Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
31. aug 2007

siss inak ja som mala byt tiez povodne petricek a som sonicka 😀 😀 😀 alex sa aj mne paci 😉
juuuj tak teraz som mala taku kontrakciu ze som mala s bruska asi 3velke kopce 😀 😀

hanela
31. aug 2007

mne sa paci ked sa mu povie Laci, neviem ci sa mu tak hovori aj v CR

sisstin
31. aug 2007

hedu: ty máš jaké plínky? Já mám jen ty vícevrstevné popolinky...a pak 20xDorlandy..ale ty jsou prej na prd...tak asi půjdu do čtvercovek IMSE..si je tu nejvíc chválí..ale to je zas 40Kč/kus..se fakt zruinuju 😖 a 3x ty svrchnáčky asi nebudou stačit..a to je též jedny 275 Kč 😠

arabeska
31. aug 2007

hedun pdo rodit zajtra so mnou 😀 😀

sisstin
31. aug 2007

hanela: tady právě Laci ani Lacko neexistuje 😠 je to jen Láda a Ládík..a podobně..a to je strašně hnusné 😠 😠 😠

hedunecka
31. aug 2007

ari a mas to s malym uz na 100%dohodnute? 😀 😀 😀 ver ze by som isla hned aj teraz 😉 cakam kedy pride teraz dalsia kontrakcia ale asi zase az za nejaku hodinu 🙄

siss ja mam 70 kusov tyx obycajnyx co su to jedny su mensie druhe vacsie, jedny maju velke strvorce druhe malinke..a ja na zaciatok budem pouzivat ortopedicke a potom tie nohavickove lebo som kupila trosku vacsie sa mi zda ze jej budu dobre az ked bude mat mesiac..a ty chces pouzivat cisto iba latkove na zaciatok?

arabeska
31. aug 2007

sis ak sa ti to meno nepaci tak ho urcite nedavaj,ved snad do toho mas co hovorit no nie?a alex je meno krasne aj petka si spominala aj to je peknunke,ved nemoze byt taky neoblomny

sisstin
31. aug 2007

arabeska: no asi ten Peter..to se líbí i jemu...ale já bych si vybrala jinak..ale holt když se nedomluvíme na ničem jiném 😠

hedu: no ze začátku asi nééé..to dám jednorázovku a na to dvě ty od Imse do novorozeneckýho skladu a na to ty svrchnáčky Bambino mio..oni furt kadí..to bych musela prát jak běsná 😔

arabeska
31. aug 2007

hedun snazim sa mu to tu velmi razne vysvetlovat 😀 😀 tak snad ma nenexa v styxu 😅

siss,ako aj u nas je brano cisto iba kompromis kazdemu z nas sa paica uplne ine mena ale zase nikto po mne nemoze xciet aby som dala meno ktore sa mi absolutne nepaci.
a aj moj muz je peto 😀 😎

hedunecka
31. aug 2007

siss no ja zase praveze na zaciatku chcem pouzivat iba latkove a mam 2baliky tyx tesco fialovyx tak este to miniem ale to budem davat ked pojdeme von alebo k dokine..a az ked bude vacsia tak iba jednorazovky 😉

veru tak sak ty ho vyprdnes nie on tak nex je trosicku zhovievavejsi..povedz mu ze sa zastuplujes a hotovo 😀 😀

flow111
31. aug 2007

siss 😅 😅 😅

arabeska ty zajtra rodis? 😕

sisstin
31. aug 2007

hedu: já naopak...snad jen na ven třeba jednorázovku..ale jinak látkový 😉 a chci zkoušet i beplenkovat 😉

flow111
31. aug 2007

som davala piect kolac takze mi tu unikla vasa konverzacia... 😖

flow111
31. aug 2007

siss ved si dupni fakt ked nechces ani peta a ani laca.... 😉

arabeska
31. aug 2007

flow ja si to zelam ale uvidime ze co krpec,to vies uz mi raz vyvolavali a teraz by som rada mala prirodzene 😔

inak aj aj rozmyslam nad tym bezplienkovanim

hedunecka
31. aug 2007

siss co?? 😅 😅

iiiiiiiha takze flow nas pozyva na kolacik 😀 😀 😀

sisstin
31. aug 2007

flow: no toho Péťu 😀 asi přežiju...můj táta bude nadšenej..u nás je to dědičný jméno 🙄

arabeska: jak chceš bezplenkovat..tak to ale moc nemíchej s jednorázovkama..ale s látkovkama 😉

flow111
31. aug 2007

no ja som zase mala chut na sladke a doma nic... 😠 takze ak chcete tak podte 😉 😉

flow111
31. aug 2007

no s tym bezplinkovanim ja neviem som rozmyslala, ze az ked sa maly bude vediet posadit tak budeme chodit rovno na nocnik...to budem na svk takze mi mamka s tym pomoze 😉

flow111
31. aug 2007

arabeska tak hop na schody a zmyvanie podlahy... 😅 😅

flow111
31. aug 2007

siss peter je pekne meno... ale fakt ho ma teraz skoro kazdy... 😅

sisstin
31. aug 2007

hedu: co co? 😕

arabeska
31. aug 2007

sis no to mi je jasne,ale ja nad tym zatial iba rozmyslam,ale celkovo sa mi to dost paci...

jeej kolacik mnaaam ja papam samrolku 😵

flow111
31. aug 2007

siss tak to bude prca ked budeme mat obidve petov a skoro rovnake kociky... 😅 😅

flow111
31. aug 2007

arabeska co je samrolka? 😕

sisstin
31. aug 2007

arabeska: ona to máma dělala i se mnou..akorát se to tak nejmenovalo 😝 😅 😅 😅

flow: 😝 😅 😅 😅 😅

arabeska
31. aug 2007

samrola je taky zakusok

hedunecka
31. aug 2007

no to som este nepocula ze sa to da tak skoro??a ako sa to robi???dam dole plienku a cakam kedy pusti??? 😀 😀 😀 😀

baby robili vam kardiotograficky zaznam??

sisstin
31. aug 2007

hedu: jo to na principu..že máš třeba vypozorované, že např. po kojení hned kadí 😉 tak prostě nakojíš a podržíš nad hrnečkem..a buď chytíš nebo ne..postupem času už poznáš, kdy se mu chce cikat a kakat 😉 a odchytáváš to bud do nočníku nebo do vany třeba... 😉

arabeska: není to kremrole po česky..takovej váleček plněnej krémem? 😝

flow111
31. aug 2007

hedu mi ho robili na zaciatku tehu...

arabeska aha tak ten nepznam...aky je?