Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pipinka82
15. jún 2008

ahojte babulky ako čítam tak sa to tu už rozrástlo 🙂 miminká pribúdajú pomaly 🙂 veru už sa nám to kráti 😉

Weroni a u koho si rodila???? Ozaj tu v ga????

moncicici
16. jún 2008

ahoj pipinka 🙂 dlho si tu nebola ☹ a weroni rodila v Topolcianskej nemocnici,mala ten porod do vody

sue24
16. jún 2008

tak to som zvedava na jej ohlas na porod do vody.....sama nepoznam nikoho kto tak rodil 🙂
a ty moncici kam chodis v blave a kde planujes rodit??? ja som v BA bola cez prazdniny a chodila som do poradne na Kramaroch (ale to som bola iba v 2-4.mesiaci tehu) a pak zas tu prahe cez skolsky rok....ale na tych kramaroch sa mi teda velmi nepacilo.... ☹

moncicici
16. jún 2008

ja chodim k sukromnej gynekologicke a pojdem rodit ma kramare,bo tu su nemocnice nastejnako

sue24
16. jún 2008

Ale zase na kramaroch su dobry doktory, ja som tam vtedy chodila kvoli dr. Slezakovi, ten je vraj jeden z najlepsich gynekologov na Slovensku.....ale zase ma obrovske rady v poradni 🙂 nuz to bude asi tym....

pipinka82
18. jún 2008

ahooj no veru bola som aj odcestovaná no na dovolenke s mužíčkom kým sme ešte sami 😀 bola som v Prahe a nakúpila som pre drobčeka môjho kočík a postielku však kuk do albumu 😀

ako sa máte??? Moncici a už vieš pohlavie ved si už v strede tehu uteká to že??? Jaaaj mne sa to už velmi kráti a veru že to aj strašne cítit no strašne ma bolia kosti panvové a nohy no skrátka celý podvozok 😀

moncicici
19. jún 2008

pipinka no na utz idem s muzickom na buduci stvrtok a dufame,ze sa dozvieme co to bude.
my ideme teraz v sobotu do Brna ale len tak na otocku,nieco kuknut a odniest svadobnu kazetu babke a dedkovi.
inac uz mam vybraty kocik,ete ho nekupime ale uz viem aky chce a je jedno ci budem mat dievcatko alebo chlapceka bo je taky hnedo-smotanovy...

pipinka82
20. jún 2008

ahooj tak supiš potom napíš že kto sa to skrýva v brušku 🙂 ja idem piatok na poradnu pre papier na nástup na materskú 🙂 konečne 🙂 Už mi aj bruško kleslo nadol a už ma všetko bolí akurát dnes je to v pohode 🙂 možno už onedlho to tu bude 🙂 huraaa xixi 🙂

a akej značky kočík si si vybrala je to kombinovaný 🙂 na farbe moc dnešnej dobe nezáleží už aj pre chlapcou kupujú napr: červený kočík 😎 ale ja by som ajtak nekúpila 😎 no my máme tiež takú neutrálnu farbu hnedo sivú takže super 😀

weroni
21. jún 2008

caute baby dlho som tu v tejto teme nebola, ja len ze mozte kuknut albumik, spravila som taky narychlo vyber 🙂

kyliefox271
21. jún 2008

Ahoj Weroni, malinka je naaadherna, gratulujem 🙂
Ste krasna rodinka 😉

sue24
22. jún 2008

Holkyyyyyyyyy!!!!!
Tento vikend sme sa zasnubili 🙂 😵 😀
Boli tu nasi z Blavyj a tak sme ich trosku prekvapili a mali malu oslavicku..... 😎

sue24
22. jún 2008

vweroni: mas strasne krasnucku dcerenku, drzim vam palceky, nech vam robi iba radost a necha sem-tam i vyspat 😉
Inac aky bol porod do vody? este som sa na to nemala moznost spytat, lebo v mojom okoli tak nikdo nerodil.....

pipinka82
28. jún 2008

tak sem už nik nechodí baby???

moncicici
28. jún 2008

ja sem chodim 🙂

claudinka
28. jún 2008

pipinka aj ja som tuuu 🙂

claudinka
28. jún 2008

sue24 gratulujeeem 🙂

moncicici
29. jún 2008

sue24 gratulujem ti k zasnubam 🙂
a inac dobre ranko

sue24
29. jún 2008

dakujem, holky, inac taky dobre rano.....mne uz tiez prislo za to tu nejako umiera... 🙂

tinni
29. jún 2008

caute kocky, je tu niekto??? 😕

sisstin
29. jún 2008

tinni: že by 😝

tinni
29. jún 2008

cau, ty aj zzijes??? 😀

sisstin
29. jún 2008

tinni: no jo 😅 já jsem sledovala weroni 😝

tinni
29. jún 2008

aha 🙂

tinni
29. jún 2008

halooooooooooo, kde ste??? 😅

sisstin
29. jún 2008

tinni: koukám, že Beca je taky drobínek..my máme v 8m 6940g a 72cm 😉

tinni
29. jún 2008

hej, hej, to je 🙂 v roku mala iba 8kil 😀

sisstin
29. jún 2008

tinni: já si myslim, že těch 7kg ani v roce mít nebude..přibírá max. 200g za měsíc..a někdy ani to ne 😅

tinni
29. jún 2008

ja poznam babo, ktore ma 5 mesiacov a vazi tolko, co Rebecca teraz 😀

sisstin
29. jún 2008

tinni: tak to je dost běžný, u nás v termínu maj děcka i 11kg 😅 😅 😅 a je běžný, že i tříměsíční maj víc jak 7kg 😅 😅 😅

kvietok23
29. jún 2008

cauteeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉