Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😃 😃 😃 😃 😃
arabeska
6. sep 2007
siss ja uz som otvorena na 3 prsty mam prezretu placentu tak neni dovod cakat a men to takto vyhovuje lebo sa bojim ze zacnem rodit 13-14.09 a to mam svokru v parizi takze by som tam bola sama a to ja nexcem a uz ozaj toto tehu nezvladam...
sisstin
6. sep 2007
ara: aha..tak v pohodě 😉 já jen myslela, jestli se u vás dá zařídit..kdy to chceš..to bych taky potřebovala :-p :-N :-N :-N :-N
hedunecka
6. sep 2007
siss ake xute sak na jarmok sa papka kacicka s loksami a salatom..no a samoska ze si dam aj cigansku na jarmoku a v sob.ideme k svokrovi na husku zase :-p :-p :-p boooooooze ale som hladnaaa
sisstin
6. sep 2007
hedu: já takový věci nepapám :-N :-N :-N :-N
hedunecka
6. sep 2007
a preco nie ved to je najlepsia veeeeec na svete 😃 😃

idem sa napapkat x-) x-)
sisstin
6. sep 2007
hedu: na mě je to mastný..to já nerad =-)
arabeska
6. sep 2007
hedun ty si cista provokaterka teba citat tak slintam :-p :-N
flow111
6. sep 2007
ahojte tak sa hlasim nic nove oproti minulemu tyzdnu takze mam dnes smolu a nerodi... 😞
CS mam stale 6 akurat mi brali aj krv na KO lebo som mala vysoky TK ale potom ma poslali domov ze je vsetko v poriadku 8-(
flow111
6. sep 2007
inak po ceste som zazila dalsie vzruso s policiou uprostred premavky zastavilo auto a vystupil chlap a z nicoho nic zacal mlatit druheho chlapa no sila.... dobehli policajti co stali nedaleko a asi mu dohovarali...cisty agresor to bol.... no dnes den uzasny... :-N
flow111
6. sep 2007
a este k tomu som zmokla jak... aj ked som mala dazdnik bol mi akurat tak na hov... 😕 8-(
sisstin
6. sep 2007
flow: já jsem byla taky nasraná :-N
flow111
6. sep 2007
]-( ]-( ]-( ]-( mna uz faaakt vsetko serie... mam chut nieco uplne zdemolovat 8-(
sisstin
6. sep 2007
flow: dej si kávičku 😉
arabeska
6. sep 2007
no den blbec,nenavidim take |-|
sisstin
6. sep 2007
holky..mně dneska dělali debilní stěr na toho koka..a fakt mi z toho bylo blbě...já ten porod..ach jo |-| já se stráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááášně bojim 😢
karkulka55
6. sep 2007
ahojte 😃
sisstin
6. sep 2007
karkul: :-p 😃
arabeska
6. sep 2007
siss,nicoho sa neboj ak neznasa dobre bolest zaplat si epi a uvidis ze vsetko bude fajn,treba mysliet pozitivne 😉
sisstin
6. sep 2007
ara: u nás je epi zdarma 😃
arabeska
6. sep 2007
to fakt?tak to mas super,ja by som ju ale nexcela ani za nic 😃 ja mam strax z inekcii vetsi ako z porodu :-N :-N
sisstin
6. sep 2007
ara: tak to mi zas neva..injekce a tak 😉
flow111
6. sep 2007
prave som masakrovala zemiaky... sa mi trochu ulavilo... :-N :-N :-N
sisstin
6. sep 2007
flow: :-N :-N :-N :-N :-N :-N
flow111
6. sep 2007
inak ja injekcie voooobec nemam rada... niezeby som sa ich bala ale proste ....no... :-N
flow111
6. sep 2007
siss ty zase o epi?? neboj ved nieco znesies nie? 😉
arabeska
6. sep 2007
no ja ked si predstavim nieco v xrbte a este aj ihlu bleeee to ja nemozem |-| :-N
flow111
6. sep 2007
arabeska ja nechcem epi aj keby bola zo zlata... :-N
sisstin
6. sep 2007
flow: nesnesu 😉 jak říkám, dnes mi dělali debilní stěr na koka..a málem jsem vrhla.. 😉
arabeska
6. sep 2007
siss a to ta to bolelo alebo ti to bolo len neprijemne?
flow111
6. sep 2007
siss :-N :-N no moja tak to radsej dve pytaj 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli