• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
boze baby ja uz sa neviem dockat toho pia :dizzy_face: :dizzy_face: inak kabelu mam pobalenu jak keby som isla na mesaac :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zvedava na zajtra... ako to dopadne... co si este vymyslia, ze potrebuju... :rolling_eyes:
11. sep 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu :sweat_smile: :sweat_smile: to si robis vylet... :sweat_smile:
11. sep 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: máš už jisté v pátek CR? :wink: :slight_smile: Já mám taky milion věcí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

flow: no..je to nepříjemné :unamused:
11. sep 2007 o 12:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja mam na teke veci fakt stastie, to hovori aj MP, ze ja a urady sme od prirody nezlucitelna kombinacia... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. sep 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no já taky..furt mi nepřišla ta mateřská :rolling_eyes:
11. sep 2007 o 12:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to? ved je uz 11-teho... vyplaca ti ju ktoa? socialka?
11. sep 2007 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééj.. čau Siss.. už som si myslela, že si po víkende s priateľom skončila v pôrodnici :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2007 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: zaměstnavatel..no..my měli termín 13., tak uvidíme :confused:

bihan: néééé..naprosto f poho :sunglasses: :grinning:
11. sep 2007 o 12:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hedu, čo si, prosím ťa, natlačila do tašky :grinning: Ja mám taký malý kufrík :sweat_smile:
11. sep 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ano na 100%ale nevedel mi povedat ci mi ho spravi rano alebo poobece..dufam ze rano aby som mohla malinku uz v sob.dostat k sebe :wink:

no tak to ste nevideli moju kabelu odfotim ju :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: já toho mám taky strašně moc..MP mi přiveze mega tašku příště :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2007 o 12:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu ja mam normalnu cestovnu tasku... :sweat_smile: :sweat_smile: sice nieje plna ale je tam toho dost :sweat_smile:
11. sep 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tam hodila dve košele, nejaké toaletné záležitosti pre mimi, dva uteráky, vložky do podprsenky, oblčeky pre mimi na 4 dni a ideš :grinning:
11. sep 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zabudla, že musíte aj vložky a plienky baliť.. to mne dajú :sweat_smile:
11. sep 2007 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan ja tam plienky nemam lebo uz sa nevojdu... :sweat_smile:
11. sep 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: tři balíky vložek, bepanten, líh, buničina, šampon, sprcháč, žiletky, osuška, župan, plenky, kosmetika pro mimi, jednorázovky, ponožky, příbor, ubrousky, podprdy, vložky do podprdy..a nevím, co ještě :confused:
11. sep 2007 o 12:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šak počkajte, idem aj ja cvaknúť :wink:
11. sep 2007 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak mozte uz kuknut :grinning: :grinning: a to tam nemam este polku veci :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam mam dve kosele, osusku, dva uteraky, kozmetiku, zupan, oblecenie pre maleho ked pojdeme domov, intimne utierky, spodne pradlo, sprchac, toaletny... no hadam mam vsetko... :sweat_smile:
11. sep 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby este si pre istotu zaobstarajte podlozky na postel....
11. sep 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu dobre napraskana kabela :wink: :wink: ja mam trosku mensiu... moja cestovna taska je mala lebo ja nikdy nemam rada vela veci ked musim balit... ma to potom nebavi vybalovat :sweat_smile: :sweat_smile:
11. sep 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ake podlozky? :confused:
11. sep 2007 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zabalte si nieco na pitie aby ste po porode neboli vysusene....
11. sep 2007 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja:zupan/ten je dost hruby/2slapky, oblecko pre mimi, plienky, kozmetiku, kosele, podrprdy, spodne pradlo, vlozky, odsavacku, uteraky, toaletny, vlozky do podprdy, pre mimi nejaku tu kozmetiku,fotak, kremy no vsetko co pouzivam na normalny zivot doma a len ta kozmetika mi zabere tiez dost miesta lebo ju mam v takej stvorcovej taske :wink:
11. sep 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: nám tu tyhle věci dávají :confused:
11. sep 2007 o 13:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to sa da kupit v lekarni su to take podlozky ze ked krvacate aby vam nemuseli stale menit postelne pradlo (lebo to robia malokedy) tak len vymenite podlozku a ste opat v cistom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi aj nam davaju podlozky..no a samozrejme to budem mat zvlast v igelitke lebo to sa mi uz fakt do tej kabele nezmesti nieco na pitie a prvy den aj na papanie..potom mi donesu :wink:
11. sep 2007 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: jak na pití a jídlo? To ti tam nedaj? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: u nás je výběr ze 4 jídel na oběd i večeři :confused:
11. sep 2007 o 13:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no siss mne povedali, ze ked budem na sale tak tiez mam mat pitie a nejake jedlo so sebou... :wink:
11. sep 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok