• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
baby fakt ten porod koncom panvovym,je vraj vecsie riziko ako cisar,to povedal aj moj doki.ze keby sa nahodou mala neotocila,radsej by robil sekciu ako KP.ja uz som bola 4 dni po a do vedlajsej izby doniesli mamicku,ktora mala KP a nevladala chodit poriadne ani o 2 dni a mala bola cela dokalicena ,chudatko male,normalne mi ju bolo luto. :cry:
4. sep 2007 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, ze maly si to nerozmysli a nebude sa zase tocit :sweat_smile: :sweat_smile:
4. sep 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To musí byť fakt otras.. nožičky vylezú ľahko, ale hlavička sa potom hľadá kliešťami, nie?
Ja tiež dúfam, že cisár nebude treba.. a to som na začiatku tehotenstva bola presvedčená, že si ho zariadim :sweat_smile: Som sa tak strááášne bála pôrodu a hlavne toho, že sex potom už nebude to, čo pred :wink: No a teraz čím viac sa pôrod blíži, tým menej sa bojím :grinning:
4. sep 2007 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: no..ale první leze zadek..ale prej u kluků se to dělat nesmí, protože by se jim mohly poškodit genitálie :wink:
4. sep 2007 o 14:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss to mi nenapadlo, ze by sa mohlui ajka poskodit... :confounded: uuuufff tak to uz teda chudak maly ....
4. sep 2007 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan ja zacinam uz stresovat.... siss ma nainfikovala... ale neee joke :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. sep 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: co já? :astonished: nesváděj to na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. sep 2007 o 14:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vcera vecer mi doslo, ze to uz sranda nieje lebo za par dni rodim :astonished:
4. sep 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo asi mi to len tych 9 mesiacov pomalsie doslo... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teraz ked som s tym ako tak zmierena tak sa to skonci :astonished:
4. sep 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flow, nestresuje... dnes už sa pri pôrode neumiera :grinning:
4. sep 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic to nejak bolo nejak bude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. sep 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já už chci mít složenou tu skřííín..kua :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. sep 2007 o 14:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este stale ju nemas??? :confused:
4. sep 2007 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: ne..ten týpek furt nemá čas..teď prej museli akutně dělat internát..tak to složí asi až MP o víkendu :confused: :sweat_smile:
4. sep 2007 o 14:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja som fakt grogy..... bleee nevladzem ani pisat :confounded:
4. sep 2007 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss to ti uz pride mp taqk to bude parada... :wink:
4. sep 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa uz faaaakt natiahnut lebo kolabujem... :angry:
4. sep 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby za povzbudenie, budem dúfať.. a cvičiť mačací chrbát nech sa otočí... - sorry,ž e som sa tak dlho neozvala, ale musela som si zrátať pokladnu :wink:
4. sep 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megie: já ti dám vědět, jak jsem dopadla v poradně..já mám furt tucha, že je zadkem dolů..a to jsem 35tt..teda dle doktorky 34tt :pensive: :sweat_smile:
4. sep 2007 o 14:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss si tu :confused: :confused: ?
4. sep 2007 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2007 o 16:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte... tak na klbikoch sme dopadli dost blbo stale musime balit nasiroko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: este 2 mesiace :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. sep 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: dávej hodně plenek..vyplatí se tooo :wink: :wink: :wink:
4. sep 2007 o 16:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to nevadi...bud rada ze nemate sadru...ja som mala po narodeni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:frowning2: :frowning2: :frowning2: no budeme muset stale balit lebo jeden klbik je na tom blbo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. sep 2007 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: já budu balit dobrovolně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: žádný nervyyy :grinning:
4. sep 2007 o 16:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no tak bude doobre uvidis... :wink: hlavu hore
4. sep 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pravu nozicku mame trosku vykrivenu ale snad sa to spravi...
4. sep 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ono sa to spravy a ked nie tak na ortopedii to urcite nejako vyriesia :wink:
4. sep 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok