Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

karkulka55
10. sep 2007

aaale, a ked nie, tak neni vsem dnum konec....ale keby ste ho teraz tak by vam krasne majovcatko vychadzalo 😀 ako ja 😀

zuzana_t
10. sep 2007

no ved to tak chceme aj kolegynka ma termin 5.5, tak aj ja chcem v majiiiiiiiiiiiiiiiii, lebo potom uz bude teplooooooooo 😉

karkulka55
10. sep 2007

ked je to tak ako som citala v snazilkach, tak tam to male musi byt! 😀
si zober ze aj pipi mala negativny test a isla k lekarke a sup ho tam, ze 7tt 😉

flow111
10. sep 2007

zuzi posnazili ste sa tak neboj a mysli pozitivne... 😉 srzim palceky 😉

zuzana_t
10. sep 2007

no hej, ale ked ja sa tak bojim, aby to vyslo, sme sa naozaj snazili , kazdy druhy den 😀

flow111
10. sep 2007

zuzi vies ze strasne vela robi psychika tak ju nehrot lebo sa zbytocne budes len stresovat a trapit 😉

zuzana_t
10. sep 2007

flow - ved to, psychika, snazime sa este len druhy mesiac, ale ked ja som taka hlupa 😒

flow111
10. sep 2007

zuzi niesi hlupa len sa musis trochu snazit nemysliet zbytocne do predu....ber to tak, ze vas cas netlaci, ze vsetko sa podari aj bez toho aby ste to zbytocne nutili 😉 😉

flow111
10. sep 2007

Tak ja idem pozerat film s MP a trosicku sa potulkat 😉 papa

zuzana_t
10. sep 2007

idem ja muzikovi zohriat jest, co svokra nabalila 😉

zuzana_t
10. sep 2007

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????

flow111
11. sep 2007

dobre ranko haaaa megie som dnesd predbehla.... 😅

flow111
11. sep 2007

inak co je so siss?? 😕 vcera sa vobec neozvala...hmmmm 😕

bihan
11. sep 2007

Ahoj Flow, dnes je vraj spln, tak na teba budem myslieť 😉

flow111
11. sep 2007

bihan preco?? 😕 mne uz nic nepomoze... 😅

bihan
11. sep 2007

vraj pri splne je viac pôrodov... asi na nás mesiac pôsobí ako na more 😅 Len dúfam, že na tú moju to pôsobiť veľmi nebude 😀

flow111
11. sep 2007

no ja ti neviem.... MP mi zakazal do stredy lebo vybavujeme otcovstvo... 😀

bihan
11. sep 2007

😀 😀 😀 Ja som malej zakázala do pondelka, lebo máme konečne vyšetrenie v nemocnici, tak potom už môže... potvorka, už mi tak tlačí na "podvozok", že mám pocit, že odtiaľ musí každú chvíľu vyliezť 😅

flow111
11. sep 2007

no ja som teda veeeeelmi zvedava kedy sa mu uraci, lebo noci pomaly nespim, cez den by som spala ale musim aj nieco robit... no hroza 😠

bihan
11. sep 2007

Flow, ja nespím ani v noci ani cez deň 😅 v noci sa mi nedá zaspať, vstávam o siedmej a celú noc sa prehadzujem z boku na bok a ochkám pri tom ako stará baba, lebo ma to nechutne bolí 😠

flow111
11. sep 2007

bihan presne tak to mam aj ja 😉 😉 tie klby protestuju ako blazon a brusko tiez ked sa otacam...

bihan
11. sep 2007

Mňa dnes čaká (snáď) posledné pichanie a odbery.. neznášam tieto záležitosti, lebo zase budem musieť rozťahovať nohy pred niekým iným ako mojím doktorom - tu sa totiž stery robia v labáku, nie u lekára... a v pondelok teda zase.. bleee.. kuva, a niektorí chlapi majú problém zbehnúť na spermiogram, ak je niekde problém.. pochopíš toto? 😝

megie
11. sep 2007

ahojte, 🙂 vidím, že tiež nemôžete spávať, ale vám sa niet čo čudovať... Ked nemôžem dobre spávať teraz, tak vo vašom štádiu asi budem držať rekord v nespaní... 😖

Včera sme kúpili matrac do postielky a takú lampičku s tienitkom - je na dotyk nemá vypínač, je to SUPER! a ešte ma manžel prehovoril na takého hrošíka - valec/vankúš a dala som si ho medzi nohy pri spaní.. 😵

flow111
11. sep 2007

megie ja ma tiez hrosika ako vankusik 😀 ale to je taky co sa da pripnut na postielku je na suchy zips 😉

bihan
11. sep 2007

Megi, ja mám vankúš na dojčenie a je to doteraz tá najúžasnejšia vec, do akej som mohla investovať, lebo od začiatku tehotenstva mi slúži na milión vecí 😀
Inak tie detské tienítka a lampičky sú supiš... my máme zatiaľ len kolotoč, čo premieta svetielka na plafón a chystám sa kúpiť a polepiť hviezdičky a planéty po strope 😉

megie
11. sep 2007

Inak, tá lampička čo máme vôbec nie je detská, taká normálna ale má 3 úrovne svietenia, čo je ešte lepšie ako to, že je na dotyk. Je to haluz, lebo sme s manželom skúšali ťukať do nej všeličím možným, perom, telefonom, ale na nič iné, ako na ľudský prst nereaguje... sranda 😀

flow111
11. sep 2007

bihan to bude pekne ak to bude hotove... 😉

flow111
11. sep 2007

ja si kupim asi ortopedicky balon lebo ma boli vsetko... od klbov cez chrbat a tak 😅

megie
11. sep 2007

bože, a kúpili sme si aj moskitieru, takú stieťku nad postel (biela, IKEA), som zvedavá kedy sa do toho zamochleme.. 😀 😀 Teda ked sa to rozhodne manžel pripevniť na strop a to neviem kedy bude.. 😅

megie
11. sep 2007

a to je aký???