Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
15. sep 2007

mně je nějak divně...ach jo 😔

kajule
15. sep 2007

Copak?
Mě dneska v jednu chvíli šíleně bolelo na prsou na pravý straně a bylo to taky docela nepříjemný. 😖

sisstin
15. sep 2007

kajule: jsem si vzala ručník MP..to ještě voní po jeho parfému 😢 je mi smutno... 😢

sisstin
15. sep 2007

kajule: zas koukám na fotečky...TM vypadá jak chlapeček 😅 😅 😅 jste roztomilí 😝

kajule
15. sep 2007

Aha, tak na to nevím, co bych ti poradila. ☹ Tohle znám dobře ze začátku těhu, kdy byl Péťa pořád pryč. ☹ To jsem pořád měla u ruky jeho košili. Někdy jsem si připadala jako blázen. 😅

kajule
15. sep 2007

Nj, vypadá na míň než mu je. Však ti můžu dát odkaz na fotky ze svatby. 😉 Ať jich můžeš zkouknout víc.

sisstin
15. sep 2007

kajule: 🙂

sisstin
15. sep 2007

jééé..ty jsi vdaná čerstvě 😀

kajule
15. sep 2007

Jj, 18.8. 🙂

kajule
15. sep 2007

Původně jsme chtěli v červnu, ale pak jsme to kvůli Páťovi odložili, pže to by byl ještě moc malinkej.

sisstin
15. sep 2007

kajule: tak to já nevím, kdy se budu vdávat 😅

sisstin
15. sep 2007

no ty vole..teď mi napsal, že je s jedním debilním kamarádem na Vinobraní..no to mi fakt zvedlo náladu teda 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

kajule
15. sep 2007

To věřím, to by mě teda pěkně naštvalo a jak se znám asi bych mu to dala i znát. 🙄 🙄 🙄

sisstin
15. sep 2007

kajule: tak já mu přes smsky dám znát prd...kašlu na to radši 😅

kajule
15. sep 2007

No přes smsky ne, to nemá význam, pak by se ještě taky naštval a těžko mu to prostě řekneš, tak jako ve skutečnosti. Když ale přijede zase kdo ví kdy, tak do té doby bych už na to asi zapomněla nebo spíš už to nechtěla řešit.

sisstin
15. sep 2007

kajule: no už mě jakž takž uklidnil 😝 rodiče mi přivezli z Prahy mega bagetu a colu..jdu se nacpat 😅 😅 😅

kajule
15. sep 2007

Tak to se máš, já teď colu moc nemůžu. 😠

sisstin
15. sep 2007

kajule: no já si to užívám, dokud můžu..kafe, slabý vinný střik..colu 😝 ...bagetka je dobrá..ze zdravé výživy s lučinkou, krutí šunkou a zeleninou 😝

kajule
15. sep 2007

Tak já si taky můžu dát malý černý pívo nebo skleničku čer. vína (na železo 🙂 ).

sisstin
15. sep 2007

já se bez coly zblázním..to je můj oblíbený nápoj 😝

kajule
15. sep 2007

Péťa si ji taky kupuje skoro každý den. Já zase můžu ledový čaj. 🙂
Teď jsem koukala v TV, jak oddělili ty siamský dvojčata. Stejně mi to přijde neskutečný, jak něco takovýho můžou udělat a to že to přežili obě dvě mi přijde jako zázrak. Teď ještě aby to dál dobře snášeli.

sisstin
15. sep 2007

kajule: já jsem na to koukala na centru 😉 je to fakt zázrak..srostlý byly teda zvláštně 😕 ...uf uf..už nemůžu..jsem snědla půlku a končím 😎 ledový čaj piju pořád..ale pálí mě po něm žáha 😖

kajule
15. sep 2007

Tak to je prý v těhu normální, i když mě teda nepálila. Já pořád pila Nestea a teď mi Péťa přivezl 1,5 už nevím jak se to jmenuje mnohem levnější a stejně tak dobrý. 🙂 Já jsem si dneska udělala těstovinový salát, ten jsem slupla celej a pak nám známá přivezla pytlík se svatebníma koláčkama. No i ten už je skoro celej ve mně. Mám pořád docela zvláštní chutě a to nejsem ani těhotná. 😅

kajule
15. sep 2007

Tak to tak vypadá, že co jsem sem vlezla, tak se sem nikomu jinýmu nechce? ☹

sisstin
15. sep 2007

kajule: oni holky moc o víkendu nechodí...a teď jsou dvě čerstvé maminy 😉

kajule
15. sep 2007

Nj, tak to mají jiný starosti. 😵 Já jsem v šestinedělí taky moc času neměla.

kajule
15. sep 2007

Hlavně tu první noc jsem myslela, že mě odvezou.

sisstin
15. sep 2007

kajule: kluci prej děsně řvou první den 😕

kajule
15. sep 2007

Jako myslíš po narození? To byl Páťa úplný zlatíčko i v noci. Celou dobu co jsme byli v porodnici byl hodnej akorát jednu noc brečel, ale to byla bouřka a sestřička říkala, že byli neklidný všechny miminka. Co jsme pak přijeli domů, tak spinkal, no a akorát v noci to jsem už byla zralá pro Chocholouška.