• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
hedu si pojdem zabehat aby sa nieco pohlo... :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flooooooooooooooow aha co som nasla ideme na to???
jeme za dvoch neznamená dvakrát viac, ale dvakrát kvalitnejšie: Vyskúšajte osvedčený recept „Urýchľovač pôrodu”:

* tri veľké konzervy fazule
* dve kilá jemných diétnych párkov
* dve kilá mletej hovädziny
* zeler nakrájaný na kocky
* tri konzervy rajčiakov v celku
* tri rajčiakové pretlaky
* štyri veľké pokrájané cibule
* jeden cesnak
* trošku omáčky salsa
* konzerva kukurice
* kajenské korenie
* čili, rasca, čierne korenie

Mäso opečte spolu s párkami na panvici. Potom ich vložte do veľkého hrnca, pričom masť necháte na panvici. Pridajte rajčiaky, zeler, cibuľu, cesnak a korenie. Varte na strednej teplote približne dve hodiny. Hodinu pred vypnutím pridajte kukuricu. Pozvite priateľov alebo známych. Po pôrode už na to nebude čas. :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu to by mahlo pomoct ak to kupime a ponesieme same domov.... :sweat_smile: :sweat_smile: tazke dvihat :wink:
28. aug 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu ved ja sa uz vobec nesetrim a zatial ziaden vysledok... :angry: :angry: uz som skusila ja chili a som sa akurat tak prezrala, ze som ani dychat nevedela... :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez nieco nasla

:grinning: ricinový olej s džusem - projímá, a to rozpohybuje střeva, což se může přenést i na dělohu (minimálně se pročistíš )

odvar 1 litr ze zázvoru, 10 hřebíčků a jedné skořice popíjet celý den po doušcích - koření prohřívá dělohu, stimuluje její činnost

ze stejného důvodu si každé jídlo přikořeň - chilli, paprika a tak (koření se v těhu nedoporučuje hlavně proto, že stimuluje dělohu - což ale ty potřebuješ )

můžeš i s mírou nějaký alkohol alá bylinný likérek

sperma - to už víš

akupresura - máš-li ve svém okolí někoho, kdo tou rozumí
28. aug 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak skus si toto uvarit mozno to ma nejaky ten prehanavy ucinok :wink: asi tie kombinacie vsetky dokopy nieco urobia s maternicu.. :wink:
28. aug 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu urcite vyskusam v piatok ak sa medzitym nic nezmeni :wink:
28. aug 2007 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: a já byla na třech poradnách..a všude, když jsem byla např. 22+3..tak říkali 22.tt..prostě někdo to počítá jinak..to je celé :wink:
28. aug 2007 o 14:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy: on se nemá odkud vrátit..on mě navštěvuje :angry:
28. aug 2007 o 14:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss to chce klid... :sweat_smile: :sweat_smile:

tak dnes som zavarila 7 flias nalozenych jablk a dve flase nastruhanych do kolaca...uff cely den sa stym babrem :grinning: :grinning:
28. aug 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len dufam, ze mi to neskysne... :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: logické je to, jak je to tu na koníkovi a jak to počítají tobě..nevím, proč u nás to doktoři dělají jinak..ale je mi to celkem fuk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jestli 33+1 nebo 34tt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

flow: to jsi dobrá..já takovýhle věci nikdy dělat nebudu :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2007 o 14:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som nechcela ale je mi luto vyhodit jablka co som vlastnorucne nazbierala.... :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss idem si pozriet dalsi film takze zatim holka pa :wink: :wink:
28. aug 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto?? :confused:
28. aug 2007 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2007 o 17:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :grinning: :grinning: :grinning: ze sa pytam :wink: idem na pivo.... :wink: ale urco sa este stavim :wink:
28. aug 2007 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby... :wink:
28. aug 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: čaf :grinning: zase bylo jídlo z donášky? :grinning:
28. aug 2007 o 18:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss pipi sa zase prisla len pozdravit :wink:
28. aug 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..jak tinni..ty dvě si můžou podat ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. aug 2007 o 18:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a na nas sa len tak vykaslu....hmmmm prave mam plodnu debatu s MP ohladom kocika...lebo tu polemizujem aky by bol dobry... :unamused:
28. aug 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: a k čemu jste dospěli? Já si prostě musela říct, že chci ten a ten..jinak bysme ho neměli doteď :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2007 o 18:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hahaha vy kinderka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved pockajte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
siss dnes to isti pizza aj ked som sice varila polievosku a kur. stehienka :sweat_smile: :dizzy_face:
28. aug 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že Kinderka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2007 o 18:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved ste kinderka no nie? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2007 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi jake kinderka...my niesme ale z cokolady... :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2007 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked on mi nie a nie poradit ze ho mam vybrat jaaa, a ja zase neviem.... :confounded:
28. aug 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som dospela k nazoru, ze si pojdem dat pivo... :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: hele..jestli ti jde o cenu..tak fakt ten DorJan nebo Mikado Oxford..ty jsou do deseti tisíc..zas uplně ty levné do pěti tisíc..to fakt nedoporučuju :rolling_eyes:
28. aug 2007 o 18:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok