• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
flow no moc sa netes lebo ti povedia ze si na 4 a uz ta domov nepustia :grinning: :grinning:

siss ja ho zase nemusim mne vias chuti alxemilka :wink: inak akurat som ju dopila a malinik si dam az vecer
5. sep 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu ja budem rada :wink: :wink: ale zase by som to aj chcela aj nie... no radsej nech uz lebo cakanie je horsie...boooze jak sa zase vrti :sweat_smile:
5. sep 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja zase iba crisscrossy nosim :grinning: :grinning: ja som na nix zavisla..

flow no ja zas sa bojim ze ma to xyti tento tyzden ale to sa fakt nastvem :angry: lebo cez vikend je jarmok a jak zakon sxvalnosti ja pojdem do nemocky..cele tyzdne sa xystam rodit a stale nic a nakoniec teraz ked chcem este pockat ale do pondelka pojdem.. :grinning:
5. sep 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: já to měla jako pracovní obuv..jinak nosím podpatky a lodičky :wink:
5. sep 2007 o 11:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu ved my si to neurcime male sa rozhodnu za nas.... :sweat_smile:
5. sep 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss no tak v tom by som nesla ani do obxodu..neznasam take topanky..za prve ja by som musela mam riadne lode a za druhe to by som uz mala vyse 180cm a vsetci okolo mna su maly tak by som si pripadala jak slon...aj v lete nosim iba zabky..
5. sep 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: já mám nohu 35-36..a 158 cm :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. sep 2007 o 11:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada aj aj vacsinou to striedam... lebo je to lepsie na nohy ak sa striedaju vysoke s nizkymi :wink:
5. sep 2007 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja mam labky jak popoluska tiez 38... a vyska 168cm... :wink:
5. sep 2007 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no 38 je normoš :wink: já na sebe nemůžu skoro nic sehnat, když i některé 36 jsou mi velké :rolling_eyes:
5. sep 2007 o 11:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som asi rozbila dvierka na mraznicke :angry:
5. sep 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss detske topanky :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. sep 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss tak take som nosila tusim este niekde na zakladnej :grinning:
ja mam 40 a 175cm a jedinu vyhodu co mam ze tie crisscrossy su mi dobre aj 39 :wink: preto si tam kupujem topanky..ja by som sa asi zbehnila vo vysokyx..

flow to potesi :grinning: co ta prepadol hlad?? :grinning: :grinning:
5. sep 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu nie ale rozmrazujem a oni boli uz take pofiderne tak som ich asi uplne znicila...kua :angry:
5. sep 2007 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam je taka namraza ze hruza... no som zvedava ako dlho mi bude trvat kym to dam do poriadku.... :sweat_smile:
5. sep 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno ked pride MP tak dvierka spravi... :sweat_smile:
5. sep 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow sak to nexaj zatial tak nex sa to odmrazi :wink: ozig ty mas toho streptokoka alebo mykozu?? :confused:
5. sep 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
streptokoka nemam... len tam nejake bakterie a plus mykoza :rolling_eyes:
5. sep 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecneeeeeee ze som natrafila na niekoho..a co beres na tu mykozu??ja som ju tusim vcera dostala a idem az v pia do nemocky a bojim sa ze keby ma xytil porod co bude s malinkou..ja mam este doma tabletky co som brala v 30ttna mykozu macmiror a neviem ci ix mam zacat brat alebo cakat az do pia :angry:
5. sep 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tie beriem aj ja... :wink: len dufam, ze sa to stihne preliecit aby sa mimi nejako neohrozilo... :wink:
5. sep 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem co spravit aby mi dr.nevynadal ze som ix zacala brat bez jeho vedomia :angry: ale bojim sa ze sa to nestihne preliecit takto by som ix mohla brat uz 3den
5. sep 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mu skus zavolat... :wink: a inak pred porodom davaju ATB ale neviem ci rutinne :pensive:
5. sep 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby inak mame novinku uz druhy den pijeme cajik z flasky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow ani neviem ci dnes ordinuje :unamused:

pipi no tak to je super :wink: niektore deticky nechcu pit cajicek ked maminka koji..
5. sep 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: :grinning: sikulka ja momo :wink:
5. sep 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mám růžové criss cross zlevněné z 649 na 249 :grinning: z Deichmanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2007 o 12:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vcera stiahla 120ml a dnes uz 100ml :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som fakt rada lebo som ju vzdy prikladala ked zacala mrncat a teraz jej dam fajny cajik a hotovo :grinning: ale musela som tam dat kvapku cukru lebo inak ho nechcela,snad to nevadi :frowning2:
5. sep 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss akurat som chcela pisat ci ta xytila predporodna unava :grinning: :grinning: to si si z netu objednala??ja som si teraz naposledy kupovala ruzove :wink: maju svoju stranku??
5. sep 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: ne..ted jsem si je donesla z Deichmanu :wink: hodim je do alba :wink:
5. sep 2007 o 12:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :sweat_smile: :sweat_smile: uz ?
5. sep 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok