Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
20. máj 2008

bejca: je to to iste 🙂

claudinka - ano stoji to 5000,- Sk
rozhodla som sa preto na zaklade skusenosti mamiciek ktore tak rodili - velmi si to pochvaluju 🙂 napr. velmi male riziko natrhnutia, tepla voda prirodzeny tlmiaci prostriedok na bolesti, babenko lahsie vyjde... atd a potom este - neviem ale ma to proste laka hrozne 🙂 este je taky jeden nevysvetlitelny dovod - velmi ma to proste taha a neviem to logicky zdovodnit 😀

moncicici
20. máj 2008

pipinka mam sa dobre ale akorat som sklamana ☹
akorat som bola u doktorky ultrazvuk mi nerobila,len ma pozrela a zajtra mam ist na krv,neviem kvoli comu ale zaroven aj kvoli protilatkam,bo som negativ a manzel pozitiv.
na ultrazvuk idem az v 19tt dna 17.6.
tak dlho som uz nevidela babetko
☹ ☹ ☹ ☹

claudinka
20. máj 2008

bebca: je to to iste si myslim..

weroni to neni drahe.. a iba tam to robia ci aj niekde inde? nevies nahodou?

moncicici ja som pozitiv a manzel zase negativ 😉 ale tes sa, este mas pred sebou 3D, ak pojdes.. sa mas na co tesit este 🙂

weroni
20. máj 2008

claudi: pokial viem tak vana je okrem Topolcian este v Banskej Stiavnici, Dunajskej Strede, Bojniciach a tusim aj v Kosiciach

moncicici
21. máj 2008

Caute babulky 🙂 ako sa mame??? je tu niekto??? 🙂

pipi1211
autor
21. máj 2008

ahojte tehulky ako sa mame? 🙂

moncicici
21. máj 2008

ahoj pipi.ako sa ma mala??? 🙂

moncicici
21. máj 2008

pipi ty si aj na booome ako momo-maminka,ze???aj ja som tam,mas nadhernu malicku 🙂

pipinka82
21. máj 2008

moncici aj ja som negativ a ultazvuk robia len 3 x aspon u mojho dokiho lebo že poistovna len 3 prepláca teraz 3 juna idem na posledný tuším a potom si už len zacvakám na tie dalšie ak budem chciet 🙂 aj ja čakám na výsledky ktoré mi bral na tú moju krv či sa mi robia protilátky alebo nie 😎 tak som zvedavá 😎

pipi1211
autor
21. máj 2008

no baby ja som mala uzv kazdu poradnu... teraz ako vas citam neviem si predstavit ze by som malinku v brusku nevidela tak casto ale len tri krat za cele tehu 😅 😒 ale tak ja som mala sukromnu dr mozno preto tak casto.... 🙂

moncicici
21. máj 2008

pipinka ja idem az 17.6.,ale tesim sa bo snad uz mi budu vediet povedat co to je 🙂
pipi aj ja som u sukromnej,zatial mi robila 3 ultrazvuky

pipi1211
autor
21. máj 2008

a kam chodis? 🙂

moncicici
21. máj 2008

do medifemu

moncicici
21. máj 2008

hallllllllllllllooooooooooooooooooooooooo este tu niekto je???

pipinka82
21. máj 2008

ahoj teraz som sem prišla ešte si tu????

pipinka82
21. máj 2008

nedavno som volala dokimu ohladom výsledkou krvy či sa mi nerobia protilátky a naštastie je všetko v pohode 🙂 tak teraz len počkat na poradnu a uvidíme čo nám povie doki lebo v juni už nastupujem na materskú 🙂

moncicici
21. máj 2008

jaj pipinka,tak to mas dobre,kukni album,tieto vecicky som kupila mojmu drobcekovi 🙂

pipinka82
21. máj 2008

🙂 zlatučké vecičky aj ty nakupuješ ako ja 🙂 mna už zabíja môj 🙂 lebo malí má tolko vecí že ani všetky nevynosí asi xixixi 🙂 ale ja neodolámčo už 🙂 radšej skorej než na poslednú chvílu všetko nechat nie??,

moncicici
21. máj 2008

presne aj ja si myslim,mamina mi hovorila,ze je to skoro ale minule mi uz pomahala vyberat 😀

pipinka82
21. máj 2008

tak ano sú tie povery ale dnešnej dobe bohužial sa to všetko nedá naraz zabezpečiť 🙂 mna už len kúpa postielky čaká a kočíka a je všetko ako má byt no a ešte kozmetika a plienočky 🙂

moncicici
21. máj 2008

tak to mas dobre,vsak ani sa nenazdas a babo uz bude pri tebe,asi sa uz nevies dockat,ze??? 🙂

pipinka82
21. máj 2008

tak tomu ver už teraz by som ho už chcela mat pri sebe 🙂 velmi sa teším ale už mi neostáva vela a budem ho mat pri sebe 🙂

pipinka82
21. máj 2008

a ty už vieš pohlavie???? Mne v 15tt vedel povedat už doki 🙂

moncicici
21. máj 2008

no ja som bola vcera u doki ale nerobili mi ultrazvuk ☹ budu mi robit az 17.6. co budem presne v 19tt,ale aspon budem vediet uz na sto percent.
a inac chcela som sa opytat,ked si bola na tom 3G,spravili ti aj nejake video alebo len fotecky?

pipinka82
21. máj 2008

aj video mám s fotkami a fakt to stojí za to 🙂 je to super pocit a pohlad na miminko 🙂 je zlatučky 🙂

moncicici
21. máj 2008

bo ja urcite chcem ist a aj zobrat muzicka 🙂

pipinka82
21. máj 2008

veru nech ide aspon aj on bude vidiet mimi 🙂 moje moc nechcelo spolupracovat vždy sa nalepil na placentu s profilu pozoval na fotkách ale mám video kde na pár sekúnd sa ukázal cely s tváričkou drobec jeden 🙂

moncicici
21. máj 2008

ja uz sa strasne tesim,teraz uz len ku stastiu mi treba spravit maturity ☹

pipinka82
21. máj 2008

hmmm tak to ti držím palce aj ja som pred rokom maturovala bolo to v pohode 🙂 to len strašia učitelia a potom to ani neni také hrozné 😀

moncicici
21. máj 2008

lenze ked mne sa nece ani ucit ☹