Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
5. sep 2007

flow: no já mám taky ten od Dermacolu 😅 😅 😅 ale prej je dobrej Elasti Q..ale moja..stejně ti to nepomůže 😒 mně to taky nepomohlo..ale aspoň nebudeme mít vysušenou kůži 😉

flow111
5. sep 2007

no ja som si vcera objednala z avonu nieco na celul ked budem po porode zhadzovat je dobry ale neviem co na tie strie... 😖 sice uz to moze byt fuk ale potom co mam s nimi robit? 😔

sisstin
5. sep 2007

flow: s tím se nedá dělat nic 😒 ony pak aspoň vyblednou..a solárko je na to dobrý 😉

flow111
5. sep 2007

hmmm no skusim ked budem mat na solarko cas... 😉 som fakt zvedava ako dam vsetky tie kila dole 😝

sisstin
5. sep 2007

flow: mně se strie dělají až poslední tři týdny 😒

flow111
5. sep 2007

no ja mam zadnicu a stehna kvalitne pokryte a na brusku len malinke par... 😉

sisstin
5. sep 2007

flow: mně se dělají na podbřišku..kde se mi to nejvíc napíná a boulí...to stejně neovlivnim 😉

arabeska
5. sep 2007

flow,ty si kolko pribrala?
no ja mam bruseno popraskane riadne a mastit si ho mozem o 100dusu 🙄

flow111
5. sep 2007

si musim doplnit kozmetiku kym este mozem minat na nu prachy... 😅 😅 nemam uz ani parfemy... uz mi dochadzaju...fnuk 😖

flow111
5. sep 2007

arabeska 27 je to dost... ☹

arabeska
5. sep 2007

sis,aj ty ams strie?som si nevsimla,akurat som kukala ze ake mas pekne brusko bez strii 😕

sisstin
5. sep 2007

arabeska: no..zatím to není moc vidět.. 😉 jako jde to..ale jsou tam 😉

arabeska
5. sep 2007

flow,fuha tak to je veru dost...ale aj si sa asi vodou naliala nie?snad to ryxlo zhodis

flow111
5. sep 2007

siss mas pravdu.... moze v tom byt aj genetika.... mama nemala ani jednu na bruchu ale tak jak ja mala na stehnach a zadku... 😉

arabeska
5. sep 2007

no lebo ved kukni moje brusko ja mam hnusne fialove 😔 ale tak co uz

flow111
5. sep 2007

arabeska ved budem informovat ako mi idu dole a ci vobec 😉

flow111
5. sep 2007

arabeska no tak to uz teda.... chuda moje mna by asi trhlo... ja mam len take malinke 🙄 ale aj tak viem, ze tam su a stve ma to 😠

sisstin
5. sep 2007

arabeska: fíha 😒 tak to já mám fakt prd 😉

arabeska
5. sep 2007

flow,pri prvom mi popraskali takto nexutne prsia,teraz tie strie ani vidiet pomaly neni,takze ja to neberiem nejak tragicky ale uz mi je jasne ze asi polovicne plavky a podobne nosit nebudem

flow111
5. sep 2007

no prave predvcerom som kupila telove mlieko garnier na spevnenie pleti tak mozno mi to pomoze ked budem zhadzovat.... som ho uz jeden cas pouzivala a sa mi paci ako vonia 😉 mylsim si, ze je aj na celul... no ved uvidime ako zaberie 😉

sisstin
5. sep 2007

arabeska: až to vybledne..tak to bude lepší 😉

arabeska
5. sep 2007

sis ja viem ale budu tam uz stale,kakam na to ved co mi ine zostava 😅

flow111
5. sep 2007

arabeska hlavne, ze male su v poriadku a nasi MP to nejako zvladnu ved nas lubia no nie??? aj ked sme taketo... som sa uz milion krat pytala MP co sa mu este na mne moze pacit... 😅

sisstin
5. sep 2007

arabeska: fakt to solárko pomáhá..pak to není vůbec vidět 😉 já už se do něj nenormálně těším 😵

flow111
5. sep 2007

hlavne ak som ako taka veleryba 😅

arabeska
5. sep 2007

no moj muz je v tomto skvely mi vravi ze to nic neni a ze uplna pohodka takze ja to beriem celkom v poho..hlaven je ze ma lubi 🙂

sisstin
5. sep 2007

však..ještě, aby měli nějaký kecy na nás 😅 😅 😅 😅 😅

arabeska
5. sep 2007

sis ja viem prave preto nemam uz na prsiax skoro nic 😎 😎 😎

flow111
5. sep 2007

siss 😀 😀 😀 😀 no ved co si my nevytrpime no nie?.... 😅 😅 a keby bol niekto taky, ze povie tehotnej zene nieco skarede asi by som o zbila 😠

sisstin
5. sep 2007

flow: ale jsou tu takový..koukni na Od začátku těhu se jen hádáme 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄