Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

arabeska
31. aug 2007

sis hej hej to je ono 😅

sisstin
31. aug 2007

hedu: a jinak normálně látkuješ 😉 jde o to, že pak ty děti nechtějí být ve vlastních výkalech a brzo chodí na nočník..ne jak ty z jednorázovek jenom, co se v tom bahní 😠

flow111
31. aug 2007

aha tak uz viem co to je 😀 😀 😀

siss mne sa bezplenak tiez paci ale neviem... 😖

flow111
31. aug 2007

siss decka sa naucia aj tak na nocnik... 😉

yasminelle
31. aug 2007

Ahojte, rada by som sa opýtala Vás skúsených tehuliek a mamín, aké sú úplne prvé príznaky na začiatku tehotenstva. Bolo Vám zle napríklad uz po dvoch týždňoch, alebo chodily ste často cikať? Mne vyšiel tehu test negativne, ale uz tu niekto pisal, ze aj jemu vysiel a aj tak dok. potvrdil tehu.
Vďaka

sisstin
31. aug 2007

flow: naučí..ale otázka je kdy..některý matky jsou totiž líný..a vůbec je na to neučí..tak tu mají víc jak dvouletý děti plíny 😠 😠 😠 😠

flow111
31. aug 2007

siss tak dva roky je uz vela, ja to budem skusat od pol roka... 😉 😉

flow111
31. aug 2007

yasminelle u kazdej je to inak, ale zo zaciatku mavas bolesti ako pri MS ale nekrvacas... 😉

hedunecka
31. aug 2007

siss no sak prave xuda male predstav si kolko v tom musi mat namocenu tu malu prdelu 😖 😅

flow na zaciatku??ved to sa robi na konci ze ako bije srdiecko babatku a ci mas kontrakcie..len som sa chcela opytat ze ako ste na tom ze ci mate tu spodnu ciaru rovnu alebo vam uz vyskakuju kontrakcie...ja ju mam taku vlnitu ale stale pod 20 😠 😠

yasminelle ja som to zistila az tak ze mi meskala MS inak za cele teho mi zle nebolo ani som nevedela ze som v tom...az potom neskor ma zacali prsia boliet.. 😉

flow111
31. aug 2007

yasmin ak chces mat istotu tak po vynechani MS chod k dr a ten ti to potvrdi 😉

sisstin
31. aug 2007

hedu: u nás se chodí na ten monitor tuším až od 37tt, takže já mám ještě čas chvíli 😉

flow111
31. aug 2007

hedu ja som myslela vlastne srdce 😅 😅 ale na monitore som obcas mala take vyssie vlnovky a inak tiez trochu kostrbatu vlnovku 😉

hedunecka
31. aug 2007

siss noo tu baby xodia v 38tt a potom v 40tt teda ako casto mas poradnu 😉 len ma zaujima ze ci mam jedina taku ciarku alebo este niektora..
ari ty ked chces ist zajtra rodit teba uz natacali teda malemu uz natacali srdiecko a kontrakcie??

sisstin
31. aug 2007

hedu: u nás to nedělají v poradně..od určitého tt už chodíš do poradny do nemocnice a tam ti pak už dělají ten monitor každý den 😠 takže skvělá představa, jak jedu MHD s důchodcema, co jezdí do nemocnice..a každý den tam trávím několik hodin, protože tam to děsně trvá 😠

flow111
31. aug 2007

hedu ja som mala prvy monitor az teraz teda vcera a dalsi bude na bud tyzden... 😉

arabeska
31. aug 2007

natacali ale naposledy pred 2 tt
ale aj u maleho mi este v den porodu antacali a nic a potom po vyvolavacke to boli ake alpy 😀 😀 ja nestresujem

flow111
31. aug 2007

arabeska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si viem predstavit tie alpy teda lebo bolest este nie... 😅

yasminelle
31. aug 2007

flow: dakujem, no nieco take prezivam, len stale cakam, ze nejako dostanem MS, meska mi asi 10 dni. Ale ked mam test negativny, tak neviem...

Inak ako ste otehotneli? Zlyhala antikoncepcia,""daval si pozor" alebo planovane?

sisstin
31. aug 2007

yasminelle: neplodné dni 😝 😅 😅 😅

flow111
31. aug 2007

yasminele ziadna antikoncepcia... stastie... 😉

flow111
31. aug 2007

boooze ma taha spat... 😝 🙄 🙄

hedunecka
31. aug 2007

siss no sak ano ja xodim na poradnu do nemocky a vzdy ma objedna az tak za 10dni teraz idem az na bud.pia a to som bola v pon.takze si dava nacas..este ze som si vypytala jeho cislo keby ma to xytilo..

flow no aj ja..bola som sice rada ze uz neni ta ciara taka rovna ale bola slaba..

ari 😀 😀 😀 sak vyvolavacka vie narobit svoje..ja som dostala kontrakcie asi po pol hodke od vyvolavacky a to take ze som ix mala kazde 3min. a jedna trvala minutu a takto som to mala celyx 6hod.a to som sa uz fakt nahnevala tak som isla sa von prejst a normalne mi to preslo..a si predstav ze mi vyvolavali porod mesiac v kuse..a vsetkym moznym-vselijakymi tycinkami a tak no hruuuza 🙄

arabeska
31. aug 2007

yasminelle prve je cisto zlihana antikoncepcia a druhe je vytuzene 🙂

flow,no prca je to ze ja aj ked som mala total alpy tak som nic necitila ja som zacala citit az ked mi doki praskol plodovu vodu a ti poviem ze hodinu 45 minut som mysela ze umieram kazdu minutu kontrakcia a potom sup na kozu a davidko bol vonku a uz som ani nevdela ze ake to bolo. 😉

flow111
31. aug 2007

hedu... hrozs to ta tak trapili? 😕

flow111
31. aug 2007

arabeska no toto.... aj ja by som to tak brala 😅

arabeska
31. aug 2007

sis😀 tak neplodne dni hej?😀

hedun a rpeco ti jednoduxo neprskli vodu?vtedy sa to vzdy robehne...dementi

sisstin
31. aug 2007

hedu: tak snad to bude lepší, vyvolávaný porod teď než ve 25tt 😉

arabeska: jo..neplodné dni...jednou jsem chtěla špekulovat..a takhle to dopadlo 😔 😅 😅 😅

flow111
31. aug 2007

arabeska mne povedali dr, ze nebudem mat deti a pozri... ja som na antikoncepciu vobec nemyslela... 😅 😅

flow111
31. aug 2007

siss 😅 😅 😅 😅

hedunecka
31. aug 2007

no ari ked ja uz som ani tu vodu nemala 😒

iiiiiha no idem si dat prexadzku som psom a uvidim co sa bude diat a potom sprxu..je mi fakt divne..ale sak to mne uz kazdy den 🙄