Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
30. apr 2008

jeeeeeeej, konecne som tu niekoho stretla... ako sa mas pipi? 😉

pipinka82
30. apr 2008

fajn 🙂moje mimi vystrája od rána 🙂 všade je mrtvo dnes xixixix 🙂 a ty ako sa máš a malá 🙂

tinni
30. apr 2008

ja sa mam fajn, teraz som sama doma, priatel zobral malu von 🙂
Mam trosku stres, lebo dnes idem na permanentny make-up-kontura pier, tak sa bojiiiiiiiiiiiim, ze to bude boliet a hlavne sa bojim, ze mi to nespravi dobre 😀

pipinka82
30. apr 2008

jaaaaj nooo to ano aj by som to chcela ale ja mám plné pery a mne hovorila kozmetička že by sa mi len ešte zvatšili viac a to nechcem zostanem tak nadalej verná k lesku 🙂 no čo sa týka bolesti kamoška si to dala spravit a hovorila že horná pera bolí ale potom máš pár dní napuchnutú pusu a chrastičky budeš mat ktoré si musíš natierat krémikom 🙂 ale je to potom pekné 🙂

tinni
30. apr 2008

no, to viem 🙂 ja si to dam aj umrtvit, aby bola mensia bolest... ja praveze chcem, aby sa mi zvacsili pery, tak snad to nejak nepokasle 😅 napr. moja kamoska si to dala robit a chcela svetlohnedu konturku a ona jej sprevila fialovu-tak to bola katastorofa, dva tyzdne chodila s fialovou pusou a potom jej to opravila a teraz to ma fajn 🙂
Aj ja chcem len taku uplne svetlucko hnedu 🙂

pipinka82
30. apr 2008

no veru daj si takú prirodzenejšiu farbu ale ona by to najprv mala vyskúšat na malom kúsku a ukázat ti farbu či si snou spokojná 🙂

tinni
30. apr 2008

no, vsak ano, ja to vobec nechcem nejak vyrazne, len mi ide o to, aby sa mi zvacsili pery 🙂 tak snad mi to pekne chyti 🙂

pipinka82
30. apr 2008

neboj bude to fajn potom hod foto s novými peramy 🙂 idem papat už som hladná aj moj četík sa už moc mrvý asi chce papo 🙂 však potom sa objavím poobede aj rychlo navarím medzi tým 🙂 ja si dnes chcem spravit gel nechty navečer ale chystám sa na to už od včera xixixixi 🙂

tinni
30. apr 2008

ok, tak ked mi to odpuchne, dam foto 🙂 snad to bude dobre, lebo s tym budem chodit 3 roky 😝 no musim ist uz aj ja umyvat riady, kym som sama 😅 pozdravuuj malicke 😵

tinni
30. apr 2008

pekny vecer 😉 je tu niekto? 🙂

pipinka82
1. máj 2008

dobré ránko 🙂 ako vždy tu nik nieje 🙂

tinni
1. máj 2008

pipi, si este tu? 🙂

moncicici
2. máj 2008

Caute kocky. 🙂 prajem dobre ranko 🙂 chodi sem vobec este niekto??? 😅

tinni
2. máj 2008

asi uz iba ja 😀

moncicici
2. máj 2008

ahoj tinni si tu este??? 🙂

tinni
2. máj 2008

som 🙂

pipinka82
2. máj 2008

Ahojte nejako sa obchádzame xixxi 🙂

moncicici
2. máj 2008

cafko tak zastihla som niektoru? 🙂

pipinka82
2. máj 2008

ahoj teraz som sa vrátila odbehla som 🙂 ešte si tu????

moncicici
2. máj 2008

ano som 🙂

pipinka82
2. máj 2008

no aspon niekto xixixi 🙂 je to tu dost na mrtvom bode 🙂 🙂

moncicici
2. máj 2008

pipi to u vas v galante sa daju kupit take pekne plienky s tigrikom?bo tu v blave len obycajne biele 😢

pipinka82
2. máj 2008

ano a majú aj ešte inakšiu potlač aj pre dievčatká no krásne 🙂

moncicici
2. máj 2008

skoda,ze to nepredavaju aj u nas alebo na internete bo je to strasne zlate 🙂

pipinka82
2. máj 2008

moni ::: na chvílu odbehnem musím íst pre mamu do práce za pol hod sa vrátim napíšem ak tu budem potom ak chceš tak ti vysvetlím že kde to majú až by si sem dobehla 🙂

moncicici
2. máj 2008

dobre budem sa tesit papa a prid skoro 🙂

pipinka82
2. máj 2008

no ahoj tak som tu 🙂 popri tomto budem varit 🙂 a konečne ranajkovat xixixi 🙂 dnes nič nestíham

moncicici
2. máj 2008

ahoj 🙂 ,mas toho vela co???inac na internete som nasla aj plienky s potlacou ale nie taku peknu ako si ty kupila ☹

pipinka82
2. máj 2008

no určite sú niekde len vediet stránky 🙂 ale však to nemáš tak daleko od BA 🙂 taký výletík si sprav ak chceš tak sa dohodneme a zoberiem ta tam 🙂

pipinka82
2. máj 2008

ozaj ako si si a odkial stiahla to trblietavé kde máš meno malých napísané 🙂 aj ja chceeeem xixixix 🙂 ako na to????