Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok23
29. jún 2008

tinni - ako bolo na dovolenke? ste sa teraz vratili tusim, ze ? pekne fotky 🙂

pipinka82
29. jún 2008

ahojte je tu niekto ???? Alebo som vás zasa minula 😀

ako sa cítite dnes je teplúčko a už ledva čakám na mangelíka kedy dojde a ideme k vode 😀

Kvietok ty sa máš aspon minieš to teplo čo na nás pri pôrode čaká 😎 akurát som včera hovorila že druhé chcem mat v zime bo toto je na zblázdnenie xixi 😎

kvietok23
29. jún 2008

nnooooooooo, miniem pipi , ale co budem nosit v zime 😀 😀

pipinka82
29. jún 2008

hmmm tepláčky volnejšie teplučké a teplučké xl gate xixixi neboj to sa dá 🙂 aj ja teraz nosím xl veci xixixi fuj som ako slon už a teraz je to najhoršie vyzleč sa do plaviek aspon cez zimu ta nik neočumuje ako teraz mna xixixi 😀 ale kašlem na to však sa po pôrode musíme dostat na pôvodnú váhu alebo ešte menej xixixi 😀

moncicici
30. jún 2008

haloooooooooo chodi sem ete niekto???

pipinka82
30. jún 2008

ja som tu 😀

moncicici
1. júl 2008

ako sa obchadzeme 😀

nemo1985
1. júl 2008

ahojky holky všechny Vás tu zdravím !!!! 🙂
To vedro je opravdu šílené musím říci.
Vím že je brzy abych cítila něco ještě v bříšku, ale za tento týden už asi 3x jsem něco cítila, jestli to bylo mimi, to nevím, 😀

pipinka82
1. júl 2008

nemo tak je to možné že to bolo mimi oni sa už hýbu len mi to necítime lebo to je ešte také slabučké 😉 😉 ale možno tvoje mimi je aktívnejšie je to v poho 😉 ja som svojho po prvý krát fakt cítila už silnejšie a bolo to v 20tt ale aj ja predtým som cítila také tuky tuk na spodku bruška ale nebola som si tým istá či to je miminko ale neskôr aj ty nato dojdeš že to je predsa ono 😉

Monci veru obchádzame 🙂

moncicici
1. júl 2008

no ale zas sa niekedy postasti a stretneme sa 😀

tinni
1. júl 2008

ahojte 🙂

tinni
6. júl 2008

baby, sem uz nikto nechodi??? 😕

pipinka82
10. júl 2008

MOni super pekná farba 😉 v tom fusaku ho donesieš z nemocky 😉

moncicici
10. júl 2008

dakujem,aj ja som uz nad tym rozmyslala,ze v tom fusaku pojde domov 🙂 boze nech uz je november

moncicici
10. júl 2008

pipi chcela som sa ta opytat,ako vies co si mas zobrat do porodnice???

pipinka82
10. júl 2008

no kamošky mi poradili čo tam rodili 😀

moncicici
10. júl 2008

jaj asi nedavaju v nemocke nejaky zoznam,co si mas prinies co???inac tu prenosnu postielku co mas,tu si nekupila nahodou v DMku???

pipinka82
10. júl 2008

nie tú som si doniesla z Prahy ked som tam bola na dovolenke pred mesiacom 😀

Vyhadzuje ma net som už na nervy 😝

Dávajú zoznamy len si ho musíš vypítat aj ja si ho zajtra chcem vypítat 😀 Ja si beriem aj pre mimi svoje vecičky ja nechcem tie nemocničné vytahané fuj 😀

moncicici
10. júl 2008

jaj tak len aby som vedela,ked pojdem do nemocky niekedy,tak si ho vypytam,oki idem bo aj mne to blbe,zatial papa 😀

pipinka82
10. júl 2008

tak ahoj 😀

kvietok23
10. júl 2008

cauteeeeeeeee 😉

pipinka82
10. júl 2008

ahoj 😀

enynka1
10. júl 2008

Ahojte, mozem sa k vam priftirknut? 😀

pipinka82
10. júl 2008

môžeš ale som tu asi len ja 😀

enynka1
10. júl 2008

Nevadi aj tak pojdem za chvilu do postele 🙂 jej tebe sa to uz blizi 😉

pipinka82
10. júl 2008

no veru už aby to bolo 😀 aj ja sa pomalinky chystám do postele 🙂

enynka1
10. júl 2008

ja uz by som aj davno bola v posteli, lenze asi by som nezaspala kedze moj akcny manzelik sklada v spalni postielku, dnes sme ju kupili a ze on nevydrzi dozajtra 🙂

pipinka82
10. júl 2008

to je jak môj 😀 aj môj ju hned ako sme došli domou musel skladat 😀 tak už mesiac je rozložená a už len malí chýba 😀

moncicici
13. júl 2008

cafko 🙂 je tu niekto?

pipinka82
13. júl 2008

ahoj ja som práve tu 😀