Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
5. sep 2007

hedu: už 😉

megie
5. sep 2007

baby, a ako presne vyzerajú tie criss cross-y??? 😅

sisstin
5. sep 2007

megie: juk do alba 😉

flow111
5. sep 2007

ty jo mna z tej mraznicky trafi.... 😠
siss pekne 😉

megie
5. sep 2007

siss, booože, šak aj ja také nosím a ani neviem, ako sa to volaaa... Ale inak, nie je to správna obuv na tehu... Ani vysoké podpätky a ani bez opätkov to nie je dobré... mali by sme mať taak 2,5-3 cm podpätky. Len kde také zohnať.. teraz sú v mode (teda aj v obchodoch)len extrémy tuším... 😒

karkulka55
5. sep 2007

babyyy, vy take veci riesite, aj ja chceeeem 😀
uz som normalne rozmyslala ze oklamem MP ze beriem antisku aby si nedaval bachanec 😔 😅 😀

sisstin
5. sep 2007

megie: v tom Deichmanu jich maj mrtě..akorát tyhle byly zlevněný...700 bych za to nedala..když to normálně nenosím 😉

flow111
5. sep 2007

karkul myslim si, ze to by nebolo najststnejsie riesenie 😉 skor sa s nim dohodnut 😅

hedunecka
5. sep 2007

siss ja mam take isteeeeeee 😀 😀 😀 ale vtedy stale este 900,. 😖

meg crisscrossy su taky piskotkovy styl topanky..rovna podrazka a uzka..a hore byvaju hentak presivane..su fakt pohodlne mne sa v nix strasne dobre xodi 😉

flow prosim ta nexaj ju tak a nex ti ju mp spravi 🙂

sisstin
5. sep 2007

tak já jdu ještě na poštu..snad to zvládnu..mě už po pár metrech bolelo bíško 😢 😢 😢

megie
5. sep 2007

Ja mám tuším explorer-y také... 🙂

karkulka55
5. sep 2007

sak ja viem, srandu si robim, to by som neurobila, by som sa citila vinna ako pes, chcem aby sme sa obaja tesili a nie aby mi vycital, nedajboze kvoli tomu nemal rad nase mimco...ale keby sa smeklo aj z mojej sladkej nevedomosti tak to by bolo ine 😀

flow111
5. sep 2007

karkul 😅 😅 ved sa s nim porozprava ja viem, ze to lahke nieje ale skus to 😉

karkulka55
5. sep 2007

on teraz ani pocut, uz sme sa bavili...bo nase decko asi potrebuje namiesto postielky ferari a podobne veci 😠 no proste bodka bola to ze on si to chce uzit a nie sa stresovat....aj tak bude vzdy nieco chybat, tak co 😅 😝

zatial sa tu budem s vami tesit 😀 😀 😀 uz len par dni..... 😅 😀

flow111
5. sep 2007

karkul keby sa stale uvazovalo kedy je najvhodnejsi cas tak sa uz deti vobec nerodia 😉

ksb
5. sep 2007

Ahojte, som čerstvo tehotná a tak mám ešte zatiaľ večší strach ako radosť - dosť ma bololieva brušku ako pri menzese a aj kríže - myslíte, že to nie je nejaký problém?

hedunecka
5. sep 2007

ahoj ksb to je asi prva otazka kazdej novo tehotnej 😀 😀 😀 nie je to uplne v poriadku maternica sa pripravuje na tehotko a aj keby si slabunko spinila je to ok 😉

karkulka55
5. sep 2007

flow:mi hovor, vrr 😠 no co s nim spravim??? 🙄 keby bolo po mojom tak uz aj dve mame 😀 😀

flow111
5. sep 2007

karkul.... MP chce viac deti ale zase ja nie jedine ked bude rodit on... 😅 😅 lebo to sa mi neoplati ani chudnut...ked chce mat deti jak smeti 😅

flow111
5. sep 2007

som konecne tu mraznicku rozmrazila 😠 😠 😠 este ju necham chvilu postat a poutieram ju s jarou sa mi zda, ze aj ked ju furt drhnem tak je cela zasr... 😠

pipi1211
autor
5. sep 2007

flow aj ja som rozmrazovala chladnicku a mraznicku a niakym nedopatrenim som vytopila susedov ale len trosku nastastie 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

flow111
5. sep 2007

pipi 😅 😅 😅 ja pod sebou nikoho nemam takze by som nikoho nevytopila 😀 😀

sisstin
5. sep 2007

že jsem se na tu poštu nevysrala...8 kg a krabice jak kráva...jsem zpocená až na prdeli 🙄 🙄 🙄 🙄

megie
5. sep 2007

siss, ty už chceš porodiť, čo... 😀

sisstin
5. sep 2007

megie: ale zvládla jsem to..s 10 zastávkama asi 😅 😔

ksb
5. sep 2007

Dakujem hedunecka za reakciu - 20.9. idem prvý krát do poradne a bude aj prvý ultrazvuk - mám strach, že mi doktorka povie že nie čo nie je OK, ale pokial nekrvácam tak by malo byť všetko OK, či nie? snáď sa to malé nerozhodne to vzdať.

megie
5. sep 2007

siss, a netvrdlo ti brucho??? Mne tvrdne už len ked sa ponáhlam dakam, bez toho aby som dačo nosila..

ahoj ksb..Mala si pred týmto tehu nejaké problémy, ked sa tak strachuješ? Ak nie, niet sa čoho dopredu báť, držíme palce 😉 😵

sisstin
5. sep 2007

megie: no právě, že v klidu...jsem šla pomalu..jak jdu rychle, tak to se nedá 😉

hedunecka
5. sep 2007

ksb nebooooooooooj ja som aj krvacala a to normalnu cervenu krv a mala sa udrzala zubami nextami a uz sa xystame na porod 😉 nebojkaj kazda ma strax ze co a ako hlavne je aby si myslela pozitivne 😉

ksb
5. sep 2007

No mám problémy s krčom maternice, mala som ísť tento mesiac na zmrazenie krčka, doktorka mi povedala, že ked otehotniem tak je to malý zázrak, takže dúfam, že ked už sa borec dostal cez tú nie moc zdravú maternicu tak teraz už by to mohlo ísť. Ale predsa obavy sú že či náhodou niečo ...