Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

bihan
5. sep 2007

Siss, neblázni.. bude ti to ľúto, len taká svadba so svedkami.. viem, o čom hovorím, aj ja som mala jednu také 😕

sisstin
5. sep 2007

bihan: nebude 😉 nechci utrácet peníze za to..a pak poslouchat kecy nějakejch debilů z rodiny, že to a to..mně na tom absolutně nezáleží 😉

flow111
5. sep 2007

no bihan ale na velku svatbu treba aj vela dalsich veci uz pomaly rok do predu planovat 😉

bihan
5. sep 2007

ja som nehovorila o veľkej svadbe 😅 my sme mali na svadbe 32 fakt najbližších ľudí, nikto neohováral, všetci sa bavili a nestálo nás to celoživotné úspory 😉

sisstin
5. sep 2007

bihan: no 32 lidí je pro mě už mega svatba 😅 😅 😅 😅

flow111
5. sep 2007

no ja by som chcela fakt len najblizsiu rodinu a to by bolo tak 50 ludi.... 😅 😅 takze nic... ale ved ja sa nevydavam... 😅 zatial 😅

sisstin
5. sep 2007

já zas žádnou rodinu nechci 🙄

flow111
5. sep 2007

siss ja mam problem v tom, ze mamka MP je hrozne pobozna my zijeme v hriechu a este sa nam dieta narodi no sme zatrateni 😅 😅

flow111
5. sep 2007

stale sa nas pyta, ze kedy bude svatba.... joooj a jej syn ma ani o ruku poziadat nevie 😅 😅 😅 ale to nic ja ho aj tak luuubim 😵

sisstin
5. sep 2007

flow: to můžu jebat takový kecy trapný..nenávidím víru 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

bihan
5. sep 2007

Takéto keci ani ja nemusím 🙄

hedunecka
5. sep 2007

kuk..
co co svadbu rozoberate? 🙂 no tak to ja chcem mat krasnu svadbu na ktoru nezabudnem do konca zivota 😉 ja milujem svadby-hostinu, hudbu, zabavu, ludi...a fakt si na tom potrpim aby som nebola neskor sklamana 😉

inak akurat som zbuxala celu forte cokoladu a este jednu orion k tomu 😅 🤐 uz by som mala ist fakt rodit lebo sa nekontrolujem 😀

flow111
5. sep 2007

joj keby som nieco na to povedala tak asi mamka kolabuje 😖 no co uz len dufam, ze jej nejako vysvetlime ze maly nebude krsteny... 😅

bihan
5. sep 2007

Sis, ty máš ale s rodinou trošku iné vzťahy ako ja 😉... A 32 fakt nie je veľa 😉

sisstin
5. sep 2007

ještě, že u nás žádný věřící lidi nejsou..asi 5%..mě víra fakt strašně rozčiluje..vymejvání mozku..ale to sem nepatří 😉

flow111
5. sep 2007

siss inak ja by som ti o takychto veciach doooost povedala 😅 😅 mna to tiez nebavi... 😨

sisstin
5. sep 2007

hedu: kdybych měla prachy..proč ne..ale takhle mi to přijde strašně zbytečný..a pak tě bude každej pomlouvat, co a jak...to mi za to fakt nestojí 😔

flow111
5. sep 2007

hedu este si tu? 😕 😅 😅 😅

flow111
5. sep 2007

nerodis?? 😅 😅 😅 😅 😅

bihan
5. sep 2007

Siss, nie je viera ako viera.. aj ja som veriaca, ale moja farárka nepovedala ani slovíčko na to, že som na svadbe bola tehotná, lebo mimi bolo plánované 😉 to je o ľuďoch, nie o viere...

sisstin
5. sep 2007

bihan: já s nima nemám vztahy žádné..kromě mámy a táty 😉 já jsem na to nikdy nebyla..nikdy nikam nejezdila..pro mě jsou to cizí lidi..přátelé si vybírám sama..ne proto, že mě k tomu něco váže 😉 a MP rodinu nenávidím 🙄

bihan
5. sep 2007

Siss, neštvi ma, aspoň šaty si požičaj poriadne, vydávať sa budeš len raz.. alebo ak chceš, niečo ti objednám cez eBay za 5 tisícok 😉

hedunecka
5. sep 2007

floooow 😀 😀 😀 nedrazdi 😀 😀

siss no tak ja si nestazujem a to som skolo povinna a myslim si ze tie peniaze na to obetujem 😉 a kedze som ja hlava rodiny/teda budem/tak uz som pekne zariadila ze cast vyplaty xodi na vkladnu knizku a cast mame pre seba..

flow111
5. sep 2007

siss tak to mas teda hold holka smolu, s tou rodinou TP.... ja s MP rodinou sice vychadzam, ale len vtedy ak tam niesom dlhsie ako par hodin 😨

sisstin
5. sep 2007

bihan: budu mít nějaké letní šaty..hezké..co se budou dát nosit i normálně ven někam 😉

flow111
5. sep 2007

hedu ja len tak... mna sa to uz ludia pytaju pomaly na kazdom rohu... 🙄 😅 😅 😅

flow111
5. sep 2007

siss len fakt aby si to potom nelutovala 😉

sisstin
5. sep 2007

bihan: a jak jsi přišla na to, že se budu vdávat jen jednou? Já nevěřím na vztahy na celej život 😅 😅 😅

flow111
5. sep 2007

siss 😅 😅 😅 😅 😅

pipi1211
autor
5. sep 2007

ahojte tehulky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂