• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
kajule: no ten můj fotí na prd..ten jeho sice dobře..ale to je mi k ničemu, když tu nikdy není :sweat_smile:
15. sep 2007 o 14:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A jaktože je tam tak málo, co dělá?
15. sep 2007 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: tak já jsem tady..a on je v Bratislavě :wink: a má tři zaměstnání..takže se vídáme tak 1x za 14 dní na víkend, když to jde :wink: ale třeba teď tu byl až po pěti týdnech..bylo moc práce :angry: :angry:
15. sep 2007 o 14:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jééé tři zaměstnání, to by mě teda asi docela dost zmáhalo. A to ti nevadí, že se vidíte tak málo?
15. sep 2007 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: tak vadí..ale s tím jsem do toho vztahu šla, že to jinak nebude :wink: akorát to mimi je neplánovaný..tak je to těžký, když jsem furt sama..no..ale dala jsem se do boje..tak musím bojovat :sunglasses: :rolling_eyes:
15. sep 2007 o 14:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to je jasný, já myslím, že to zvládnete. No a jestli se budete stěhovat na to Slovensku, tak to pak třeba bude lepší, ne?
15. sep 2007 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: no moc ne :unamused: on domů moc nejezdí..páč chodí z denní na noční..takže je furt v čoudu..ale bude to lepší, než teď...ale každej den doma rozhodně nebude :wink:
15. sep 2007 o 14:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to pak jo, ale stejně se tam ukáže snad častějc než tady. :slight_smile:
15. sep 2007 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: a hlavně už nebudu bydlet s rodičema :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. sep 2007 o 14:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My máme nově postavený domek a jsou tady dva byty a v jednom bydlí rodiče. Péťa chce ale co nejdřív začít stavět někde u HK. Už se na to šíleně těším. Pže už mi leze na nervy, jak mi pořád do všeho mluví. Já vím, že to myslí dobře, když mě už to někdy přímo s.... :angry:
15. sep 2007 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: já právě myslela, že máma je taková, že mi do ničeho kecat nebude..že jí je tohle fuk..a ejhle..už před porodem má plno chytrých rad, se kterýma mě taky děsně sere :angry:
15. sep 2007 o 14:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
U nás to jsou ale kolikrát úplný dá se říct kraviny. Zapomenu si v kuchyni vytáhnout roletu a táta přijde, ať si ji vytáhnu, že tam jsem jak v kobce. Mě to tak šíleně naštve, že si řeknu, že je to snad moje věc a i kdybych chtěla, tak ji nevytáhnu. Už pro ten pocit, že si to snad můžu udělat, jak já chci.
15. sep 2007 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: jo..to znám..blbosti, ale pekelně to nasere :angry:
15. sep 2007 o 15:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Přesně tak, ale už si z toho nic nedělám. :sunglasses: Jináč bych musela být n...... každou chvíli.
15. sep 2007 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: ale aspoň s nima nejste v bytě..to by bylo úplný psycho :wink: :sweat_smile:
15. sep 2007 o 15:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to si teda nedovedu vůbec představit. :grinning:
15. sep 2007 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jsem právě dojedla zmrzlinu a bylo toho málo :cry: :angry: :sweat_smile:
15. sep 2007 o 15:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No vidíš, já mám v mražáku, tuším višeň-jogurt. Bych si taky mohla dát. :sunglasses: Tu váhu už nějak neřeším. Před těhu jsem měla 57kg, před porodem 72kg a teď mám 62kg. Když na mně ty kila stejně nikde nejsou vidět, do výšky mám 175cm, není to moc, ale i to břicho se mi v tom v těhu ztratilo.
15. sep 2007 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já si musím jít hají na chvilku..tak zatím :slight_smile: :wink:
15. sep 2007 o 15:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jj, zatím. :wink:
15. sep 2007 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my máme v říjnu další miminko..... :grinning:
15. sep 2007 o 18:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nepovídej, tak to je krásný. :dizzy_face:
15. sep 2007 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: se to zchrupnutí nějak protáhlo :confused: ale nějak oslíkuju..tak jsem byla ve sprše :rolling_eyes:
15. sep 2007 o 18:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To je asi normálka. Já jsem taky pořád spala. :slight_smile: No hlavně teda ze začátku těhu. Jinak přes den vůbec neusnu, jak vidím, že je venku světlo.
15. sep 2007 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mně nedělalo problém spát nikdy přes den..jsem zas byla ztahaná z práce...tak jsem spala třeba do dvanácti a pak šla na odpolední :confused:
15. sep 2007 o 18:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já ať jsem ztahaná jak jsem ztahaná, tak přes den neusnu jenom když mi není dobře. Spát jdu klidně o půlnoci a vstanu třeba v šest. :slight_smile: Ale ze začátku těhu jsem kolikrát usla už v šest. :sweat_smile:
15. sep 2007 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
měli teď dávat Jste to, co jíte..a je debilní Krampol místo toho :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. sep 2007 o 18:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak Krampola taky nemusím. :rolling_eyes: My se teď díváme na video ze svatby, to je trochu větší zábava než Krampol. :grinning: Ty taneční kreace po kolika skleničkách píva, vína. :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2007 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to mi připomíná..jsem byla výjimečně na rodinné oslavě..a tam jakýsi příbuzný z padesátýho koleno oblečen v tepláky taky vykroužil služný pozice... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. sep 2007 o 18:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak tady byli oblečený docela dobře. No ale když si pak nasadili ty barevný paruky. :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2007 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok