Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaa1
10. sep 2007

okie dakujeeeeeeeeeeeem 🙂

flow111
10. sep 2007

nemas zac 😉

hedunecka
10. sep 2007

kuk babule no prisla som z poradne a o 14.00idem znova na zaznam asi sa mu nieco nezdalo neviem-mala sa vobec nehybala tak asi preto/ale xuderka ona spinkala 😀 lebo ako som vysla z ordinacie tak ma dokopala az na xrbte a celu cestu domov..
no babule neviem ci mi ho spravi v pia mozno az v pon. 😖 alebo po dnesnyx vysledkox si to mozno rozmysli uvidim po poradni sa znovu ozvem ze co povedal ale asi ma nexa furt cakat lebo dalsiu poradnu mi uz zase napisal na stredu a dalsiu na pia a myslim si ze ked to do pia nebude tak mi povie ze v pon.ma uz prijmu na cisara 😖 🙄

flow111
10. sep 2007

hedu moja tak si ta este potrapia... 😠 no su to ale hnusaci.... ja idem na poradnu az vo stvrtok tj den pred terminom no som zvedava 🙄

hedunecka
10. sep 2007

no vies dr.si je stale neisty..tak caka-nevim naco 🙄 no snad zmeni nazor ked mu ukazem tie vysledky lebo cholesterol co som mala 3,5 mi stupol na 8,3 neviem akou zahadou tak asi aj preto je malinka taka velika..neviem ci to ma nejaky vplyv na to ze mi to spravia skor alebo budu cakat no sak uvidim a dokonca sa mi zvysil pocet bielyx krviniek..tak uz to asi mojmu telu to tehotko leze na nervy tak preto zacina strajkovat 😀 😀

flow111
10. sep 2007

no tak to by sa mal dr spamatat lebo tvoje telo dava jasne najavo, ze uz by bolo dobre porodit... 😉

flow111
10. sep 2007

no hold idem si lahnut lebo som toho zase v noci vela nenaspala 🙄 tak zatial 😉

hedunecka
10. sep 2007

vidim ze mas problem so spankom 😔 xudatko boze nex uz sa pytaju na svet alebo co..no ja si myslim ze povie ze je to ok 🙄 😠
boze sak kym porodim tak sa na mna asi secky xoroby nalepia-ten konec teho tehotka byva fakt hrozny co sa tyka zdravia..moje telo uz prestava spolupracovat..som zvedava kolko sa bude z toho spamatavat po porode..no ja za hodinku vyrazam tak potom sa znovu ozvem 😉

hedunecka
10. sep 2007

taaaaaaaaaakze som spat so super novinou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

V PIA SA NARODI NASA "MALA" 😀 HEIDINKA 😀 😀 😀 😀 😀

dr. povedal ze to nema zmysel este dlhsie cakat lebo ze aj hlavicku uz ma dost velku ze by som ju pravdepodobne nevytlacila tak som zvedava fakt na toho nasho slonika 😀 😀 😀 rozmyslam ze pre istotu naxystam bokom vecicky vel.62 😀 😀 😀 😀

megie
10. sep 2007

ahojky Hedun!!! 🙂 super správička... všetky sa už moooc s tebou tešíme! 😵 😉

popíš, ako bolo na jarmoku, sme tam chceli s manželom ísť ale akosi to nevyšlo... 😒

hedunecka
10. sep 2007

ahoj meg 🙂 no v pia nic moc kedze stale prsalo ale aspon som si dala cigansku 😀 😀 😀 no a v sob. sme tiez boli pobehat no a v nedelu som si bola dokupit este par sladkosi 😀 😀

a preco vam to nevyslo? 😕

flow111
10. sep 2007

ahojte taaaak sa tesiiim s tebou heidy... 😵 tak ti budem drzkat palceky aby to vyslo co naj 😉

zuzana_t
10. sep 2007

cauteeeeee, jej, hedu, ako sa tesim na malinku 🙂 a ides teda cisarskym? 😅

karkulka55
10. sep 2007

ahojte kocky 😀 co nove???

hedu:uz som cela nedockava na malu heidy 😀

kuko7
10. sep 2007

cavte babulienky, zelam krasny vecer, som tu len na skok. Pridala som foto z dnesneho 3D UZV, bozenku to bol zazitok....malicke najprv spinkalo, ale potom sa zobudilo a otacalo sa o sto sest 😀 😀 😀 No a konecne som si kupila aj nieco na seba, lebo uz sa mi rozsiruje panva a moje gaturky ma tlacia 😅

zuzana_t
10. sep 2007

ahoj KUKO, teba som tu uz dlho nevidela 😉 teda,ty sa ale mas, ja stale nic 😔

zuzana_t
10. sep 2007

ahoj karkuuuuuuuuullll 😉

kuko7
10. sep 2007

zuzanka: uvidis, ze sa podari, ale vtedy ked to budes najmenej cakat 😉 drzkam palecky🙂

karkulka55
10. sep 2007

jeee kuko som kuk tvoje fotky z 3D, to je take supisne 😵 a ake je babetko uz velkee...este nebolo vidiet co to je? 😕

karkulka55
10. sep 2007

zuzik ako bolo v ídžipte? 😀 😀
ako vies ze nic?? mozno uz ste zamiesili, len je este skoro na testy...

zuzana_t
10. sep 2007

no ved to si aj ja myslim karkul - ja som robila den pred ocakavanou MS, v sobotu, mrcha mala prist vcera, len nic...a strasne ma boli brucho a chrbat a je mi zle ☹
kuko, dik 😉
v Egypte bolo super, pridam foto 😉

kuko7
10. sep 2007

No ma 8cm bez ruciciek a noziciek, meria sa to od hlavicky po zadocek....este nie je vidiet ze co je to, ale v 25tt ideme zasa na 3D a tam uz uvidime, teda ak sa nam to spekuliatko ukaze 😀
No a v 20tt idem aj na ten normalny uzv na Antolsku, tam maju taky veliky, tak ak sa aj tam ukaze, tak mozno to uz budeme vediet 😉 🙂 😀

Baby musim sa vam priznat, dnes som si kupila prve dva dudliky 😅 no neodolala som a tak som sa teskala z toho 3D.....ale povedala som si, ze take tie ozajstne vecicky, si budem kupovat az ked bude jasne co cakame 😀

karkulka55
10. sep 2007

a kde ste boli?? v hurgade ci v sharme?
noo...tak skus trosku neskor otestovat....ved teraz ako mas tie tabletky tak by ti mala prist presne, nie??
pojdem kuk foto 😉

zuzana_t
10. sep 2007

kuko - teda, ake mas krasne nohavice a tricko 😉

zuzana_t
10. sep 2007

teraz sme boli v hurghade, no, hovorila lekarka, ze by to malo prist presne, to tych liekoch, ale nevyzera to tak....

kuko7
10. sep 2007

dakujeeeem 🙂 no babulky ja idem OFF, tak peknu nocku, musim sa pripravit, lebo zajtra idem uz do skoly 😀 😅

karkulka55
10. sep 2007

ze 8 cm 😀 vyzera ako normalne velke hotove babo, ked si to realne predstavim, tak je to az neuveritelne 😅 ake je to super ze teraz je taka technika....ze to babetko uz takto mozes vidiet

zuzana_t
10. sep 2007

uz som tam dala nejake foto 😉

karkulka55
10. sep 2007

akurat som si ho kuk 😀 kraaaasne.....jooooj ako by som isla aj ja...a to by bol pech keby ste si odtial nic nepriniesli 😉 😅
negativne chmary prec....hes hes 😀

zuzana_t
10. sep 2007

no tak to by aj mna nastvalo 😔