• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
autor
no uvidim lebo je to fakt fruza aj som sa cela vyhadzala po porode :angry:
7. sep 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to bude z toho, ze zase riadia hormony... je to fakt sila :unamused:
7. sep 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čus bus autobus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2007 o 09:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. sep 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu si uvařit maliník a něco k papuuuuuu :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2007 o 09:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zas vyhádzaná teraz tak dúfam, že po pôrode, sa to zmení... :slight_smile:
7. sep 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss inak dosiel mi kocik hahahahahahaha ale vybrat ho pojdeme vecer s MP aby som ho z posty nevlacila sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: super :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak máme stejné kočíky..já půjdu na poštu pro tu knížku a ručníky :wink:
7. sep 2007 o 10:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava kedy mi dojde este ta kozmetika a oblecenie....hmmm som nejak nedockava :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: mě ještě dojdou v po podprdy a plíny...a hadříky..ještě tři balíky :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne uz len jeden a musim s tym prestat... aj ked MP povedal, ze kym mam za co tak nech nakupujem, lebo boh vie ako to bude neskor... mam si uzit... :sweat_smile: :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: já mám mega chutě na cheesburger :astonished: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bleee ja take nemam velmi rada ale klido si daj dobru chut... :wink:
7. sep 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no já to taky nejim..a nedám si..kde bych to vzala? Myslíš, že mám doba cheesburgery? :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
měla jsem celorznej rohlík a cotage a rajče :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som rano o siedmej strieskala dva jogurty a teraz bastim cerealne bebe dobre rano... a cajik... mnam
7. sep 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebecka jsou dobrý kalorie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to máš energie skoro na celej den..je to mega sladký :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teeda, tu sa ešte stále nakupuje vo veľkom :grinning:
Flow, s tým cheesburgerom mi napadlo, že kopec maminiek rozprávalo, že im odišla plodovka práve po takom výdatnom obede v McDonalde.. nechceš skúsiť :grinning:
7. sep 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: mně to moc nechutná..ale dneska bych si to dala :sweat_smile: :sweat_smile: a hranolky :sweat_smile: :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan...nooo neverim :sweat_smile: :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja mam velmi rada tie keksy... :wink: ku kave alebo cajiku...
7. sep 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: já taky..ale jím je jenom v těhu..páč normálně bych se toho nedotkla..to jde na tlouštku jak sviňa :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si to pred tehu davala na ranajky jedno balenie a kava a fungovala som cely den a potom som jedla az vecer... no zivila som sa teda veeelmi zdravo :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive:
7. sep 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow. no..když chodíš do práce..tak se moc ani stravovat nedá..já jsem nejedla celé dny..za 14 hodin nás nepustili na jídlo :angry: a večer jsem byla tak unavená, že jsem šla hned spát :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to poznam aj ja.... :wink: :wink: a teraz som koly tomu jak beeedna... ale to vybeham :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no..ale není to dobrý...jenže zaměstnavatelům je to holt jedno :rolling_eyes:
7. sep 2007 o 10:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave a ked povies, ze mas narok na prestavku tak na teba cumi jak blb... :rolling_eyes:
7. sep 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem se občas dostala..ale za těch pět minut mě 8x volali na storno a reklamace :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. sep 2007 o 10:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa nedostala ani na WC lebo som robila na transporte v logistike takze furt niekto otravoval a tam islo hlavne o kazdu minutu... takze horor a stres :confounded:
7. sep 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: jak je v Praze? Tu hlásili 15-19, ale nevěřim :confused:
7. sep 2007 o 10:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok