Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
5. sep 2007

dobre ranko 😵 😵 😵 😵

flow111
5. sep 2007

ahoji pipi tak ako vybubkane?? 🙂

karkulka55
5. sep 2007

ahojte krasky 😉 😵

to mame dneska naaadherneee pocasie, skoro som zmrzla, pfuuuj 😖

flow111
5. sep 2007

karkul to mas pravdu tu je tiez kosa.... 😠

pipi som sa chcela spytat kolko si toho na malu co sa tyka oblecenia kupovala? lebo uz zacinam mat stresy ci mam toho dost... ☹

pipi1211
autor
5. sep 2007

no aj ano ale som niaka dolamana a v noci mi bola strasna zima lebo moj drahusik otvoril okno a ja som spala naha 😅 😒 a nufak som mala uplne ladovy 😒

flow111
5. sep 2007

pipi tak len aby si neprechladla 😉

karkulka55
5. sep 2007

to nechapem ako sa takto moze striedat prudko pocasie, hrozne vykyvy su 🙄

neboj flow, urcite ho mas dost 😉

pipi: 😅 😎
a malej momo to nevadi ked je zimka??
ozik, ako je to s tymi nozickami, to ako ze sa musi balit? 😕 ....to su nejake speci plienky na to, som nejaky analfabet v tomto....

flow111
5. sep 2007

karkul ak su problemy s klbmi tak sa mimi bali na siroko, takze davas viac plienok.... niekedy sa doporucuje davat rovno ortopedicke nohavicky a plus plienky... 😉

flow111
5. sep 2007

teda aspon tak viem... no mozno to je aj inak... ale mam znameho ortopeda 😉

megie
5. sep 2007

balí sa naširoko preventívne, nie len ked je problém. 😉 Proste na pampersku ešte obyč. plienku.. alebo dve obyč. plienky a je to. 🙂

ahojky pipi! 🙂

flow111
5. sep 2007

holky sa vas musim spytat ked pojdeme z porodnice musi byt maly v zavinovacke?? lebo pojdeme autom a nemam zavinovacku do auta 😒

hedunecka
5. sep 2007

floooow 😀 😀 😀 este furt si tu??? ty cakas na mna vsak? 😀 si milaaa 😀 😀 no ja idem v pia dokinovi tak som zvedava co povie ale pevne verim ze povie uvidime sa o tyzden 🙂 🙄

flow111
5. sep 2007

hedu 😀 😀 to vies ze hej...ale zacinam doooost panikarit...neviem co ma to pochytilo... 😖

pipi1211
autor
5. sep 2007

flow ja som malu mala len v bodynku,dukach a svetriku no to bolo teplo tak neviem.... budes musiet maleho uplne naobliekat a prikrit ho hrubou perinkou aby ti neprechladol ked je takato zima lebo take male babatka si nevedia regulovat teplotu... a baby fakt si kupnte ohrievace ak nahodou nenate lebo pri kupkani bude drobcom zima... my sme vzdy strasne plakali a to bolo teplo 😒 a odkedy mame ohrievac a pekne vyhriatu miestnost tak je to super 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
5. sep 2007

pipi som kupila teple nohavice, mame svetriky aj mikinky... no aj tak bojim bojim... 😖

pipi1211
autor
5. sep 2007

ved popripade sa opytas sestriciek na novorodeneckom urcite ti ochotne poradia 🙂 ved to nemusis mat pobalene do porodnice staci ked ti to potom niekto donesie 🙂

sisstin
5. sep 2007

dobré rááááno 😀

flow111
5. sep 2007

siss ze ranko 😀 😀

hedunecka
5. sep 2007

flow zeby si mala uz predporodnu depresiu?? 😀

pipi no tak to ja asi budem musiet lebo ja mam okno otvorene 24hod.denne a v noci otvaram este aj v kupelke aby bol prievam a rano sa zobudza uplne cerstvucka a drahy soplavy a zarxlany 😀 😀 inak dnes mame v byte dobre zima teda pre mna tak light 😀

pipi1211
autor
5. sep 2007

no hedi tak na to si budes musiet dat pozor..... hlavne ziaden prievan a ziadna zima.... 😅

flow111
5. sep 2007

hedu ja mam tiez okno otvorene stale ci vlete alebo v zime... sa dobre spinka ak je vyvetrane... 😉

dufam, ze to nieje depka... ja trpim inymi druhmi depky toto je skor panika...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅

sisstin
5. sep 2007

holky..no mě ta kosa sere, já nemám, co na sebe..a hlavně boty..jediný,c o mám jsou pantofle a žabky 😠 takže si musím jít koupit boty 😖

flow111
5. sep 2007

siss ja uz vobec nemam co si obliect budem chodit v trickach a budem sa hrat na otuzilca.... 😖 mam botasky takze aspon na nohy mi bude teplo 😅

hedunecka
5. sep 2007

pipi no ale ja to asi neprezijem sa tu zadusim.. ☹ asi si prestahujem potom postel na balkon 😀 😀

flow a zbalena uz si??ja stale nieeeee 😀 😀 😀 😀 😀

siss co si bola flamovat? 😀

sisstin
5. sep 2007

hedu: proč flámovat? 😕 Já tři čtvrtě noci nespim..tak to takhle dopadá 😠

flow111
5. sep 2007

hedu zbalena som davno.... cakam a nic... 😠 no ved zajtra uvidime ci s dole nieco zmenilo... 😉

flow111
5. sep 2007

siss jak som vcera zbadala prachy na ucte tak som hned zacala nakupovat cez net nejaku kozmetiku od avonu a pre maleho dalsie nohavice uz ich bude mat 10ks...nie je to vela? 😕

sisstin
5. sep 2007

flow:hele..asi ne..já musela nakoupit tepláčky..jsem si jako uvědomila...že nemám nic na nohy..a zvlášt, když bude mít velkou prdel v těch plínách 😝 😅 já bych měla jít pro tu autosedačku..a kuknout nějaký ty boty 😕

hedunecka
5. sep 2007

siss no sak ani ja..inak nasla som moje tehu nohavice na traky co som mala kupene este v oktorbri takze teraz ix vyuzijem..idem odfotit 😀 😀

flow ty ides zajtra k dokinovi?ja v pia

kua ale uz sa tusim musim aj ja pobalit stale to odkladam a potom nebudem vediet kde mi hlava stoji..

flow111
5. sep 2007

hedu ved prave ked budes mat uz bolesti tak nebudes uvazovat velmi triezvo co ti vsetko treba... 😅