• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
no tak som sa potesila a teraz zas az utorok, fnuk :cry: :sweat_smile: :grinning:
6. sep 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy mam poctivo sledovat prvu cast tvojho vytvoru??? :grinning:

ja viem viem, sak konecne, po dvoch mesiacoch ze je spat, uz mi smutno bez gregorika bolo :grinning:
6. sep 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: 1.cast zacina v pondelok-10.9. :wink:
6. sep 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata... nikto nikde?? :confused:
7. sep 2007 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len sedem dni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. sep 2007 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, supeeeer! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
takže ako si presne dopadla u Dr.??? :slight_smile:
7. sep 2007 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megie vobec nic noveho... stale CS6 a otvorena na dva...nic sa nechysta... :wink: monitor tiez ok ale koly tlaku ma tam prehanali pomaly 3 hodiny... :angry:
7. sep 2007 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iha, ale otvorená na tva, to už je celkom fajneee... môžeš to čakať každým dňom... a za tých 7 dní máš termín, že? :slight_smile:
7. sep 2007 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano sedem dni a termin je isty...ale ci to aj peter pochopi to je otazne :sweat_smile:
7. sep 2007 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Dr. ti aj povedal, že koľko by čakali keby si prenášala? :confused:
7. sep 2007 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nic take... ale myslim si, ze viac ako 2tyzdne asi nie... no pre mna by to bol horor :unamused:
7. sep 2007 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meg ja sa hrozne bojim prenasania, lebo je to na organizmus vecsia zataz... :frowning2: a o psychike ani nehovorim :unamused:
7. sep 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko,sice uprsane ale co uz :slight_smile:
7. sep 2007 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nevies ako moze teplota ovplivnit maleho? lebo vcera som dost zmokla a teraz som si namerala zvysenu teplotu a je mi aj trochu zle... uz si pripadam jak hypochonder aj vcera som MP hovorila, ze mi je nejak divne a on na to, ze mne je stale nieco... :unamused:
7. sep 2007 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, ti verím,,ved ja by som už najradšej porodila a to mám ešte 2,5 mesiaca pred sebou... :sweat_smile:
7. sep 2007 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si asi pojdem lahnut a dat teply cajik....
7. sep 2007 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby a je nieco nove s hedinkou? :confused:
7. sep 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, radšej choď nech to prejde... :wink: Len neviem, s kým si tu potom budem písať... :frowning2:

pipi? :grinning:
7. sep 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som zatial tu lebo krpata hajaaaaaa :grinning:
inak mne tam strasne zacali padat vlasy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry:
7. sep 2007 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi heidy je stale cela teda vcera este bola... :sweat_smile: :sweat_smile:
7. sep 2007 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,mam sa velmi zle.Dostala som ze zlcnikovy zachvat,uz 2x tento mesiac.Pritom som nikdy taketo problemy nemala.vraj v tehotenstve mozu byt taketo problemy.Teraz mam drzat dietu,lebo mam vraj v tom zlcniku kamene.Neviete mi poradit co mam papat??Lebo k dr. idem az pondelok. :frowning2:
7. sep 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ako sa inak mate baby? my sme vcera boli na Miestnom urade zapisat malu a dostali sme2000sk,potom sme sli na pizzu,isla som kuknut na zakladnu jednu profku,pak do aviounu,potom kuknut kamosku ktora je v 25tt :grinning: a potom na veceru a konecne sme sa o pol osmej dostali domkov a som z toho celeho uplne utahana tak dnes budeme s malou pekne odpocivat :grinning:
7. sep 2007 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi - tak to bol program teda! :slight_smile: Tie vlásky - to sa ti len zdá, teda nezdá, ale v tehu ti nepadali skoro vôbec, tak teraz sa to musí dohnať, vieš. ferinka - nič mastné a vyprážané na to nesmieš... iné neviem. :wink:
7. sep 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a beries nejake vitaminky?? vies lebo ked kojis tak sa ti znizuju mineraly a aj z toho mozu zacat vypadavat vlasy... :wink:
7. sep 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neberem ziadne vitaminky asi drahemu nakazem nech nieco kupi... kua dostala som mrchu :angry: :angry: :angry: :angry:
7. sep 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to tak skoro? :confused: ja som myslela, ze mrcha pride neskor ved len pred troma mesiacmi si rodila...
7. sep 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no niekedy nemusi prist vobec, ale dr mi uz pred mesiacom povedala ze ja mrchu pri kojeni budem mat a tak uz mam druhu :angry: :angry: :angry: :angry:
7. sep 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau maminy!
Pipi, vitamíny nepodceňuj, kamoška dojčila rok , kašlala na vitamíny a po dojčení vyzerala ako plešaná.. malá má teraz 4 roky, ale kamoška ešte stále nemá vlasy ako pred otehotnením :confused:
7. sep 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, hej, niekto má po vyčistení od pôrodu aj normálne po mesiaci, aj ked kojí, a niekto až po pol roku...je to indivindi :wink:

a pipi, nemusíš nutne brat vitamíny..ako som ti písala, je to preto, lebo v tehu ti nepadali..to isté mala kamoška...nem-booj :wink:
7. sep 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bihan... :wink: :wink:

meg no nikdy nevies ale tie vitaminy neuskodia.. :wink: :wink:
7. sep 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok