz ju mas raz nie 😃

roxy a kedy koncis skolu? ja dva tyzdne - tri - pred terminom porodu 🙂
tinni
15. apr 2008
ahoj weroni, si este tu? 😃
roxy
16. apr 2008
ja to mam este dost daleko takze tak...
mexx
16. apr 2008
No ked sa tu uz ma cely galantsky okres stretavat, tak sa na chvilu aj ja vtieram... 😃 😉
Roxy, no tak to snad raz budeme kolegyne... 😉
pipinka82
16. apr 2008
ahojte tehulky 🙂 na chvílu sa pridám ak tu niekto je