Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

moncicici
18. máj 2008

caute kocky 🙂 weroni teba som tu dlho nevidela,tak tebe sa to uz blizi,drzim palceky,nech sa vsetko vydari 🙂

weroni
18. máj 2008

baby dakujem sak potom dam vediet ked sa daco bude diat 😉

k tomu veku ja mam 21, koncom jula 22 🙂

miskinadamko
19. máj 2008

jeej weroni skoro ako ja aj ja mam v juli 22 😀

moncicici
20. máj 2008

dobre ranko dievcence 🙂
ukaze sa tu dneska niekto??? 😉

iwca
20. máj 2008

ahojky moncicici, jak pak se vede?
weroni, držíme palce a už se těšíme na fotečky miminka 😉

moncicici
20. máj 2008

ahoj iwca docela dobre az na to,ze u nas strasne prsi,ale dufam ze do 16 uz nebude,bo idem do poradne,tak sa tesim,ze zas uvidim svoje mimi 🙂 a ty??? ako sa ma Eliska???este spinka???

iwca
20. máj 2008

Eliška je vzhuru od 6 jako každý den 😖 . Je to hroznej nespavec. V Praze už máme docela pěkně, ale malá je nastydlá takže to vypadá že budeme doma. Jééé tak si prohlídku užij. Si v 15tt to už tě bude za chvíli kopat 🙂 . Bratrovi mého přítele se ve čtvrtek narodil chlapeček tak už se moc těšim až se na něj pojedem podívat. Eliška už je velká tak už si malé miminko neumím ani představit 😀

moncicici
20. máj 2008

dufam,ze si kontrolu uzijem 🙂 uz by sm chcela,aby ma to zacalo kopat 🙂

claudinka
20. máj 2008

zacne moncicici, neboj ty nic 🙂 ani sa nenazdas..

pipi1211
autor
20. máj 2008

ahojte no tu som pekne dlho nebola a to som temu zakladala 😅 😅 😀 😀 😀 ako claudi mala beha s mojimi teniskami v rukach po byte a prevazuju ju zo strany na stranu no keby si ju videla sa nasmejes 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
20. máj 2008

anedbavas pipi hanbi sa!!! 😝 tomu verim.. vonku je skaredooooooooo fuuuj, a tak som si priala od vikendu, aby konecne sprchlo.. a prave dnes sa im to splni 😒

pipi1211
autor
20. máj 2008

no ono keby sprchlo tak na hodku a potom sa vycasilo tak je vse ok ale toto uz je des 😠 uz som rozky namocila do vody 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
20. máj 2008

eeejha paradicka.. a ides teda s malou do billy so mnou ci mam skocit sama? lebo neviem, ci je rozumne ju do tohto "necasu" brat.. ja si dam mp3 do usi a vybehnem.. ale aj v tescu maju dobre, vy ste tam vtedy aku znacku kupovali? alebo co to bolo za maso?
sak to.. tak na hodku.. nie na cely deeen 😒 kde teraz nafotim tie fotky, sakra...

pipi1211
autor
20. máj 2008

no tak vybehni teda ani sa mi moc nece 😅 😅 😅 😀 😀 😀 v tescu sme kupovali to co tam vzdy maju pri mase tak neviem.... 😒 a ozaj este kup prosim malej 4vizivky ovko 😵

claudinka
20. máj 2008

to ti zavolam este.. 🙂 tak do hodky sa vyteperim snad..

moncicici
20. máj 2008

claudinka ja viem,ze to rychlo ubehne,ale teraz mi to pripada cela vecnost 🙂

weroni
20. máj 2008

caute 🙂

dakujem za palceky, hlavne ich drzte aby ta voda nepraskla vsetka naraz lebo to by som nemohla ist do tej porodnice kde chcem - kvoli ceste kedze je to hodinka cesty.....
inac mam uz vsetko splnene pre ten porod do vody - ukonceny 37-ty tyzden, vsetky kultivacie a vysetrenia 🙂

juj taka som zvedava co mi povie vo stvrtok na poradni doky - ci ten krcok stale drzi, dufam ze este ano 😀

moncicici
20. máj 2008

weroni ty ides rodit do vody???to som nevedela

weroni
20. máj 2008

moncici ano 😉 teda chcem ist - dufam ze to vyjde 🙂 do Topolcian 🙂

iwca
20. máj 2008

weroni, tak to musíš pak napsat jaké to bylo. Taky jsem nad porodem do vody přemýšlela, ale tam kde jsem chtěla rodit se to zatím nedělá.

pipinka82
20. máj 2008

ahojte tehulky ako sa dnes máme??? 🙂

claudinka
20. máj 2008

moncicici ani ja som sa nevedela dockat.. a prislo to 😀

weroni kde sa tak da rodit?

weroni
20. máj 2008

baby urcite dam vediet ako do dopadlo - dufam ze mi ta vana vyjde 🙂 a verim ze vam napisem "mala som super porod" 😝 😀 😀 😀

claudinka - ja idem do Topolcian 🙂

moncicici
20. máj 2008

cau pipinka teba som tu dlho nevidela 🙂

claudinka
20. máj 2008

weroni a to stoji viac ako normalny porod? preco si sa vlastne rozhodla pre tuto alternativu porodu? ma to zaujima.. 😀

pipinka82 ahoooooj 😉 ako?

pipinka82
20. máj 2008

ako sa máte nedavno som dovarila takže som tu nebola chvilku 🙂

Monci ahoj no bolo fajn počko tak som sa flákala xixi 🙂 ako sa máš??? 🙂

Claudi máme sa fajn dnes je drobec dost aktívni čomu sa len teším 🙂

claudinka
20. máj 2008

pipinka u mna zase naopak.. uz tusim treti den len raz za den kopne a inak je kludnyyyy.. 😀

claudinka
20. máj 2008

oki som u pipi1211 a ideme s malou do avionu 😉 ozvem sa navecer.. cafte

pipinka82
20. máj 2008

neboj bude ešte kopkat viac a viac ešte počkaj pár týždnou 🙂 tak ahoj 😎

bebca
20. máj 2008

ahojte kocky
chcem sa spytat aky je rozdiel v ultrazvuku a sone
prave sa bavime s koleginkou a nevieme sa dohodnut 😀 😀 😀
prosim vysvetlite nam to dikes