Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
5. sep 2007

no mozte kuknut jake krasne satecky chcem..

pipi 😀 😀 😀 no tak to ix nakopem uz fakt poviem im to je trosku blba otazka nie?sa ix spytaj ci xodia na wc?

hedunecka
5. sep 2007

pipi a kojis vlastne? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 inak mala je cely tato 😉

flow111
5. sep 2007

hedu 😀 😀 😀

pipi1211
autor
5. sep 2007

no je to nanervy a baby co nekoja mi vraveli ze to je este horsie lebo ked sa spytaju ci koja tak potom nasleduje "A preco?" 😠 😠 😠 😠

bihan
5. sep 2007

Pipi, to ma neprekvapuje, mňa sa tu zase každý bude pýtať prečo kojím a či vážne chcem až rok (teda už začali 😉)...
Hedu, tak práve tie prvé môžeš mať z netu na mieru za 6 tácov 😝 ( a podobné tým ostatným tak isto 😉)

flow111
5. sep 2007

hedu pekne ja by som bola tiez na vazkach... 😉

flow111
5. sep 2007

pipi ti verim, je to nervy.... 😠

hedunecka
5. sep 2007

bihan no oni su strasne kraaaaaaasne a ja nechcem cisto biele 😉 neviem ked uz zacnem zhanat ohladom svadby tak urcite pokukam po nete alebo ci by sa nedali nejako objednat k nam do tt do obxodu 😉

no ono to vie pekne cloveka vytocit clovek ktory to nezazil tie trapne otazky tak si to neuvedomi..a keby sa ma niekto spytal ze preco?tak im poviem no spytaj sa mojix prs ze preco...jeeej uz teraz dopredu mam z toho nervy 😀 😀

dockaj sa a ked mi bude kazdy pxat ruky do kocara a za lica ju oxytavat to hned devinu si budem brat so sebou 😠 bars kde si tie ruky pixne a potom moju vonavucku a cistucku heidinku bude bacilovat s takymi rukami

kuko7
5. sep 2007

cavky, ste tu? 🙂

sisstin
5. sep 2007

kuko: na chvilku 😉 než budou Vyvolení 🙂

kuko7
5. sep 2007

cavko, ako sa mas? Malicky poslucha? 😀

sisstin
5. sep 2007

kuko: no poslouchá..ale už se nějak připravuju...nic moc už nezvládám 🙄

kuko7
5. sep 2007

Moja, neboj o chvilku bude drobcek vonku a to bude len ulava, ja by som sa uz tesila 🙂 Booooze uz aby to bolo a ja chcem 😀

sisstin
5. sep 2007

kuko: no já se strašně bojím porodu...ale co už no 🙄 🙄 🙄 🙄

kuko7
5. sep 2007

neboj, ved kolko zien to zvladlo a su na svete.....a davas si epiduralku? Ja asi ano, stale nad tym uvazujem, aj ked je to este daleko....ale naco trpiet bolestou, ked nemusis? 😝

sisstin
5. sep 2007

kuko: no já si ji určitě dám, pokud to bude možný 😉 zítra jdu do poradny ráno..pak na kafe s kámoškou..a pak na nehty 😀

kuko7
5. sep 2007

Joj, ale ti je dobre, ja som akurat okolo siedmej dosla od kadernicky, dala som si skratit vlasy, lebo mi z toho mrnuska straasne padaju....dala som aj nejake foto do albumu 🙂
Ja idem zajtra rano odviezt brasku do skoly a potom vegetit domenko 😉

sisstin
5. sep 2007

kuko: akorát to vstávání 😠 já v noci špatně spim hrozně..a tak zejtra určitě nevstanu...teda vstanu..ale bude to děs 😠 jdu na ty Vyvolený..tak papa 😉 🙂

kuko7
5. sep 2007

ok, tak sa maj a pekne sa vyspinkaj 🙂

megie
6. sep 2007

bré ránko babulky 🙂

flow111
6. sep 2007

ahojik megie... ranne vtaca... v robotke ze? 😉

megie
6. sep 2007

jj 😉

megie
6. sep 2007

a ty prečo bývaš tak skoro hore? neda sa ti už vôbec spať? ☹

flow111
6. sep 2007

neviem spat ked tu uz nieje MP...bola som zvyknuta skoro vstavat do roboty takze uz len zo zvyku sa budim 😅

flow111
6. sep 2007

a inak mam v plane dnes rodit lebo je pekne datum 😉 😅

flow111
6. sep 2007

no pojdem pomaly postavit obed aby som stihla vsetko... 😉

karkulka55
6. sep 2007

dobre rano prajem 😀

zas hnusneee pocasie 😠 a koooosa.

flow111
6. sep 2007

ty jo ja mam vzruso v baraku prave sa policia vbija k susedom... 😕 😨

flow111
6. sep 2007

hmmmm no sila idu im vylamovat dvere... 😨

megie
6. sep 2007

flow, to vážne??? preboha... a už vieš asi prečo? 😕