• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
autor
dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. sep 2007 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoji pipi tak ako vybubkane?? :slight_smile:
5. sep 2007 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :wink: :dizzy_face:

to mame dneska naaadherneee pocasie, skoro som zmrzla, pfuuuj :confounded:
5. sep 2007 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul to mas pravdu tu je tiez kosa.... :angry:

pipi som sa chcela spytat kolko si toho na malu co sa tyka oblecenia kupovala? lebo uz zacinam mat stresy ci mam toho dost... :frowning2:
5. sep 2007 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj ano ale som niaka dolamana a v noci mi bola strasna zima lebo moj drahusik otvoril okno a ja som spala naha :sweat_smile: :unamused: a nufak som mala uplne ladovy :unamused:
5. sep 2007 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak len aby si neprechladla :wink:
5. sep 2007 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nechapem ako sa takto moze striedat prudko pocasie, hrozne vykyvy su :rolling_eyes:

neboj flow, urcite ho mas dost :wink:

pipi: :sweat_smile: :sunglasses:
a malej momo to nevadi ked je zimka??
ozik, ako je to s tymi nozickami, to ako ze sa musi balit? :confused: ....to su nejake speci plienky na to, som nejaky analfabet v tomto....
5. sep 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul ak su problemy s klbmi tak sa mimi bali na siroko, takze davas viac plienok.... niekedy sa doporucuje davat rovno ortopedicke nohavicky a plus plienky... :wink:
5. sep 2007 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda aspon tak viem... no mozno to je aj inak... ale mam znameho ortopeda :wink:
5. sep 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balí sa naširoko preventívne, nie len ked je problém. :wink: Proste na pampersku ešte obyč. plienku.. alebo dve obyč. plienky a je to. :slight_smile:

ahojky pipi! :slight_smile:
5. sep 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky sa vas musim spytat ked pojdeme z porodnice musi byt maly v zavinovacke?? lebo pojdeme autom a nemam zavinovacku do auta :unamused:
5. sep 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
floooow :grinning: :grinning: :grinning: este furt si tu??? ty cakas na mna vsak? :grinning: si milaaa :grinning: :grinning: no ja idem v pia dokinovi tak som zvedava co povie ale pevne verim ze povie uvidime sa o tyzden :slight_smile: :rolling_eyes:
5. sep 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu :grinning: :grinning: to vies ze hej...ale zacinam doooost panikarit...neviem co ma to pochytilo... :confounded:
5. sep 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flow ja som malu mala len v bodynku,dukach a svetriku no to bolo teplo tak neviem.... budes musiet maleho uplne naobliekat a prikrit ho hrubou perinkou aby ti neprechladol ked je takato zima lebo take male babatka si nevedia regulovat teplotu... a baby fakt si kupnte ohrievace ak nahodou nenate lebo pri kupkani bude drobcom zima... my sme vzdy strasne plakali a to bolo teplo :unamused: a odkedy mame ohrievac a pekne vyhriatu miestnost tak je to super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi som kupila teple nohavice, mame svetriky aj mikinky... no aj tak bojim bojim... :confounded:
5. sep 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved popripade sa opytas sestriciek na novorodeneckom urcite ti ochotne poradia :slight_smile: ved to nemusis mat pobalene do porodnice staci ked ti to potom niekto donesie :slight_smile:
5. sep 2007 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré rááááno :grinning:
5. sep 2007 o 10:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ze ranko :grinning: :grinning:
5. sep 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow zeby si mala uz predporodnu depresiu?? :grinning:

pipi no tak to ja asi budem musiet lebo ja mam okno otvorene 24hod.denne a v noci otvaram este aj v kupelke aby bol prievam a rano sa zobudza uplne cerstvucka a drahy soplavy a zarxlany :grinning: :grinning: inak dnes mame v byte dobre zima teda pre mna tak light :grinning:
5. sep 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hedi tak na to si budes musiet dat pozor..... hlavne ziaden prievan a ziadna zima.... :sweat_smile:
5. sep 2007 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu ja mam tiez okno otvorene stale ci vlete alebo v zime... sa dobre spinka ak je vyvetrane... :wink:

dufam, ze to nieje depka... ja trpim inymi druhmi depky toto je skor panika...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. sep 2007 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky..no mě ta kosa sere, já nemám, co na sebe..a hlavně boty..jediný,c o mám jsou pantofle a žabky :angry: takže si musím jít koupit boty :confounded:
5. sep 2007 o 10:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja uz vobec nemam co si obliect budem chodit v trickach a budem sa hrat na otuzilca.... :confounded: mam botasky takze aspon na nohy mi bude teplo :sweat_smile:
5. sep 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no ale ja to asi neprezijem sa tu zadusim.. :frowning2: asi si prestahujem potom postel na balkon :grinning: :grinning:

flow a zbalena uz si??ja stale nieeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

siss co si bola flamovat? :grinning:
5. sep 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: proč flámovat? :confused: Já tři čtvrtě noci nespim..tak to takhle dopadá :angry:
5. sep 2007 o 10:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu zbalena som davno.... cakam a nic... :angry: no ved zajtra uvidime ci s dole nieco zmenilo... :wink:
5. sep 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss jak som vcera zbadala prachy na ucte tak som hned zacala nakupovat cez net nejaku kozmetiku od avonu a pre maleho dalsie nohavice uz ich bude mat 10ks...nie je to vela? :confused:
5. sep 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow:hele..asi ne..já musela nakoupit tepláčky..jsem si jako uvědomila...že nemám nic na nohy..a zvlášt, když bude mít velkou prdel v těch plínách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: já bych měla jít pro tu autosedačku..a kuknout nějaký ty boty :confused:
5. sep 2007 o 10:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss no sak ani ja..inak nasla som moje tehu nohavice na traky co som mala kupene este v oktorbri takze teraz ix vyuzijem..idem odfotit :grinning: :grinning:

flow ty ides zajtra k dokinovi?ja v pia

kua ale uz sa tusim musim aj ja pobalit stale to odkladam a potom nebudem vediet kde mi hlava stoji..
5. sep 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu ved prave ked budes mat uz bolesti tak nebudes uvazovat velmi triezvo co ti vsetko treba... :sweat_smile:
5. sep 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok