• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
hedu: nevim, vždycky je taková milá..teď byla taková nepřístupná...neseděla mi dnes vůbec :confused:
6. sep 2007 o 15:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi nemala svoj den..kolko krat sa mi to stalo jednoduxo ten dr.ma niekedy toho plne zuby
6. sep 2007 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: asi jo..i doktoři jsou jen lidi..a znám mnohem horší :wink:
6. sep 2007 o 15:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hedu, som myslela termín vyšetrenia v nemocnici :wink:
Ide o to, že tu musíš mať za sebou vyšetrenie od anesteziológa už keď ideš rodiť...v prípade, že by si chcela epi alebo by museli robiť cisára a ak náhodou porodím pred týmto stretnutím v nemocnici, tak z toho budú robiť caviky... Prietoky, to ani netuším, čo je - ak sa to robí na UZV a sleduje sa pritok krvi v pupočníku, tak to mi robili pri každom UZV... streptokoka tu zrejme nerobia rutinne a čo sa týka testov, tak síce mám papier do labáku na to všetko, čo mi majú urobiť (je toho kopec a tu sa to nerobí u lekára ale priamo v labáku), ale mám tam ísť najskôr bud. týždeň, aby tie výsledky boli do nemocnice "čerstvé"...
A dúfam, že som sa mykózy zbavila.. tá ma trápila pred mesiacom :wink:
6. sep 2007 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: všude máš něco :wink:
6. sep 2007 o 15:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan ja som ju mala v 30tt a teraz sa mi zda ze sa mi vratila..takze mala by som brat znovu na to tabletky a ked sa to nestihne preliecit tak neviem co spravia..a ja som mala mat davno za sebou EKG a take veci lebo je to 50/50ci neskoncim cisarom..a ked ma to xyti v noci som zvedava kto mi ho bude robit..a prietoky som mala mat skontrolovane od 36tt takze som v 40tt a takisto nemam ziadne testy urobene
6. sep 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: prej to nevadí..mimi pak dostane nějaký létky..není to nic hroznýho :wink:

bihan: prietoky je asi monitr :wink:
6. sep 2007 o 15:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss no ano to sa dava pri streptokokovi antibiotika babatku ale ja mam asi infekciu a zevraj to neni dobre ani pri nastrihnuti lebo su s tym potom velke problemy pri hojeni a nebodaj este vacsej infekcii

prietoky to sa sleduje vyziva cez pupocnik ako dieta prijima a ako ix odvadza :wink:
6. sep 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: aha..tak to mi snad ani dělat nebudou :confused:
6. sep 2007 o 15:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ono sa to robi od 36tt a to robi normalne cez klasicke sono :wink: no a na mna asi zabudli
6. sep 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.. mozem sa pridat??
ak sa smiem spytat, kolko mate rokov??Sue
6. sep 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj my sme si uz spolu pisali v ktorej teme to bolo?? :confused:
6. sep 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: no já nevím..mně už žádný UZV dělat nebudou :confused: to je asi všude jiné :wink:
6. sep 2007 o 16:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ale musia prietoky sa robia oni ti nepovia niekedy dopredu a ono to trva 10sek.a prietoky musia spravit kazdej tehule lebo tak sa aj zistuje ako zasobujes babatko a kopu zien muselo ist cisarskym skor lebo napriklad vobec nevyzivovali uz svoje mimi http://www.pronatal.sk/vysetrenia.htm a samozrejme tak sa zistuje aj prisun kyslika..
6. sep 2007 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: já vím jen o tom monitoru..ale asi nemaj potřebu mi něco sdělovat dopředu :wink: :confused:
6. sep 2007 o 16:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak si este len v 35tt :wink:
6. sep 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: do poradny jdu ve 37tt :wink:
6. sep 2007 o 16:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss,aj mne oznamili az na poradni v 37tt ze mam ist na dalsi den an prietoky :wink:
6. sep 2007 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska: tak to asi joooo..naštěstí má doktorka UZV i ten monitor v ordinaci..tak mě snad nebude nahánět do nemocnice :rolling_eyes:
6. sep 2007 o 16:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss no sak to je najlepsi cas medzi 36 a 38tt
ale na mna zabudli tak dufam ze mi to spravi zajtra..

no co ari ako sa citis??boze ja som tusim nervozna za teba :grinning: :grinning:
6. sep 2007 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky..tu budou najednou tři miminka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2007 o 16:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: hedun ja som total vyrehotana tu pobehujem a naozaj vyzeram ako cvok,ved kto normalny sa tesi na to ze ho zajtra caka bolavy porod?

ozaj flow je este 2v1??hedun pod rodit aj tyyy :slight_smile:
6. sep 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska: zítra? :astonished: :confused:
6. sep 2007 o 16:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ari jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a nedrazdi :angry: :grinning: ja idem zajtra na jarmok tak nie ze mi to privolas :grinning: :grinning:
6. sep 2007 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ake miminka??
6. sep 2007 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: no ty, flow a arabeska :grinning:
6. sep 2007 o 16:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss,no mam na zajtra naplanovany porod tak hadam nam to vide :sweat_smile:
hedun tak ty sa budes zabavat a ja budem funat?tak to teda nie podme so mnou :grinning: :grinning:

ja by som si dala loksee :sweat_smile:
6. sep 2007 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ara: a proč dřív? :confused:
6. sep 2007 o 16:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaar nerob ty si ma tusim zakliala teraz mi tak stvrdlo brusko ze ledva odfukujem :unamused: nieeeeeeee ked nechcela ist doteraz tak nex este nejde bo ja si nenexam ujst tu kacicku a husku a este aj cigaaaaaansku-neboj budem na teba mysliet a tlacit za teba :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
6. sep 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: ty máš teda chutě :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. sep 2007 o 16:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok