Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

moncicici
2. máj 2008

pockaj pozrem sa ako som to tam dala a musim si spomenut na stranku 🙂 hned ti napisem

pipinka82
2. máj 2008

o.k. 🙂

moncicici
2. máj 2008

takze pojdes na stranku www.coolspacetricks.com/glitter-maker/ a tam si vyberes farbu mas tam dost na vyber a do toho textu napises co tam chces,ked pojdes nisie mas tam html code a ten skopirujes,potom si das svoj album a das zmen udaje v albume a tam to skopirujes a ulozis 🙂 dufam,ze to zvladnes

pipinka82
2. máj 2008

no uvidíme xixixi 🙂 ja som dilino do tohto neovládam to moc ale skúsim to 🙂

moncicici
2. máj 2008

potom,ked budes mat cas pipi pozri si mam novu fotecku babatka 🙂 ,neviem ci sa da aj zvacsit bo je troska mensia ako tie druhe...

pipi a chcem sa opytat,ked ti brali po prvykrat krv ,bo mne brali az 5 ampuliek a povedali ze tak vela beru na zaciatku,nevies co sa vsetko z toho vysetruje???

pipinka82
2. máj 2008

nooo neviem tto skopírovat neva večer mi to spraví môj priatel 🙂 ja som dilinoxixixix 🙂

pipinka82
2. máj 2008

oooo no neviem len tolko viem že odper papa a to je potrebné k - to je edwardou syndrom ....trisomi 21-to je dawnov syndrom a tak dalej 🙂 to oni majú nejaké tabulky a tie hodnoty potom zlučujú až kým nevíde vysledok dobrý allebo zý 🙂

moncicici
2. máj 2008

pipi a vies na ake vysetrenia mi brali tolko krvi???

pipinka82
2. máj 2008

malé je už dobre vidno rastú ako z vody 🙂 jaaaj až ho prvý krát ucítiš to bude radost 🙂

No teraz ti porozprávam čo mne zistil doki s toho odberu 🙂 tak zobrali mi krv na ten screening a po 2 týždnoch mi došiel výsledok a mala som zlú hodnotu TRISOMI 18 no hruuuza 🙂 strašne ma vylakal doki že rychlo musím íst na genetiku do Ba,a tam mi doktorka povedala nech môj doki zopakuje odber že jej sa to nezdá že je niečo neporiadku podla ultraz.bolo všetko v norme 🙂 tak som išla k môjmu dokimu nech spravý nový odber 4akala som týžden v strachu a myslela som už na všetko no neprajem ten pocit nikomu ale naštastie vysledok bol ukážkový a došlo sa na to že moja krv bola zamenená v labáku a vyšetrená krv niekoho ani neobsahovala hormon tehotenstva a preto ten výsledok nesedel s ostatnými 🙂 ale už je to za nami a nikdy viac toto nechcem zažit.Tak ak náhodou nezlakni sa a nech doki zopakuje odber radšej čo najrýchlejšie 🙂

pipinka82
2. máj 2008

odfot si aj bruško už je určite niečo vidiet 🙂

moncicici
2. máj 2008

bo ja som bola v stredu u mojej doktorki,brali mi dost vela krvi,ale hned v ten den som isla na screening do ruzinovskej polikliniky a tam mi robili len NT ultrazvuk a krv mi nebrali,tak ja neviem...

este mam starost bo ja mam krv Rh negativ a priatel Rh pozitiv a este sa ma nepytala na krv a tam je to riziko,ze moje telo si bude robit protilatky a pri takychto tehotnych sa robia 3 krat za cele tehotenstvo vysetrenie z krvi v akej hodnote su protilatky,tak sa bojim...

dufam,ze na to mi brali tolko krvi...

pipinka82
2. máj 2008

no tak to sme dve aj ja mám 0 negativ a priatel AB pozitiv aj ja som zvedavá na toto 🙂 utorok idem na poradnu a budú mi brat krv a tuším aj na toto odber bude 🙂 ale neboj to pri pôrode dostaneš injekciu s protilátkami aby si v 2 tehotenstve v pohode vedela vynosit babo. 🙂 teraz ti nehrozí nič neboj až pri pôrode to riešia doktori

moncicici
2. máj 2008

aha a vies mi povedat co sa vsetko riesi v poradni,bo ja mam poradnu 20 maja a nemam sajnu co sa tam robi 😅 ...a tu poradnu mas s tvojim doktorom alebo s niekym inym???

pipinka82
2. máj 2008

s tvojím dokim neboj nič zvláštneho nezabudni rannumoč zobrat a na každú poradnu treba sa odvážit aspon u mna lebo niekde to robia tam v ordinácii 🙂 a bude ti robit ultraz alebo ta zo spodu vyšetrí či máš krčok v norme a tak. No mne pred 4 týždnami len vyšetrenie z dola robil a teraz po 4 týžd.idem na glukozu to mi budú robit 1x odber na cukor a aj ultrazvuk takže sa teším na fotečky xixixi 🙂 síce ja som už malého vydela nedávno na 3dčku ale je to krásny pocit 🙂

moncicici
2. máj 2008

jaj ja uz sa nemozem dockat,bo mam kopu otazok na doktorku,pozri si jeden obrazok v mojom albume,to som nasla na internete a objednam si to,bo je to rozkosne 🙂

pipinka82
2. máj 2008

nooo super a čo to stojí takto a ty si môžeš aj nápis vybrat???? aj ja by som mala záujem 🙂 aká stránka to je diki.

moncicici
2. máj 2008

tato sada 3 detskych dupaciak stoji 700 sk a inac je to stranka www.bess.sk a mas tam aj tricka na niektorych veciach mas,ze aj vlastny text,tak sa pozri 🙂

pipinka82
2. máj 2008

o.k.a ináč ak máš nejaké otázky kludne sa pítaj 🙂 možno ti poradím ak budem vediet

tinni
2. máj 2008

ahojte 🙂

moncicici
2. máj 2008

ja neviem a kedy budem moct ist na 3d ultrazvuk a asi v kolkatom tyzdni mi povedia co to bude???ci chlapcek alebo dievcatko??? 🙂

ahoj tinni 🙂

tinni
2. máj 2008

monci, ja som bola v 16.tt a povedali mi uz, ze to bude baba 😉

moncicici
2. máj 2008

no som zvedava,bo strasne chcem vediet co to bude 🙂

pipinka82
2. máj 2008

mne povedal doki v 15 tt že to bude chlapček a na 3d je najlepšie íst v 20tt až 25tt 🙂

o.k.baby idem niečo aj spravit v domácnost na čaká 🙂 tak pekný den 🙂

moncicici
2. máj 2008

pekny den pipi 🙂

roxy
2. máj 2008

ahojte kocky 🙂
tinni nerobila si nahodou rozhovor do emmy o brušných tancoch????

tinni
2. máj 2008

ahojte, je tu niekto? 🙂
Roxy, nerobila... 😉

pipinka82
2. máj 2008

dobrú nôcku už všetky spinkáte že 🙂

tinni
2. máj 2008

ja este nie 😀

tinni
2. máj 2008

pipi, si sla aj ty spat? 😀

pipinka82
3. máj 2008

ahojte Tini išla nikde nikto nebol 😀 a ako vidiet ani dnes 🙂