• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
bihan: já bych proto nikdy nešla do hypotéky třeba..pak se na mě MP vysere a co..budu platit za něco, kde ani nebudu např. :wink:
5. sep 2007 o 18:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kuš.. tak to bude prvá svadba, no... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan ved ju nechaj ak nechce velku svatbu tak nech... ved neskor mozu mat znova a vacsiu ak budu chciet :wink:
5. sep 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ale svadobne kolace by som si rada dala ja mam sladke veeeeelmo rada :grinning: :grinning:
flow, to máš recht.. ja by som brala aj ďalšiu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Normálne mi je ľúto, že už mám tie naše dve za sebou.. to sa tiež nepdarí hocikomu :grinning:
holky..šteluju nový mimino do alba :grinning:
5. sep 2007 o 18:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak povedz ked uz a my jukneme :wink:
5. sep 2007 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow no sak uz mam toho plne zuby uz som rozmyslala ze im budem hovorit ze rodim az v decembri nex mi daju svaty pokoj..potom mi robi napriek ze sa jej nechce von :angry:

no tak ja by som si neodpustila to ze by som kamosku nezavolala aspon xvilu budem na nieco namyslena nie?? :grinning: :grinning: ja sa aj tak najviac tesim na tie svadobne dary :sweat_smile: :sweat_smile: a na sniclu so salatom :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
5. sep 2007 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akorát mi to nějak blbě vypočítalo :sweat_smile:
5. sep 2007 o 18:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hedu, tohto sa ja bojím najviac.. termín sa bude blížiť a všetci ma budú znervózňovať s tým, či už...a ako sa cítim... :confounded:
5. sep 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: nejde to..furt mi to hází, že jsem v 19tt :sweat_smile:
5. sep 2007 o 18:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Hedu, pre mńa snáď bola najväčšia sranda fotenie.. to som si fakt vychutnala a pripadala som si ako hviezda.. no a šatočky.. tie som mala svoje, som sa do nich občas natiahla aj pred svadbou :grinning:
5. sep 2007 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan :grinning: :grinning: to mna sa pytaju uz od 34tt a tomu ver ze by som ix zastrelila uz ..teraz viem ze ked bude v mojom okoli niekto tehu opytam sa to iba raz a dam jej pokoj!nie tu kazdy den ked stretnem niekoho tak furt dokola uz by som im najradsej povedala ze su trapny a nex sa nasilu furt neprihovaraju.. :zipper_mouth:
5. sep 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu s tym reznom si ma dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on si mě stejně MP určitě nevezme :sweat_smile:
5. sep 2007 o 18:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja na to kaslem ale mama mi uz tiez vyvolava kazdu chvilu ci som este cela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. sep 2007 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss preco myslis??? uz som sa zacala tesit na kolace :cry:
5. sep 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hedu, moja mama ma ešte vytáča s jednou vetou: a čo malá, kope? Shit, keby nekopala, tak by som asi nesedela doma na zadku, ale v nemocnici :angry: Takže predpokladám, že čoskoro tie telefonáty ohľadne pôrodu začnú...
5. sep 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: já jsem prej vůůůbec nekopala :sweat_smile: že máma myslela, že jsou to pohyby..tak byla v klidu..ale pak zjistila, že to má i po porodu :sweat_smile: :sweat_smile:
5. sep 2007 o 18:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zvedava jak to bude so mnou MP sa sice rozprava o svatbe ale co ja viem :confounded:
5. sep 2007 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: flow neboj ked sa budem vydavat tak ti zabalim a poslem postou :grinning: :grinning:

bihan tak tomu ver ja ix mam v pc tolko nastahovanyx ze neviem ktore prv.. hodim do albumiku jake sa mi pacia len ho musim najprv zalozit lebo hentie uz mam plne..
5. sep 2007 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no poskajte baby ked budete mat deti tak kazdy sa vas bude pytat "A kojis?" no hruza mna sa to kazdy hned spyta a svokra aj 3krat za den :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. sep 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: moja mama pri mne mala nieco s crevami ani nevedela, ze je tehu .... no som to ja ale pekne crevo ze? :sweat_smile:
5. sep 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no svokra.... :rolling_eyes: ale trikrat za den ??? tak jej povedz ze od zajtra nebudes a mozno da pokoj :confused: :sweat_smile:
5. sep 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi jdu ležet :confused:
5. sep 2007 o 18:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu no neviem ci tie kolace budu aj jedle kym mi dojdu postou :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss je ti zle? :confused:
5. sep 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievca nestras lebo z toho porodim.... :confounded:
5. sep 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: není mi zle..ale chci se natáhnout :wink:
5. sep 2007 o 18:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff som si vydychla... :wink: sa o teba normalne bojim.... no toto :sweat_smile:
5. sep 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok