• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
siss inak ja som mala byt tiez povodne petricek a som sonicka :grinning: :grinning: :grinning: alex sa aj mne paci :wink:
juuuj tak teraz som mala taku kontrakciu ze som mala s bruska asi 3velke kopce :grinning: :grinning:
31. aug 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci ked sa mu povie Laci, neviem ci sa mu tak hovori aj v CR
31. aug 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: ty máš jaké plínky? Já mám jen ty vícevrstevné popolinky...a pak 20xDorlandy..ale ty jsou prej na prd...tak asi půjdu do čtvercovek IMSE..si je tu nejvíc chválí..ale to je zas 40Kč/kus..se fakt zruinuju :confounded: a 3x ty svrchnáčky asi nebudou stačit..a to je též jedny 275 Kč :angry:
31. aug 2007 o 15:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedun pdo rodit zajtra so mnou :grinning: :grinning:
31. aug 2007 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanela: tady právě Laci ani Lacko neexistuje :angry: je to jen Láda a Ládík..a podobně..a to je strašně hnusné :angry: :angry: :angry:
31. aug 2007 o 15:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ari a mas to s malym uz na 100%dohodnute? :grinning: :grinning: :grinning: ver ze by som isla hned aj teraz :wink: cakam kedy pride teraz dalsia kontrakcia ale asi zase az za nejaku hodinu :rolling_eyes:

siss ja mam 70 kusov tyx obycajnyx co su to jedny su mensie druhe vacsie, jedny maju velke strvorce druhe malinke..a ja na zaciatok budem pouzivat ortopedicke a potom tie nohavickove lebo som kupila trosku vacsie sa mi zda ze jej budu dobre az ked bude mat mesiac..a ty chces pouzivat cisto iba latkove na zaciatok?
31. aug 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis ak sa ti to meno nepaci tak ho urcite nedavaj,ved snad do toho mas co hovorit no nie?a alex je meno krasne aj petka si spominala aj to je peknunke,ved nemoze byt taky neoblomny
31. aug 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska: no asi ten Peter..to se líbí i jemu...ale já bych si vybrala jinak..ale holt když se nedomluvíme na ničem jiném :angry:

hedu: no ze začátku asi nééé..to dám jednorázovku a na to dvě ty od Imse do novorozeneckýho skladu a na to ty svrchnáčky Bambino mio..oni furt kadí..to bych musela prát jak běsná :pensive:
31. aug 2007 o 15:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedun snazim sa mu to tu velmi razne vysvetlovat :grinning: :grinning: tak snad ma nenexa v styxu :sweat_smile:

siss,ako aj u nas je brano cisto iba kompromis kazdemu z nas sa paica uplne ine mena ale zase nikto po mne nemoze xciet aby som dala meno ktore sa mi absolutne nepaci.
a aj moj muz je peto :grinning: :sunglasses:
31. aug 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss no ja zase praveze na zaciatku chcem pouzivat iba latkove a mam 2baliky tyx tesco fialovyx tak este to miniem ale to budem davat ked pojdeme von alebo k dokine..a az ked bude vacsia tak iba jednorazovky :wink:

veru tak sak ty ho vyprdnes nie on tak nex je trosicku zhovievavejsi..povedz mu ze sa zastuplujes a hotovo :grinning: :grinning:
31. aug 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

arabeska ty zajtra rodis? :confused:
31. aug 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: já naopak...snad jen na ven třeba jednorázovku..ale jinak látkový :wink: a chci zkoušet i beplenkovat :wink:
31. aug 2007 o 15:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som davala piect kolac takze mi tu unikla vasa konverzacia... :confounded:
31. aug 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ved si dupni fakt ked nechces ani peta a ani laca.... :wink:
31. aug 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow ja si to zelam ale uvidime ze co krpec,to vies uz mi raz vyvolavali a teraz by som rada mala prirodzene :pensive:

inak aj aj rozmyslam nad tym bezplienkovanim
31. aug 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss co?? :sweat_smile: :sweat_smile:

iiiiiiiha takze flow nas pozyva na kolacik :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no toho Péťu :grinning: asi přežiju...můj táta bude nadšenej..u nás je to dědičný jméno :rolling_eyes:

arabeska: jak chceš bezplenkovat..tak to ale moc nemíchej s jednorázovkama..ale s látkovkama :wink:
31. aug 2007 o 15:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zase mala chut na sladke a doma nic... :angry: takze ak chcete tak podte :wink: :wink:
31. aug 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tym bezplinkovanim ja neviem som rozmyslala, ze az ked sa maly bude vediet posadit tak budeme chodit rovno na nocnik...to budem na svk takze mi mamka s tym pomoze :wink:
31. aug 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska tak hop na schody a zmyvanie podlahy... :sweat_smile: :sweat_smile:
31. aug 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss peter je pekne meno... ale fakt ho ma teraz skoro kazdy... :sweat_smile:
31. aug 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: co co? :confused:
31. aug 2007 o 15:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis no to mi je jasne,ale ja nad tym zatial iba rozmyslam,ale celkovo sa mi to dost paci...

jeej kolacik mnaaam ja papam samrolku :dizzy_face:
31. aug 2007 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss tak to bude prca ked budeme mat obidve petov a skoro rovnake kociky... :sweat_smile: :sweat_smile:
31. aug 2007 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska co je samrolka? :confused:
31. aug 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska: ona to máma dělala i se mnou..akorát se to tak nejmenovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

flow: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. aug 2007 o 15:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samrola je taky zakusok
31. aug 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som este nepocula ze sa to da tak skoro??a ako sa to robi???dam dole plienku a cakam kedy pusti??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

baby robili vam kardiotograficky zaznam??
31. aug 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: jo to na principu..že máš třeba vypozorované, že např. po kojení hned kadí :wink: tak prostě nakojíš a podržíš nad hrnečkem..a buď chytíš nebo ne..postupem času už poznáš, kdy se mu chce cikat a kakat :wink: a odchytáváš to bud do nočníku nebo do vany třeba... :wink:

arabeska: není to kremrole po česky..takovej váleček plněnej krémem? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2007 o 15:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu mi ho robili na zaciatku tehu...

arabeska aha tak ten nepznam...aky je?
31. aug 2007 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok