Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

bihan
31. aug 2007

Siss, s tými "košielkami" vŕtala mama aj do mńa.. že si mám také kúpiť, lebo mimi je v tom krajšie (fakt dôvod 😠 ) a že do zavinovačky dám mimi len do košieľky a s plienkou.. tak som jej to rýchlo vysvetlila, že zavinovačka nebude a košieľky tiež nie 😀

sisstin
31. aug 2007

bihan: no tak u vás ne..30 stupňů 😅 😅

bihan
31. aug 2007

to máš jedno kde.. na začiatok aj tak baby nedokáže kontrolovať svoju teplotu... ale mne sa všeobecne zavinovačky nepozdávajú...ani poštolky, ale to už sa opakujem 😉
Ostali sme tu samé? 😕

sisstin
31. aug 2007

bihan: já mám ty rychlozavinky..dobře se v nich dítě drží..ty klasické bílé na zavazování taky nechci 😉

bihan
31. aug 2007

my máme len jednu rýchlozavinovačku do autosedačky.. keby sa náááhodu ochladilo 😝 a navyše to bol darček, ale na tie "klasické" rýchlo zavinovačky sa to nepodobá.... je to len z látky, žiadna vložka...
Kurnik, dnes som bola hľadať tie detské vysielačky, lebo to je už fakt posledná vec, ktorá mi do výbavičky chýba a našla som najlacnejšie za 60€ a nič okrem prenosu zvuku to nerobí... kuva, tu je všetko tak neskutočne drahé!!! to by si neverila 😠

arabeska
31. aug 2007

aj aj som tu david nexce ist von ☹

bihan a ty kde teraz byvas?daj nex ti mozem zavidiet 😵

bihan
31. aug 2007

Arabeska, u nás už je tma 😅 😉 bývame na Reunione...kúsok od Madagaskaru 😉

arabeska
31. aug 2007

jeeej aj ja xceeem,ty tam musis mat nadherne 😵 😵 juj pridem ku vam na dovcu 😎

sisstin
31. aug 2007

už jsem tu ...byla jsem ve sprše...málem jsem si tam ani nesedla už 😅

arabeska
31. aug 2007

siss 😀 ja to ani neksusam lebo sa neviem postavit😀

sisstin
31. aug 2007

holky..taky se vám tak špatně dýchá? Mně už to děsně tlačí..a funim jak starej dědek 🙄

bihan
31. aug 2007

Arabeska, tak príď, na hoteli ťa bývať nenechám 😀
Vaňu ešte zvládam - teda vyliezť z vane... trošku je to zaberák, ale ešte sa dá 😉 Ale sprchujem sa postojačky 😅

arabeska
31. aug 2007

bihan neprovokuj elbo balim kufre a rodim u vas 😀😀

sisstin
31. aug 2007

zase žeru..ach jo 😀 😝

bihan
31. aug 2007

mám pre teba zlú správu.. už by ťa do lietadla nikto nezobral 😅
Siss, mne sa blbo dýchalo ešt pred nedávnom, ale už mi je fajn 😀

arabeska
31. aug 2007

bihan aj si odrodim a dojdem potom 😀 😀 😎 😎 ale asi skraxujem na letenkax 😅

sisstin
31. aug 2007

bihan: už mě to vytahování prachů furt fakt vytáčí 😠 😠 😠 😠

bihan
31. aug 2007

Siss, ser na to, ti hovorím, že ju manžel poriadne nefikne, tak si to kompenzuje takto 😅

arabeska
31. aug 2007

😕 😕 😕 to o kom?

sisstin
31. aug 2007

bihan: 😅 😅 😅 😅 jsem dnes osiřela..jsem úúúplně sama celý víkend..tak může spinkat nahatá 😅 😅 😅

hedunecka
31. aug 2007

no tak uz som spat a vsetky bolesti mi po ceste presli 😀 😀 tak som si aspon orexy nazbierala a teraz luskam..ale uz od vcera mam neskutocnu xut na vajicka stale.. 😀 😀 tusim si pojdem urobit vcera som si ix robila o 23.00 😅 😅 🤐

uz som aj svoje bandzorko odfotila a snad uz neporastie lebo ma porazi 😕

bihan
31. aug 2007

Arabeska, krávy sú všade, ale toto je jedna špeci 😉
Siss, ja spávam nahatá vkuse 😀 aj u rodičovcov... 😅

sisstin
31. aug 2007

hedu: mně už roste jen pod prsama..ale do prostoru už moc ne..ani nepřibírám nějak 😕

hedunecka
31. aug 2007

siss 😀 😀 😀 tak to si myslis ty..uvidis ako este porasties..co som kukala babam albumy tak tie posledna 2tt im fakt niektorym narastu brusiska ze az..sxalne ja som si myslela ze jaky mam pupok v 34tt a teraz?? 😕 😕 dam porovnanie..kukni

bihan
31. aug 2007

Hedu, mne sa zdá, že ti len trošku kleslo, ale zas tak enormne nenarástlo 😅

sisstin
31. aug 2007

hedu: no jo..je větší 😝

hedunecka
31. aug 2007

no skor by som povedala ze dole sa nakojo nafuklo..sak bodaj by nie ked uz ma ale 5kilov 😀 😀

sisstin
31. aug 2007

holky..mně je úplně divně..teď koukám na fotky kámošky..všude super ohozená..skvělý boty, doplňky..si teď připadám jak socka už 😠

hedunecka
31. aug 2007

siss no sak ked porodime ideme na dzidzinu neeee?? 😀 😀 neboj ved este par tyzdnov a bude s teba opat kocka 😉 😉

sisstin
31. aug 2007

hedu: no spíš jde o to, za co si ty nové věci koupím 🙄