Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
5. sep 2007

flow no moc sa netes lebo ti povedia ze si na 4 a uz ta domov nepustia 😀 😀

siss ja ho zase nemusim mne vias chuti alxemilka 😉 inak akurat som ju dopila a malinik si dam az vecer

flow111
5. sep 2007

hedu ja budem rada 😉 😉 ale zase by som to aj chcela aj nie... no radsej nech uz lebo cakanie je horsie...boooze jak sa zase vrti 😅

hedunecka
5. sep 2007

siss ja zase iba crisscrossy nosim 😀 😀 ja som na nix zavisla..

flow no ja zas sa bojim ze ma to xyti tento tyzden ale to sa fakt nastvem 😠 lebo cez vikend je jarmok a jak zakon sxvalnosti ja pojdem do nemocky..cele tyzdne sa xystam rodit a stale nic a nakoniec teraz ked chcem este pockat ale do pondelka pojdem.. 😀

sisstin
5. sep 2007

hedu: já to měla jako pracovní obuv..jinak nosím podpatky a lodičky 😉

flow111
5. sep 2007

hedu ved my si to neurcime male sa rozhodnu za nas.... 😅

hedunecka
5. sep 2007

siss no tak v tom by som nesla ani do obxodu..neznasam take topanky..za prve ja by som musela mam riadne lode a za druhe to by som uz mala vyse 180cm a vsetci okolo mna su maly tak by som si pripadala jak slon...aj v lete nosim iba zabky..

sisstin
5. sep 2007

hedu: já mám nohu 35-36..a 158 cm 😉 😅 😅 😅 😅

flow111
5. sep 2007

ja mam rada aj aj vacsinou to striedam... lebo je to lepsie na nohy ak sa striedaju vysoke s nizkymi 😉

flow111
5. sep 2007

siss ja mam labky jak popoluska tiez 38... a vyska 168cm... 😉

sisstin
5. sep 2007

flow: no 38 je normoš 😉 já na sebe nemůžu skoro nic sehnat, když i některé 36 jsou mi velké 🙄

flow111
5. sep 2007

prave som asi rozbila dvierka na mraznicke 😠

flow111
5. sep 2007

siss detske topanky 😀 😅 😅

hedunecka
5. sep 2007

siss tak take som nosila tusim este niekde na zakladnej 😀
ja mam 40 a 175cm a jedinu vyhodu co mam ze tie crisscrossy su mi dobre aj 39 😉 preto si tam kupujem topanky..ja by som sa asi zbehnila vo vysokyx..

flow to potesi 😀 co ta prepadol hlad?? 😀 😀

flow111
5. sep 2007

hedu nie ale rozmrazujem a oni boli uz take pofiderne tak som ich asi uplne znicila...kua 😠

flow111
5. sep 2007

tam je taka namraza ze hruza... no som zvedava ako dlho mi bude trvat kym to dam do poriadku.... 😅

flow111
5. sep 2007

mozno ked pride MP tak dvierka spravi... 😅

hedunecka
5. sep 2007

flow sak to nexaj zatial tak nex sa to odmrazi 😉 ozig ty mas toho streptokoka alebo mykozu?? 😕

flow111
5. sep 2007

streptokoka nemam... len tam nejake bakterie a plus mykoza 🙄

hedunecka
5. sep 2007

no konecneeeeeee ze som natrafila na niekoho..a co beres na tu mykozu??ja som ju tusim vcera dostala a idem az v pia do nemocky a bojim sa ze keby ma xytil porod co bude s malinkou..ja mam este doma tabletky co som brala v 30ttna mykozu macmiror a neviem ci ix mam zacat brat alebo cakat az do pia 😠

flow111
5. sep 2007

no presne tie beriem aj ja... 😉 len dufam, ze sa to stihne preliecit aby sa mimi nejako neohrozilo... 😉

hedunecka
5. sep 2007

neviem co spravit aby mi dr.nevynadal ze som ix zacala brat bez jeho vedomia 😠 ale bojim sa ze sa to nestihne preliecit takto by som ix mohla brat uz 3den

flow111
5. sep 2007

no tak mu skus zavolat... 😉 a inak pred porodom davaju ATB ale neviem ci rutinne 😔

pipi1211
autor
5. sep 2007

baby inak mame novinku uz druhy den pijeme cajik z flasky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
5. sep 2007

flow ani neviem ci dnes ordinuje 😒

pipi no tak to je super 😉 niektore deticky nechcu pit cajicek ked maminka koji..

flow111
5. sep 2007

pipi 😀 😀 sikulka ja momo 😉

sisstin
5. sep 2007

tak mám růžové criss cross zlevněné z 649 na 249 😀 z Deichmanu 😝

pipi1211
autor
5. sep 2007

no vcera stiahla 120ml a dnes uz 100ml 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
som fakt rada lebo som ju vzdy prikladala ked zacala mrncat a teraz jej dam fajny cajik a hotovo 😀 ale musela som tam dat kvapku cukru lebo inak ho nechcela,snad to nevadi ☹

hedunecka
5. sep 2007

siss akurat som chcela pisat ci ta xytila predporodna unava 😀 😀 to si si z netu objednala??ja som si teraz naposledy kupovala ruzove 😉 maju svoju stranku??

sisstin
5. sep 2007

hedu: ne..ted jsem si je donesla z Deichmanu 😉 hodim je do alba 😉

flow111
5. sep 2007

siss 😅 😅 uz ?