• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
xixixi to ti verím ale vieš čo ja som sa ani neučila vždy pred som sa nabiflila aspon niečo a potom som to zakecala haluškami xixixi :slight_smile: neboj oni ti tam pomôžu :slight_smile:
21. máj 2008 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dufam,dobre idem sa troska ucit papa :slight_smile:
21. máj 2008 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paaa tak ti držím palce :wink:
21. máj 2008 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky :wink: zase tu nikto nie je, ze??????? :grinning:
26. máj 2008 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu :grinning: ,baby aj ja samusim ucit :unamused: ,mam 17 predmetov a skusku mam zatial z 2 :sweat_smile:
26. máj 2008 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute kocky :slight_smile: ZMATUROVALA SOM :grinning:
30. máj 2008 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gratulujem MOnci :sunglasses: nebolo to také strašné že???? :slight_smile:
30. máj 2008 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale bolo,rovno sediet pred ucitelkou :confounded:
30. máj 2008 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha no tak ja som nesedela pred nimi ale zvládla si to a už je konec :slight_smile: už len pôrod musíme zvládnut xixi :grinning:
30. máj 2008 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej vsak ty uz len 9tt :slight_smile:
30. máj 2008 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veru už načase xixixi jaaj je to hrôza v tomto počasí potím sa ako kôn a ešte vydržat :grinning: kebyže sa dá tak už teraz by som rada porodila už sa neviem dočkat :grinning:

a ty ako znášaš toto teplo?????
30. máj 2008 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dost zle,strasne ma boli hlava,ked som dlho na slnku :frowning2:
30. máj 2008 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak teraz sa vyhni slniečku ako to len pojde neni to dobré ja vyliezam s brlohu len večer ak treba xixixix :sunglasses:

no ale do obchodu ráno chodievam kým neni teplo :grinning: no už len do konca treba vydržat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2008 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipinka nepoznas nejaku webovu adresu kde predavaju zimne vecicky,bo vsetko je teraz na leto
30. máj 2008 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem popratat a niečo spapat už som vyhladla a mimi je tiež asi hladné lebo vystrája :slight_smile: pekný den a super week prajem :grinning:
30. máj 2008 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie nepoznám v tomto ti neviem poradit :sunglasses:
30. máj 2008 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja tebe :slight_smile: papa
30. máj 2008 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nik tu neniiii ????? :wink: asi som tu sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2008 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu
30. máj 2008 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super ešte si tu odvtedy ??? :sunglasses: no ja som nedávno dopratala a papala som ešte teraz čakám na mužíčka kedy príde s práce a padáme von k známim xixi :sunglasses: jaaa malinky mi ide vykopnút práve bok :grinning:
30. máj 2008 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kedy máš poradnu??? Ja som už vedela pohlavie v 15tt na 50% mi to potvrdil doki :grinning:
30. máj 2008 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja teraz varim,napapame sa a pojdeme tiez s muzickom von,ja mam poradnu 17.6. ale utz mi budu robit az 26.6. :frowning2:
30. máj 2008 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha tak ti to máš inak než ja som mala :wink: mne v 15tt robil ultraz.a preto viem že vtedy mi to na 50% povedal :slight_smile:
ja idem v utorok konečne ho už uvidím po mesiaci :slight_smile: som zvedavá že aký je velký odmeria ho a aj na váhu sa pozrieme :wink:
30. máj 2008 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak drzim palceky :slight_smile:
31. máj 2008 o 06:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak tato tema pekne "zamrzla" :wink:
4. jún 2008 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte no veru tu už nik skoro neni :grinning: poradna dobrá mimino je o týžden vetšie bude velké bábo ako maminka jeho ked bola mimi a tato tiež takže má po kom xixixi :grinning: doki povedal že je už hlavičkou dole a aj otočený a pripravený na pôrod :sunglasses: asi o také 2 týždne že máme skôr s pôrodom počítat než mám termín takže júl to asi istí :grinning: teraz váži približne 1800g ale o 3 týždne idem na poradnu zas a tam mi už urobí mieru aj váhu mimina presnejšie ževraj vtedy neskoršom tt sa to robieva presnejšie no tak som zvedavá a už nech je júl :grinning:

zajtra cestujeme do CZ ku kamoške na poslednú dovolenku vo dvojici :grinning: a idem nakúpit pre drobca a po kočár si idem už sa teším :sunglasses: potom sa ozvem že ako sme to vydržali no tú cestu myslím :sunglasses:

Moncici a ty ako sa máš? Teplo ako znášaš?? Ja hrozne :grinning:
4. jún 2008 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj pipinka. :slight_smile: ja sa mam dobre uz sa tesim na 26.6.,dufam,ze sa babo ukaze a uz budem vediet co to je,tak drz palceky :slight_smile: teplo mi nerobi dobre,ale zatial zijem :slight_smile: drzim palce do tych ciech a nakup pekne vecicky a kocik
5. jún 2008 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby poviete mi kedy sa da zistit pohlavie drobca?
5. jún 2008 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bebca niekedy to dokazu zistit uz aj v 15tt
5. jún 2008 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skorej sa neda? booooože ved ja to chcem uz vediet, chcem kupovat vecicky, vyberat meno, malovat ,zariadovat.....................
5. jún 2008 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok