Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
6. sep 2007

siss ked mne brali tak uplne v poho som to ani necitila 😉

karkulka55
6. sep 2007

mne je uuuplne zle ked mi len krv beru...

sisstin
6. sep 2007

flow: mě to jako nebolelo..ale chtělo se mi zvracet..a z oslíků se mi chce taky 😒

sisstin
6. sep 2007

karkul: mně dneska brali tři ampule..a z toho mi bylo taky na blití..ale já špatně snáším odběr většího množství krve 😒

karkulka55
6. sep 2007

tak si neviem predstavit ten porod 😔 ja by som sa najradsej zobudila a mimco pri mne 😅

a ako ovori arabeska, ihlu z chrbta 😖 ale zas ta bolest 😖

sisstin
6. sep 2007

karkul: jehla bude proti kontrakcím prdlajz 😉

karkulka55
6. sep 2007

to ked mi raz robili predoperacne vysetrenia...ze 5 ampuliek, som to ledva rozdychala, som musela zelena lezat este hodinu, blee 😝

sisstin
6. sep 2007

karkul: já kvůli tomu nechodím darovat krev..i když bych chtěla 😒

flow111
6. sep 2007

mne zo zaciatku bravali tak 3 ampule lebo mi zistovali vsetko mozne a dnes zase dve... ma vycicaju... 😝 😅

arabeska
6. sep 2007

siss uz som si to raz zazila a ver mi ze pre mna je stale horsia predstava ihly v xrbte ako bolesti...
a siss,vysetrenia ti budu robit na sale tak ci tak v tom ti epi moc nepomoze...proste mysli na to ze to byude dobre a nie stresovat sa doperdu ze to bude zle

karkulka55
6. sep 2007

matka mi hovorila, ze ked mam pri kramoch bolesti (mam desne krce, ze po stenach lozim), tak aby som si to vynasobila minimalne 10, ze to je porod, sak ja len pri kramoch omdlievam, neviem si tu bolest teda asi ani predstavit...ja som uuuplne naklonena cisarskemu rezu 😔

flow111
6. sep 2007

karkul take kramy som mavala aj ja... ibalgin to istil... 😉 ale porod ...mo tam asi nezaberie ze? 😅

flow111
6. sep 2007

no ved som zvedava.... 😅 😅

arabeska
6. sep 2007

karkul,hm lenze menstruacne bolesti ams niekolko dni a porod trva par hodin...

ja teda vobec niesom za cisarsky rez,je to operacia akovsetky ovela dlhsie sa zotavujes a ked ta uz niekedy operovali tak si skus predstavit ze sa este na dalsi den potom budes starat o prcka,tak ja mam skor des s toho.po normalnom porode si fit ovela ryxlejsie

sisstin
6. sep 2007

karkul: právě my, co máme mega bolesti..to je prej srovnatelný s kontrakcema 😉

karkulka55
6. sep 2007

siss:ja by som chcela velmi darovat krv, kedze mam AB negativ, ktora je ziadana, ale ked ja viem ze by som nezvladla...som srrrab v tomto 😔

flow111
6. sep 2007

mne je uz jedno jak porodim len nech porodim ved maly nejako musi ist von... 😉

flow111
6. sep 2007

ja som chcela raz darovat krv ale potom som si to rozmyslela ked som si pomyslela na ihlu...a to, ze ju v ruke budem mat minut... 😝

flow111
6. sep 2007

jaaaj uz som z toho fakt unavena, stale len cakat... 😒

sisstin
6. sep 2007

mně nevadí jehla v ruce...mně je špatně, když mi jde krev z těla..a chce se mi zvracet děsně 😒

flow111
6. sep 2007

siss mne pohlad na krv vobec nerobi problem.... 😉

karkulka55
6. sep 2007

flow: ibalgin 😀 😀 pri porode 😀 , joooj keby to tak chcelo zabrat, tak ani nevaham 😀

siss: no dufam ze je to pravda 😖 🙄

arabeska: mama mi hovorila ze sa so mnou mordovala 20 hodin, auuuuuuu
ja som mala uz tri operacie a celkom dobre som sa zotavila...tak by som celkom vedela ze do coho idem...aj kamoska mala cisarak a si pochvalovala, ze sice to bolelo, ale mohla normalne fungovat...ze mamicky co s nou boli a rodili normisne, aj ich bolelo a ani cikat nemohli poriadne, sadnut nemohli, jooj bojim bojim tohto

ale zas viem ze kvoli babetku by som vydrzala aj nemozne...to sa urcite vtedy kazda zena prekona a nazbiera sily o ktorych predtym ani netusila 😉

sisstin
6. sep 2007

flow: mně taky není špatně z krve..ale jak je toho hodně..tak můj organismus neustojí..a chce se mi zvracet 😉

karkulka55
6. sep 2007

jak sa tam to mimco lahko dostane, preco nemoze aj tak lahko vyliezt 😀 😅

sisstin
6. sep 2007

karkul: no já nevím, jestli se překonám..já kvůli tomuhle nikdy děti nechtěla 😉

karkulka55
6. sep 2007

siss: budes musiet 😅 nemozes ho tam mat vecne 😅

arabeska
6. sep 2007

karkul,hm no ja som bola teda zasita riadne maly ma mooc dotrhal ale veru ked som videla maminky po cisarskom ako sa nevedeli ani postavit 😔 ja by som do toho urcite nesla dobrovolne.samoska ak by to doktor nariadil ej ine ale takto urcite nie

sisstin
6. sep 2007

no holky..pro i proti..některé jsou po CR v pohodě...ale někdo dlooouho ne..a má komplikace..a stejně po přirozeném je někdo v poho..a někdo ne..to fakt záleží 😒 ale já bych chtěla CR asi 😕

flow111
6. sep 2007

karkul... 😅 😅 siss by bola rada teho co najdlhsie 😀

sisstin
6. sep 2007

flow: jo to jo 😀 😝 😅