Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

arabeska
6. sep 2007

siss ja uz som otvorena na 3 prsty mam prezretu placentu tak neni dovod cakat a men to takto vyhovuje lebo sa bojim ze zacnem rodit 13-14.09 a to mam svokru v parizi takze by som tam bola sama a to ja nexcem a uz ozaj toto tehu nezvladam...

sisstin
6. sep 2007

ara: aha..tak v pohodě 😉 já jen myslela, jestli se u vás dá zařídit..kdy to chceš..to bych taky potřebovala 😝 😅 😅 😅 😅

hedunecka
6. sep 2007

siss ake xute sak na jarmok sa papka kacicka s loksami a salatom..no a samoska ze si dam aj cigansku na jarmoku a v sob.ideme k svokrovi na husku zase 😝 😝 😝 boooooooze ale som hladnaaa

sisstin
6. sep 2007

hedu: já takový věci nepapám 😅 😅 😅 😅

hedunecka
6. sep 2007

a preco nie ved to je najlepsia veeeeec na svete 😀 😀

idem sa napapkat 😵 😵

sisstin
6. sep 2007

hedu: na mě je to mastný..to já nerad 😕

arabeska
6. sep 2007

hedun ty si cista provokaterka teba citat tak slintam 😝 😅

flow111
6. sep 2007

ahojte tak sa hlasim nic nove oproti minulemu tyzdnu takze mam dnes smolu a nerodi... ☹
CS mam stale 6 akurat mi brali aj krv na KO lebo som mala vysoky TK ale potom ma poslali domov ze je vsetko v poriadku 🙄

flow111
6. sep 2007

inak po ceste som zazila dalsie vzruso s policiou uprostred premavky zastavilo auto a vystupil chlap a z nicoho nic zacal mlatit druheho chlapa no sila.... dobehli policajti co stali nedaleko a asi mu dohovarali...cisty agresor to bol.... no dnes den uzasny... 😅

flow111
6. sep 2007

a este k tomu som zmokla jak... aj ked som mala dazdnik bol mi akurat tak na hov... 😨 🙄

sisstin
6. sep 2007

flow: já jsem byla taky nasraná 😅

flow111
6. sep 2007

😠 😠 😠 😠 mna uz faaakt vsetko serie... mam chut nieco uplne zdemolovat 🙄

sisstin
6. sep 2007

flow: dej si kávičku 😉

arabeska
6. sep 2007

no den blbec,nenavidim take 😔

sisstin
6. sep 2007

holky..mně dneska dělali debilní stěr na toho koka..a fakt mi z toho bylo blbě...já ten porod..ach jo 😔 já se stráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááášně bojim 😢

karkulka55
6. sep 2007

ahojte 😀

sisstin
6. sep 2007

karkul: 😝 😀

arabeska
6. sep 2007

siss,nicoho sa neboj ak neznasa dobre bolest zaplat si epi a uvidis ze vsetko bude fajn,treba mysliet pozitivne 😉

sisstin
6. sep 2007

ara: u nás je epi zdarma 😀

arabeska
6. sep 2007

to fakt?tak to mas super,ja by som ju ale nexcela ani za nic 😀 ja mam strax z inekcii vetsi ako z porodu 😅 😅

sisstin
6. sep 2007

ara: tak to mi zas neva..injekce a tak 😉

flow111
6. sep 2007

prave som masakrovala zemiaky... sa mi trochu ulavilo... 😅 😅 😅

sisstin
6. sep 2007

flow: 😅 😅 😅 😅 😅 😅

flow111
6. sep 2007

inak ja injekcie voooobec nemam rada... niezeby som sa ich bala ale proste ....no... 😅

flow111
6. sep 2007

siss ty zase o epi?? neboj ved nieco znesies nie? 😉

arabeska
6. sep 2007

no ja ked si predstavim nieco v xrbte a este aj ihlu bleeee to ja nemozem 😔 😅

flow111
6. sep 2007

arabeska ja nechcem epi aj keby bola zo zlata... 😅

sisstin
6. sep 2007

flow: nesnesu 😉 jak říkám, dnes mi dělali debilní stěr na koka..a málem jsem vrhla.. 😉

arabeska
6. sep 2007

siss a to ta to bolelo alebo ti to bolo len neprijemne?

flow111
6. sep 2007

siss 😅 😅 no moja tak to radsej dve pytaj 😉