Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
5. sep 2007

bihan: já bych proto nikdy nešla do hypotéky třeba..pak se na mě MP vysere a co..budu platit za něco, kde ani nebudu např. 😉

bihan
5. sep 2007

ale kuš.. tak to bude prvá svadba, no... 😝

flow111
5. sep 2007

bihan ved ju nechaj ak nechce velku svatbu tak nech... ved neskor mozu mat znova a vacsiu ak budu chciet 😉

flow111
5. sep 2007

siss ale svadobne kolace by som si rada dala ja mam sladke veeeeelmo rada 😀 😀

bihan
5. sep 2007

flow, to máš recht.. ja by som brala aj ďalšiu 😝 Normálne mi je ľúto, že už mám tie naše dve za sebou.. to sa tiež nepdarí hocikomu 😀

sisstin
5. sep 2007

holky..šteluju nový mimino do alba 😀

flow111
5. sep 2007

tak povedz ked uz a my jukneme 😉

hedunecka
5. sep 2007

flow no sak uz mam toho plne zuby uz som rozmyslala ze im budem hovorit ze rodim az v decembri nex mi daju svaty pokoj..potom mi robi napriek ze sa jej nechce von 😠

no tak ja by som si neodpustila to ze by som kamosku nezavolala aspon xvilu budem na nieco namyslena nie?? 😀 😀 ja sa aj tak najviac tesim na tie svadobne dary 😅 😅 a na sniclu so salatom 😅 😅 🤐

sisstin
5. sep 2007

akorát mi to nějak blbě vypočítalo 😅

bihan
5. sep 2007

Hedu, tohto sa ja bojím najviac.. termín sa bude blížiť a všetci ma budú znervózňovať s tým, či už...a ako sa cítim... 😖

sisstin
5. sep 2007

flow: nejde to..furt mi to hází, že jsem v 19tt 😅

bihan
5. sep 2007

Inak Hedu, pre mńa snáď bola najväčšia sranda fotenie.. to som si fakt vychutnala a pripadala som si ako hviezda.. no a šatočky.. tie som mala svoje, som sa do nich občas natiahla aj pred svadbou 😀

hedunecka
5. sep 2007

bihan 😀 😀 to mna sa pytaju uz od 34tt a tomu ver ze by som ix zastrelila uz ..teraz viem ze ked bude v mojom okoli niekto tehu opytam sa to iba raz a dam jej pokoj!nie tu kazdy den ked stretnem niekoho tak furt dokola uz by som im najradsej povedala ze su trapny a nex sa nasilu furt neprihovaraju.. 🤐

flow111
5. sep 2007

hedu s tym reznom si ma dostala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
5. sep 2007

on si mě stejně MP určitě nevezme 😅

flow111
5. sep 2007

no ja na to kaslem ale mama mi uz tiez vyvolava kazdu chvilu ci som este cela 😅 😅 😅

flow111
5. sep 2007

siss preco myslis??? uz som sa zacala tesit na kolace 😢

bihan
5. sep 2007

Hedu, moja mama ma ešte vytáča s jednou vetou: a čo malá, kope? Shit, keby nekopala, tak by som asi nesedela doma na zadku, ale v nemocnici 😠 Takže predpokladám, že čoskoro tie telefonáty ohľadne pôrodu začnú...

sisstin
5. sep 2007

bihan: já jsem prej vůůůbec nekopala 😅 že máma myslela, že jsou to pohyby..tak byla v klidu..ale pak zjistila, že to má i po porodu 😅 😅

flow111
5. sep 2007

ja som zvedava jak to bude so mnou MP sa sice rozprava o svatbe ale co ja viem 😖

hedunecka
5. sep 2007

😀 😀 😀 😀 flow neboj ked sa budem vydavat tak ti zabalim a poslem postou 😀 😀

bihan tak tomu ver ja ix mam v pc tolko nastahovanyx ze neviem ktore prv.. hodim do albumiku jake sa mi pacia len ho musim najprv zalozit lebo hentie uz mam plne..

pipi1211
autor
5. sep 2007

no poskajte baby ked budete mat deti tak kazdy sa vas bude pytat "A kojis?" no hruza mna sa to kazdy hned spyta a svokra aj 3krat za den 😠 😠 😠 😠 😠

flow111
5. sep 2007

siss 😅 😅 😅 😅 moja mama pri mne mala nieco s crevami ani nevedela, ze je tehu .... no som to ja ale pekne crevo ze? 😅

flow111
5. sep 2007

pipi no svokra.... 🙄 ale trikrat za den ??? tak jej povedz ze od zajtra nebudes a mozno da pokoj 😕 😅

sisstin
5. sep 2007

asi jdu ležet 😕

flow111
5. sep 2007

hedu no neviem ci tie kolace budu aj jedle kym mi dojdu postou 😀 😀 😀

flow111
5. sep 2007

siss je ti zle? 😕

flow111
5. sep 2007

dievca nestras lebo z toho porodim.... 😖

sisstin
5. sep 2007

flow: není mi zle..ale chci se natáhnout 😉

flow111
5. sep 2007

ufff som si vydychla... 😉 sa o teba normalne bojim.... no toto 😅