Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
7. sep 2007

tak aj vam to sem hodim
ahojte babuleeeee tak sme doma cele a zdrave
pan dr. nam povedal ze nevidel este take obrazkove prietoky ako mam ja a ze malickej sa veeeeeeeeeelmi dobre dari v brusku lebo ze ju super zivim a to ma za dosledok ze ma uz okolo 3900g ale zase povedal ze nemusi mat tolko lebo ze ja som moc vysoka ze ono sa to moze stratit ale poxybujem aspon ju budem mat za co stipkat a stiskat
a povedal ze ked budem po termine cize za 6dni ze nas nebude trapit a spravime cisarsky/tak som si dnes robila aj predoperacne/povedal ze je este dost vysoko ze mu to nevyzera na porod tak moja heidinka si to asi zariadila sama ze nechce ist von prirodzene aby ma zbytocne nestrasila ze ci sa mi praskne alebo nepraskne ta jazva..
tak nex je este pekne v brusku a v pia alebo v sob.pojdeme sekciou von aspon budem mat dusu na mieste a uz ju nebudem trapit aby isla von..
takze pekne sa oblecem a jupiiiiiiiiiiiiii na cigansku na jarmok

jeeeeeeej moj maly slonicek dnes som sa do nej este viac zamilovala

karkulka55
7. sep 2007

ahojte 😉 😀

flow: ty si taka kucharka? 😕 ja tak neznaaasam varit 😝 a piect este viac, ach jaj 😔 😀

sisstin
7. sep 2007

hedu: 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

karkulka55
7. sep 2007

hedu: to je supisneeeee 😵
si uzi jarmok...mozno sa stretneme 😀

sisstin
7. sep 2007

hedu: se můžeš napchat 😅 😅 😅 😅 😅 😅

flow111
7. sep 2007

hedu to je uzasna spravicka... 😵 😵 aspon sa nebudes trapit ani ty a ani malinka 😉

pipi1211
autor
7. sep 2007

jeeeeeeeeeeeeeeej hedi to je super... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz sa moc tesim ako nam ju ukazes 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
7. sep 2007

karkul no co mam robit ked som to slubila 😉 ale peciem rada takze v poho...idem slahat vajcia 😅 😅 😀

sisstin
7. sep 2007

flow: ty polohy na nošení mimča asi budu cvičit na plyšákovi 😅 😅 😅 ale vypadá to super..ty mimča jsou děsně spokojený 😵

hedu: juuuu..jakou mám radost.. 😵

karkulka55
7. sep 2007

flow: mala by som sa aj ja obcas prekonat...ked mne to ani nejde, fnuk, som z toho nervozna, ja tak babovku zvladam 😅 😀 no proste zenska do voza i do koca 😀 😀 😀 😝

hedu: ale aby si neprechladla v tomto supisnom pocasi pri honbe za ciganskou 😀

megie
7. sep 2007

hedu, my budeme mať vinobranie akurát ked malá Heidi uzrie svetlo sveta 😵

hedunecka
7. sep 2007

😀 😀 😀 nebojte sa dam si aj za vas a ked nam tak xuti obidvom dam si aj 4 😀 😀 😀 😝 sak ked uz mam mat toho maleho slonika co jej nedam napapat?? 😀 😀 😀

flow111
7. sep 2007

Prvykrat som mame upiekla tortu s bratom ked som mala asi 7 rokov.... no dala sa zjest... 😅 😅 😅 😅

flow111
7. sep 2007

hedu 😀 😀 😀 😀

flow111
7. sep 2007

karkul ked robis podla receptov tak to obycajne vyde ani nevies ako 😉

flow111
7. sep 2007

sa tesim ked budem mat trubu... joj to budem vypekat a vykrmim si toho mojho vyzlaka 😅 😀 😀

megie
7. sep 2007

a teraz ako pečieš potom??? 😕

sisstin
7. sep 2007

hedu: dneska bych si dal i tu tvoju hus a kačicu 😅 😅 😅

flow111
7. sep 2007

megie mam taky suprovyn hrniec v ktorom sa da aj piect... no stal ma 8 tis ale vobec nelutujem 😉

flow111
7. sep 2007

je to dovoz z nemecka K adn K partner.... fakt suprova vec vsetko sa vnom da robit... 😉

megie
7. sep 2007

flow, íha, to je "mašinka" 😵

hedun, aj ja sa tak už teším na cigááánsku!!! 😀 Teraz nebudem môcť ani piť bručiak ani chodiť na kolotoče (oblubujem tie najstrašnejšie), takže sa budem napchááávať 😀 😀 😝

megie
7. sep 2007

haha, teraz do prvých 4 tém som prispela len ja, ste si všimli? všade je môj nick 😀

flow111
7. sep 2007

megie to je rychlost.... 😅 😅 😅

flow111
7. sep 2007

no uz mi tu vonia piskota.... hmmmmmmmmmmmmmmmmm 🙂

megie
7. sep 2007

flow 😀 turbo...
hmmm, cítim ju až sem! 😵

flow111
7. sep 2007

megie... 😅 uz je hotova len ju necham vychladnut... 😅 medzitym som poprala a uz len vyplakat mi treba ale chrbat necitim... 🙄

flow111
7. sep 2007

hoooootooovooo 😀 😀 😀 😀 tak poprane a aj kolacik je 😝

karkulka55
7. sep 2007

ja by som si dala kolaaaacik, mnaaaam 😅 😀

flow111
7. sep 2007

karkul 😀 😀 😀

zuzana_t
7. sep 2007

cauteeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉