Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pipinka82
14. apr 2008

ešte neviem ako bude mat volno ale mamu beriem a moju krsnú mamu nech sa tešia somnou.... mne stačí že môj chce byt pri pôrode bude to supiš 😀 a už sa neviem dočkat malého 🙂

tinni
14. apr 2008

to ano, my sme si citali s priatelom pri porode vtipy a rehotali sme sa tam 😀

kajule
14. apr 2008

Tinni, no tak vubec by mi to nevadilo, ale klidne jeste pockam. 🙂 Rada bych tri deticky a kluky, uz mam i jmena vymysleny, dalsi kluky bych chtela Honzika a pak Mateje. 🙂 Ale samozrejme, kdyz by byla holcicka, zlobit se nebudu. 🙂 Naopak budu rada, kdyz to vyjde a budeme vsichni zdravi. 🙂

kajule
14. apr 2008

Jj, ja na porod taky moooc rada vzpominam, byl to ten nejkrasnejsi zazitek, co jsem v zivote zazila a jak jsem se ho bala, tak to bylo na prosto v pohode, i kdyz nemuzu rict, ze bezbolestne, bylo to krasny. 🙂 A i kdyz jsem to necekala musim rict, ze i Petan to zvladnul na jednicku a to mu je z nemocnic apod. spatne. 😀

roxy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketrin0011
14. apr 2008

Ahojky ako sa mate baby??co ratolesti?? 🙂

ketrin0011
14. apr 2008

fiiih andes Vas tu bolo dost 🙂

pipinka82
14. apr 2008

Ahojte 🙂 Roxy a kde byváš nepoznám ta 🙂 ja neviem však táto naša galanta je malé mesto ale vždy sa tu najdú neznámi ludia xixixi 😉 no čo už tu sa spoznáme xixixi

roxy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
weroni
15. apr 2008

ahojte zienky, konecne sa to tu rozbehlo 😀
pipinka neviem ci som sa ta to uz pytala - ty byvas priamo v GA?

pipinka82
15. apr 2008

ANO priamo v GA v meste!!! Asi tá naša galanta je podla tohto velká 😉 xixixi ako sa máte ja dnes supííš už sa blíži piatok už sa neviem dočkat idem na 3Dčko 🙂 Roxy:::: ty si neni tehulka???? A neplánujete ešte???? WERONI:::: a tebe sa to kráti 🙂 super aj ja by som to už chcela....bude medzi našimi detmi Mesiac podla dátumu termínu 🙂 a ty kde bývaš weroni ani vy sa nepoznáte s Roxy????

pipinka82
15. apr 2008

Pridala som pár foto o brušku a vecičky ktoré sú peknučké a s ktoré nám kamarátka nakupuje v anglicku majú tam krajší výber a kvalitné značky a hlavne lacno .... 🙂 u nás sú predražené zbytočne na našej cene jednej Disney značke alebo adidas značke tam si nakúpim za tú cenu 2je vecičky kým u nás jednu..... to je rozdiel no nie???? Som rada že my takto pomáhajú aj s Prahy mám zásobu.... 🙂 To sú iné svety ako tu na sr. 🙂 !!!!! Potom v piatok pridáme aj foto malinkého s 3Dčka .

ketrin0011
15. apr 2008

Ahjoko 😎

weroni
15. apr 2008

pipinka: ja som sa tiez nevedela dockat 3D-cka - dovtedy sa mi tehotenstvo vlieklo a odvtedy - odkedy sme videli toho nasho drobceka co vsetko tam vyvadzal 😀 tak mi to hrozne leti, keby sa to tak dalo spomalit 😅

s roxy sa nepozname - iba odtialto 🙂 ale ja som sem do Galantskeho okresu pristahovana - byvam tu len rok a pol, takze keby som tu zila od narodenia mozno by som aj poznala 🙂

pipinka inac medzi nasimi drobcami budu dva mesiace lebo my mame termin v juni nie v juli 😉
ja byvam vo Velkych Ulanoch - vies kde to je? zrejme hej vsak 🙂

ketrin inac ty si kde rodila prvu dcerku?

weroni
15. apr 2008

pipinka a kam idete vlastne na to 3D?

roxy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketrin0011
15. apr 2008

weroni v presove

weroni
15. apr 2008

roxy a si vydata alebo nie? ako dlho ste spolu? a co robis? 🙂

jaj ketrin ty si az odtial? ja ze sa tu cely galantsky okres stretol 😉

ketrin0011
15. apr 2008

😀 😀 nie nie

pipi1211
autor
15. apr 2008

ahojte ako sa mame? weroni uz sa to pomaly blizi ze? joj zavidim ti 😀 😀 😀

roxy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
weroni
15. apr 2008

pipi co mi zavidis? bliziaci sa porod? 😀 ja este nechceeeeeeeeeeeeeem 😝 😀 juj neviem si predstavit ako hrozne smutno mi bude za bruskom ☹

roxy a kde studujes?

pipinka82
15. apr 2008

Weroni poznám to tam mám tam aj rodinu 🙂 ja sa zase neviem dočkat drobca a zato by som to chcela mat už za sebou 🙂 Na 3Dčko idem do BA na záhradnícku ulicu:......už sa teším 🙂

ROXY: veru však dokonči školu a potom hor sa na vec je to krásny pocit. Bola som v meste a kúpila som peknú plienočku a papučky kuk album....sú zlatučké 🙂

ketrin0011
15. apr 2008

weroni
ja ti verim ze ti bude velmi xybat brusko ☹ mne strasne xyba este aj teraz 😠

roxy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
weroni
15. apr 2008

pipinka: no poviem ti ze skoro vsetky zienky co uz maju deti mi vravia ze v poslednom trimestri sa uz nebudem vediet dockat malickeho a uz budem chciet porodit ale ja by som ten porod este oddialila aspon o polroka 😀 ide o to, ze v podstate doteraz mi brusko skoro ani nebolo vidno tak si to chcem poriadne uzit - juj tak som sa donho zalubila 😵 a to ako sa ten drobcek vo mne hybe to je nieco uzasne..
Inac na samotny porod sa tesim (asi som psycho 😅 )len si este chcem uzit brusko 🙂

ketrin: tebe nejak mizne a naskakuje fotka 😅 raz ju mas raz nie 😀

roxy a kedy koncis skolu? ja dva tyzdne - tri - pred terminom porodu 🙂

tinni
15. apr 2008

ahoj weroni, si este tu? 😀

roxy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mexx
16. apr 2008

No ked sa tu uz ma cely galantsky okres stretavat, tak sa na chvilu aj ja vtieram... 😀 😉
Roxy, no tak to snad raz budeme kolegyne... 😉

pipinka82
16. apr 2008

ahojte tehulky 🙂 na chvílu sa pridám ak tu niekto je