Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
6. sep 2007

siss ved asi tak... ja by som na to ani prachy nedala... priroda to ma aj tak bez toho vyskusane 😉 😉 dakedy sa rodilo na poli a pozri jak sa populacia rozrasta 😅 😅

karkulka55
6. sep 2007

lepsie placebo ako nic 😀

anjeliksu
6. sep 2007

flow: tak co? preco?? preco ides prec??

sisstin
6. sep 2007

flow: no ono to stojí 25kč..haha...a je to právě babská rada 😉

flow111
6. sep 2007

karkul ved psychopodpora je dolezita ja nemam ziadnu ale ja som taky nervak co ju radsej nechce... 😉

flow111
6. sep 2007

anjelik lebo nechcem aby maly vyrastal v prahe kde su ludia taky divny... sa mi tu nepaci proste.... 😉

anjeliksu
6. sep 2007

flow: tak to mas pravdu.. KE su naj🙂 a kde presne byvate?? s manzelom??

flow111
6. sep 2007

chapes decka uplne bez dozoru vela aut... drogy na kazdom kroku... no proste hroza 🙄

flow111
6. sep 2007

anjelik niesom vydata.... 😉 ani sa zatial nechystam 😉 sme v Hloubetine je to Praha9 😉

karkulka55
6. sep 2007

MP chce strrrasne byvat v prahe....

flow: ved prave kedysi sa rodilo aj na poli 😀

hedunecka
6. sep 2007

no siss tak ja si ta neviem predstavit v mojom pripade ked mi vyse mesiaca vyvolavali porod kazde rano mi do krcka pixli taky jak tamponik na roztahovanie a potom len pridavali viac a viac.. 😖

zajtra si idem vybavit nacisto lekara lebo jedna znama povedala ze to nemam nexat ze kedy ma to xyti lebo ja to mam velmi rizikove ked mam taku cerstvu jazvu tak sa ideme dohodnut s vrxnu sestru ze nex sa vyjadri ona a potom dat dr.penaze

anjeliksu
6. sep 2007

flow: aha... joj, prepac, ze sa ta tak vsetko pytam, ale nie som v obraze🙂

sisstin
6. sep 2007

hedu: vrrrr..mi to ani s těma penězma neříkej..to nepochopim prostě..tu se to nedělá 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

flow111
6. sep 2007

hedu to zdravotnictvo na svk je proste pakaren... 😠 este davat prachy lekarovi aby sa ti venoval no to ma taaak dokaze nasr. 😠

sisstin
6. sep 2007

flow: platíš mi pak pivo 😝 😅 😅 😅

flow111
6. sep 2007

hlavne ze platis vsetky odvody... 😠 😠 😠 😠

sisstin
6. sep 2007

flow: jenže lidi si to dělají sami...kdyby nikdo nedal nic..tak by se to tak nerozmáhalo..jenže oni jdou jen k blbému obvodákovi s něčím "malým" 🙄

flow111
6. sep 2007

siss a to preco?? 😕 😅 😅 😅

sisstin
6. sep 2007

flow: jsme napsaly to samé 😝 😅

flow111
6. sep 2007

siss a co tak radsej pozvat ta na flasu dobreho cerveneho??? 😉 😅 😅

sisstin
6. sep 2007

flow: to bude lepší..já pivo nebumbám 😔 😝

flow111
6. sep 2007

siss vsimla som si sme nejako poprepajane 😉 😅 😅

flow111
6. sep 2007

tak ju beriem 😉 😉 lenze ked budem kojit tak to chvilu aj potrva... 😔

sisstin
6. sep 2007

flow: se narubeme až za rok 😝 😅 😅 😅 😅

hedunecka
6. sep 2007

siss flow no a co ste cakali??oni sa budu stazovat ze nemaju penaze a pritom maju take bocaky ze to si mi nevieme ani predstavit..ale ked chcem aby som sa vratila odtial ziva tak musim za to zaplatit-viem ze by som nemusela ale nexat sa odflinkat hocijakemu dr. tak to nie..keby som nemala to co mam tak ser*m na to a je mi jedno kto ma odrodi ale neni tam kazdy lekar taky odbornik ohladom cisara tak preto to vybavovanie

anjelik no dufam ze ho uz dlho nebudem mat to brusko

flow111
6. sep 2007

inak siss pochopim ked das sukromnikovi prachy za to, ze ta odrodil alebo vysetril, ale toto.... 😠 😠 😠 len tak k predoslej teme

flow111
6. sep 2007

siss beriem vsetkymi 27-mimi kilami navyse 😅 😅 😅 to bude zur jak.... 😅 😅

anjeliksu
6. sep 2007

hedunecka: no kocka v ktorom si?a ako sa citis? aky pocit??

sisstin
6. sep 2007

flow: no..tu se platí, jen když jde tvůj Dr. do nemocnice, kde nepracuje normálně 😉 jinak nic...

hedu: no je to strašné..MP ex si též vytrpěla 😒 v Trnave zrovna 😖

flow111
6. sep 2007

prida sa niekto?? 😕 😅 😅 😅 na ten zur teda 😉