• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
bejca: je to to iste :slight_smile:

claudinka - ano stoji to 5000,- Sk
rozhodla som sa preto na zaklade skusenosti mamiciek ktore tak rodili - velmi si to pochvaluju :slight_smile: napr. velmi male riziko natrhnutia, tepla voda prirodzeny tlmiaci prostriedok na bolesti, babenko lahsie vyjde... atd a potom este - neviem ale ma to proste laka hrozne :slight_smile: este je taky jeden nevysvetlitelny dovod - velmi ma to proste taha a neviem to logicky zdovodnit :grinning:
20. máj 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipinka mam sa dobre ale akorat som sklamana :frowning2:
akorat som bola u doktorky ultrazvuk mi nerobila,len ma pozrela a zajtra mam ist na krv,neviem kvoli comu ale zaroven aj kvoli protilatkam,bo som negativ a manzel pozitiv.
na ultrazvuk idem az v 19tt dna 17.6.
tak dlho som uz nevidela babetko
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. máj 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebca: je to to iste si myslim..

weroni to neni drahe.. a iba tam to robia ci aj niekde inde? nevies nahodou?

moncicici ja som pozitiv a manzel zase negativ :wink: ale tes sa, este mas pred sebou 3D, ak pojdes.. sa mas na co tesit este :slight_smile:
20. máj 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi: pokial viem tak vana je okrem Topolcian este v Banskej Stiavnici, Dunajskej Strede, Bojniciach a tusim aj v Kosiciach
20. máj 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky :slight_smile: ako sa mame??? je tu niekto??? :slight_smile:
21. máj 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tehulky ako sa mame? :slight_smile:
21. máj 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi.ako sa ma mala??? :slight_smile:
21. máj 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ty si aj na booome ako momo-maminka,ze???aj ja som tam,mas nadhernu malicku :slight_smile:
21. máj 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncici aj ja som negativ a ultazvuk robia len 3 x aspon u mojho dokiho lebo že poistovna len 3 prepláca teraz 3 juna idem na posledný tuším a potom si už len zacvakám na tie dalšie ak budem chciet :slight_smile: aj ja čakám na výsledky ktoré mi bral na tú moju krv či sa mi robia protilátky alebo nie :sunglasses: tak som zvedavá :sunglasses:
21. máj 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby ja som mala uzv kazdu poradnu... teraz ako vas citam neviem si predstavit ze by som malinku v brusku nevidela tak casto ale len tri krat za cele tehu :sweat_smile: :unamused: ale tak ja som mala sukromnu dr mozno preto tak casto.... :slight_smile:
21. máj 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipinka ja idem az 17.6.,ale tesim sa bo snad uz mi budu vediet povedat co to je :slight_smile:
pipi aj ja som u sukromnej,zatial mi robila 3 ultrazvuky
21. máj 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kam chodis? :slight_smile:
21. máj 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do medifemu
21. máj 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallllllllllllllooooooooooooooooooooooooo este tu niekto je???
21. máj 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj teraz som sem prišla ešte si tu????
21. máj 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedavno som volala dokimu ohladom výsledkou krvy či sa mi nerobia protilátky a naštastie je všetko v pohode :slight_smile: tak teraz len počkat na poradnu a uvidíme čo nám povie doki lebo v juni už nastupujem na materskú :slight_smile:
21. máj 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj pipinka,tak to mas dobre,kukni album,tieto vecicky som kupila mojmu drobcekovi :slight_smile:
21. máj 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: zlatučké vecičky aj ty nakupuješ ako ja :slight_smile: mna už zabíja môj :slight_smile: lebo malí má tolko vecí že ani všetky nevynosí asi xixixi :slight_smile: ale ja neodolámčo už :slight_smile: radšej skorej než na poslednú chvílu všetko nechat nie??,
21. máj 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne aj ja si myslim,mamina mi hovorila,ze je to skoro ale minule mi uz pomahala vyberat :grinning:
21. máj 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ano sú tie povery ale dnešnej dobe bohužial sa to všetko nedá naraz zabezpečiť :slight_smile: mna už len kúpa postielky čaká a kočíka a je všetko ako má byt no a ešte kozmetika a plienočky :slight_smile:
21. máj 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas dobre,vsak ani sa nenazdas a babo uz bude pri tebe,asi sa uz nevies dockat,ze??? :slight_smile:
21. máj 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu ver už teraz by som ho už chcela mat pri sebe :slight_smile: velmi sa teším ale už mi neostáva vela a budem ho mat pri sebe :slight_smile:
21. máj 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty už vieš pohlavie???? Mne v 15tt vedel povedat už doki :slight_smile:
21. máj 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola vcera u doki ale nerobili mi ultrazvuk :frowning2: budu mi robit az 17.6. co budem presne v 19tt,ale aspon budem vediet uz na sto percent.
a inac chcela som sa opytat,ked si bola na tom 3G,spravili ti aj nejake video alebo len fotecky?
21. máj 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj video mám s fotkami a fakt to stojí za to :slight_smile: je to super pocit a pohlad na miminko :slight_smile: je zlatučky :slight_smile:
21. máj 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bo ja urcite chcem ist a aj zobrat muzicka :slight_smile:
21. máj 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nech ide aspon aj on bude vidiet mimi :slight_smile: moje moc nechcelo spolupracovat vždy sa nalepil na placentu s profilu pozoval na fotkách ale mám video kde na pár sekúnd sa ukázal cely s tváričkou drobec jeden :slight_smile:
21. máj 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz sa strasne tesim,teraz uz len ku stastiu mi treba spravit maturity :frowning2:
21. máj 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm tak to ti držím palce aj ja som pred rokom maturovala bolo to v pohode :slight_smile: to len strašia učitelia a potom to ani neni také hrozné :grinning:
21. máj 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze ked mne sa nece ani ucit :frowning2:
21. máj 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok