Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
13. feb 2008

no dává ji zabrat asi..má ho ráda..ale má to náročný asi 😕

arabeska
13. feb 2008

ty vole ale to potom uz musi mat ake ked sa rozhodla ku takemu kroku 😕 😕

sisstin
13. feb 2008

arabeska: tak ona děti taky nikdy nechtěla..a stalo se...hormony jí nedělají dobře 😉 já bych do toho taky nešla..páč se právě bojim toho, že bych mohla změnit názor...ale když si je někdo jistej...proč ne 😎

weroni
13. feb 2008

caute zienky, dnes ste to tu rozprudili 🙂

no k tym dalsim detickam, my chceme s drahym 4 😀 ja sama som zo styroch surodencov a hoci niekto to moze argumentovat tym ze radsej jedno alebo dve ktorym da vsetko ale to "vsetko" nie je len v materialnych veciach aj ked bez nich sa samozrejme neda zaobist 😉
ale je to dost super byt taka partia doma 🙂

druhe by som ja osobne chcela tak po troch rokoch - aby som prvemu mohla vysvetlit ze bude mat surodenca a tak, naplno sa mu venovat a potom druhe 🙂 no ale drahy ma presviedca ze o rok budem zase tehu 😀 😀 😀 😝 😉

tinni
14. feb 2008

dobre ranko, prajem krasneho Valentina 🙂

kuko7
14. feb 2008

Zelam krasne ranko babulky a krasneho Valentiiina 😀

Inak ked ste sa bavili o veku, tak ja som tak stara ako Hedu...tiez budem mat 21 😀

A paradne to leti, ze...ja sa uz neviem dockat malickej a dufam, ze ked bude na svete, tak dame nejake stretko s detickami....urcite by som potom dosla....no teraz uz sa ani z domu nepohnem, zakazali mi soferovat a ja som vaznom vo vlastnom dome 🙄 😠 ale nejako vydrzime do konca, nie? 🙂

Boze baby, ja keby som mohla, tak by som mala aj dvojicky 😉 ale asi by som to teraz nezvladala popri vyske, no uvidime ako budem zvladat Alicku, lebo ja som taka, ze nie velmi rada budem davat malicku niekomu na povarovanie....a uz vobec nie svokre 🙄 ......no neviem ako to bude, ale ved sa uvidi 🙂

kuko7
15. feb 2008

no sem uz asi fakt nkto nezavita 😢 🤐

tinni
15. feb 2008

halo-halo, je tu niekto? 😕

arabeska
15. feb 2008

tinni ahoj ja som tu 🙂

tinni
15. feb 2008

ako sa mate, uz ste zdravsi? 😉

arabeska
15. feb 2008

dnes brankovi robili ten test crp kde sa zistilo ze atb netreba tak sa tesim,ale nejaku zmenu na nom nepozorujem,stale haja ,malo papa,odsvame sopliky a tak...☹

tinni
15. feb 2008

chudatko ☹ a kojis ho este?

arabeska
15. feb 2008

ano kojim,ale on neexce moc teraz papat tak som smutna...xuda moje☹

tinni
15. feb 2008

to pomaha, ked ho castejsie kojis, ale ked nechce... ☹ tak drziiim palceky, aby to bolo cim skor za vami...
a Davidko ako?

arabeska
15. feb 2008

davidko ma este stale sopliky a kasel ale inak uz je ok.len uz sa doma nudi ,potrebuje ist medzi deti🙂
ja si ho prikladam stale ale moc toho nespapa 😔

tinni
15. feb 2008

a Davidko teraz este ani di skolky nechodi, vsak?

ty vole, vsak on uz do skoly pojde na rok 😲
a do skolky chodil od troch rockov?

arabeska
15. feb 2008

do skolky zacal teraz xodit do novej po roku a pol a ide uz od septembra do skoly🙂
no teraz je doma lebo s tym kaslom a soplom do skolky nemoze☹

tweety22
15. feb 2008

caute baby, arabeska, nech ste rychlo zdravi, sorry dnes som musela rychlo zmiznut z icq lebo prcek mi vstal s placom

arabeska
15. feb 2008

r\evi,pohoda ja spm si to aj myslela,tiez som potom musela ist fuc 🙂

tinni
15. feb 2008

kocky, tak ja neviem, mne je stale zle od zaludka a bolia ma prisa, uz fakt neviem, co si mam o tom mysliet, zajtra skusim pre istotu este jeden test... 😒

tweety22
15. feb 2008

tinni, no ja som zvedava 🙂 teraz sa tolko kociek dalo na druhe kolo , ze obcas ma to normalne berie ale ked si predstavim zase ten porod a to male mimi co furt place a ak by malo este aj take koliky ako maval misko no tak vtedy ma to hned rychlo prejde 😉

arabeska
15. feb 2008

tinni myslis ze nakoniec by si tehu mohla byt?neni to len kvoli blizacej sa mrske?no keby si bola ja tak si tehu urcite ,okolo mna iba trencle preletia a som tehu 😀 😀 😀

tinni
15. feb 2008

no tweety, ani nehovor, ja ked si spomeniem na tie noci 😠
je mi zle od zaludku-a to mi nebyva pred ms...

tweety22
15. feb 2008

tinni a priatel to vie? teda, ze by mohol byt po druhy krat tatuso? no mojho misa by asi drglo, ten ide od septembra do skoly tak neviem ako by sme to zvladali 🙂 ale furt snivame o 3. detoch 😎

tweety22
15. feb 2008

no ja som fakt celkom rada, ze misko je uz vacsi , ono to s tymi babatkami nie je sranda... ja ked si predstavim ako som ho doniesla z porodnice a on mal 2,5 kg a ja som v zivote nic mensie nevidela a plakavala som pri nom, ze on nikdy nevyrastie 😉 xi xi a teraz ma 11,9kg ...

tinni
15. feb 2008

tweety, samozrejme, ze to vie... a druhe urcite nechce...

tweety22
15. feb 2008

arabeska, ak bude tinni druhy krat tehu tak ja sa dam tiez na druhe a ty na tretie, to bude kopec srandy 😀

tinni
15. feb 2008

no, tak v tom pripade sa na to tesiiiiiiiim 😀

arabeska
15. feb 2008

jasne na 3 😀 😀 😀 😀

po tomto mojom tehu tak skoro nehrozi ze ma to 3 kolo xyti 😅

tweety22
15. feb 2008

tinni, jasne, na strkovci budeme vsetky tri tlacit kociky, plne elanu do zivota, ze sme sa vrhli na materinsky zivot o plienkach a dudlikoch 😀 ale bola by to sranda 😉