Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pipinka82
21. máj 2008

xixixi to ti verím ale vieš čo ja som sa ani neučila vždy pred som sa nabiflila aspon niečo a potom som to zakecala haluškami xixixi 🙂 neboj oni ti tam pomôžu 🙂

moncicici
21. máj 2008

no dufam,dobre idem sa troska ucit papa 🙂

pipinka82
21. máj 2008

paaa tak ti držím palce 😉

tinni
26. máj 2008

ahojte kocky 😉 zase tu nikto nie je, ze??????? 😀

miskinadamko
26. máj 2008

ja som tu 😀 ,baby aj ja samusim ucit 😒 ,mam 17 predmetov a skusku mam zatial z 2 😅

moncicici
30. máj 2008

Caute kocky 🙂 ZMATUROVALA SOM 😀

pipinka82
30. máj 2008

gratulujem MOnci 😎 nebolo to také strašné že???? 🙂

moncicici
30. máj 2008

ale bolo,rovno sediet pred ucitelkou 😖

pipinka82
30. máj 2008

aha no tak ja som nesedela pred nimi ale zvládla si to a už je konec 🙂 už len pôrod musíme zvládnut xixi 😀

moncicici
30. máj 2008

hej vsak ty uz len 9tt 🙂

pipinka82
30. máj 2008

no veru už načase xixixi jaaj je to hrôza v tomto počasí potím sa ako kôn a ešte vydržat 😀 kebyže sa dá tak už teraz by som rada porodila už sa neviem dočkat 😀

a ty ako znášaš toto teplo?????

moncicici
30. máj 2008

dost zle,strasne ma boli hlava,ked som dlho na slnku ☹

pipinka82
30. máj 2008

tak teraz sa vyhni slniečku ako to len pojde neni to dobré ja vyliezam s brlohu len večer ak treba xixixix 😎

no ale do obchodu ráno chodievam kým neni teplo 😀 no už len do konca treba vydržat 😝

moncicici
30. máj 2008

pipinka nepoznas nejaku webovu adresu kde predavaju zimne vecicky,bo vsetko je teraz na leto

pipinka82
30. máj 2008

idem popratat a niečo spapat už som vyhladla a mimi je tiež asi hladné lebo vystrája 🙂 pekný den a super week prajem 😀

pipinka82
30. máj 2008

nie nepoznám v tomto ti neviem poradit 😎

moncicici
30. máj 2008

aj ja tebe 🙂 papa

pipinka82
30. máj 2008

nik tu neniiii ????? 😉 asi som tu sama 😝

moncicici
30. máj 2008

ja som tu

pipinka82
30. máj 2008

super ešte si tu odvtedy ??? 😎 no ja som nedávno dopratala a papala som ešte teraz čakám na mužíčka kedy príde s práce a padáme von k známim xixi 😎 jaaa malinky mi ide vykopnút práve bok 😀

pipinka82
30. máj 2008

kedy máš poradnu??? Ja som už vedela pohlavie v 15tt na 50% mi to potvrdil doki 😀

moncicici
30. máj 2008

ja teraz varim,napapame sa a pojdeme tiez s muzickom von,ja mam poradnu 17.6. ale utz mi budu robit az 26.6. ☹

pipinka82
30. máj 2008

aha tak ti to máš inak než ja som mala 😉 mne v 15tt robil ultraz.a preto viem že vtedy mi to na 50% povedal 🙂
ja idem v utorok konečne ho už uvidím po mesiaci 🙂 som zvedavá že aký je velký odmeria ho a aj na váhu sa pozrieme 😉

moncicici
31. máj 2008

tak drzim palceky 🙂

zuzana_t
4. jún 2008

ahojte, tak tato tema pekne "zamrzla" 😉

pipinka82
4. jún 2008

ahojte no veru tu už nik skoro neni 😀 poradna dobrá mimino je o týžden vetšie bude velké bábo ako maminka jeho ked bola mimi a tato tiež takže má po kom xixixi 😀 doki povedal že je už hlavičkou dole a aj otočený a pripravený na pôrod 😎 asi o také 2 týždne že máme skôr s pôrodom počítat než mám termín takže júl to asi istí 😀 teraz váži približne 1800g ale o 3 týždne idem na poradnu zas a tam mi už urobí mieru aj váhu mimina presnejšie ževraj vtedy neskoršom tt sa to robieva presnejšie no tak som zvedavá a už nech je júl 😀

zajtra cestujeme do CZ ku kamoške na poslednú dovolenku vo dvojici 😀 a idem nakúpit pre drobca a po kočár si idem už sa teším 😎 potom sa ozvem že ako sme to vydržali no tú cestu myslím 😎

Moncici a ty ako sa máš? Teplo ako znášaš?? Ja hrozne 😀

moncicici
5. jún 2008

ahoj pipinka. 🙂 ja sa mam dobre uz sa tesim na 26.6.,dufam,ze sa babo ukaze a uz budem vediet co to je,tak drz palceky 🙂 teplo mi nerobi dobre,ale zatial zijem 🙂 drzim palce do tych ciech a nakup pekne vecicky a kocik

bebca
5. jún 2008

baby poviete mi kedy sa da zistit pohlavie drobca?

moncicici
5. jún 2008

bebca niekedy to dokazu zistit uz aj v 15tt

bebca
5. jún 2008

skorej sa neda? booooože ved ja to chcem uz vediet, chcem kupovat vecicky, vyberat meno, malovat ,zariadovat.....................