Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

bihan
22. sep 2007

Siss, tak čo, článok ťa trochu upokojil? hovorím, že to nie je žiadna veda 😉

sisstin
22. sep 2007

bihan: stejně budu tak v prdeli, že budu dělat něco jinýho 😅

droby
22. sep 2007

jee no to cuvanie ma nenapadlo to by teda slo 😉
a ide sa k vam po schodoch?
kamoska co jej strazievam malu, k nej sa ide po 4 schodoch nemajukoljnicky, ja sikocik chytim zboku a vynesiem, ale to ma sportak golfky, takze sikovne to ide ale ona ma to to tiez fajn patent, predne kolesa do skochu, nizsie zadne a predne posuva o schod vyssie a tak az hore 😀

bihan
22. sep 2007

Siss, urobíš si po svojom a budeš vidieť, že je to aj tak pre teba to najlepšie 😉 No a čo sa týka toho, čo tu jazdí, tak to sú skôr štvorkolky.. najmä s nakliknutou sedačkou.. ja som tu snáď hlbokú vaničku ani nevidela, ale možno to bude tým, že väčšinou tie kočíky stretávam v supermarkete 😅 Inak mám pocit, že u nás sa na kočík dáva väčší dôraz.. to by si sa čudovala, v akých šmejdoch občas vozia svoje deti...

droby
22. sep 2007

dik za poucenie o trhani 😀

jasne je to aj vec toho co sa komu paci, teraz su 3kolky hitom, vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody, co kto potrebuje to kupi 😉
mne sa paci ked su predne kolesa otocne to musi byt 🙂

inak pocula som nazor ze s trojkolkou strazis 3 drahy kolies, s 4kolkou s otocnymi kolesami az 4 drahy a s neotocnymi len dve ..... ze sa musis viac vyhybat psim vykalom na ceste 😀

bihan
22. sep 2007

No u nás to bude sranda.. mám pred barákom asi dva schody na chodník a potom štverať na druhé poschodie... myslím, že kočík ostane v pivnici, zo začiatku v kufri auta 😅

droby
22. sep 2007

fuha bez vytahu?no to by chcelo garaz na kocik 😉 alebo na to je fajn prenosna vanicka s ktorou babo dotrepes hore a zvysom kocika zostane v aute pivnici, alebo jeden z rodicov bere baby a jeden zbytok kcika

bihan
22. sep 2007

Droby, ja to mám všetko len teoreticky z kníh..ako ten priechod pôrodnými cestami vníma mamina, keď už je na stole, to ti porozprávam neskôr 😀

milliigoret
22. sep 2007

baby neviete mi pomoct?do albumu sa mi omylom dostali take divne tabulky a ja ich neviem dat prec.nestretol sa s tym niekto z vas? 😒

bihan
22. sep 2007

Mili, myslím, že máš niečo v názve albumu.. zmaž, ulož a vlož nanovo...

bihan
22. sep 2007

nemyslím celý album, ale len názov albumu a popis 😉

milliigoret
22. sep 2007

bihan ono to nejde s tym nic robit,ani mazat ani nic...ani cely album mi nejde zmazat 😒

bihan
22. sep 2007

tak mi napadá, nebude to niečo s tými blinies? Absolútne sa ti nedá dostať do albumu? V najhoršom prípade napíš adminom, nech to zmažú...

droby
22. sep 2007

bihan o mesiac cakam referencie z praxe 🙂

milliigoret
22. sep 2007

uz som pisala ale neako neodpisuje,tak este pockamdufam,ze sa ozve.ja len som chcela vediet,ci ste sa s tym nahodou niekto nestretli. 😉 ale dik

droby
22. sep 2007

a neskusala si si tam vlozit njaky obrazok? ci len tak znicoho nic sa ti to objavilo? ale to fakt na zvlastnom mieste, to som teda este nevidela

bihan
22. sep 2007

Droby, aký mesiac? chceš ma zničiť? max o dva týždne rodím 😅 😝

Mili, admini tu nie sú nonstop, ale určite na to zareagujú neskôr.. skôr by som ale oskenovala počítač, či si náhodou s blinkies nestiahla do počítača nejakú potvoru 😒

milliigoret
22. sep 2007

pc je ok,testoval mangel.ja som si tam davala tie trblietave mena z text generatora.v jednom albume to mam ok a v druhom mi vybehli tie tabulky .a sakra nejde zmazat ani cely album 😠

droby
22. sep 2007

nieee, ale celkovo kym prides s porodnice a bude sa ti chcet o tom hovorit - to ti davam cas 😀

fu to je asi zvlastny pocit ze uz len kratke dva tyzdne.
akurat som volala so svagrinkou je 8tt 🙂 tesim na synovca 😀

sisstin
22. sep 2007

už jsem tu..myla jsem si mastnej chlup 😅 mám nějaký tlaky 🙄

bihan
22. sep 2007

Neboj, ja som z nemocnice doma po troch dňoch a už zase budem nacapená na počítači 😀 Ale aj tak dúfam, že to bude menej ako dva týždne... o týždeň má manžel narodky 😉

sisstin
22. sep 2007

miligoret: koukla jsem na to..a píšou tam cosi, že ti vypršela doba, na kdy se ty blinky dávají nebo něco jinýho..a máš navštívit jejich stránky 🤐

sisstin
22. sep 2007

miligoret: ale když na to kliknu, tak to jde normálně to album 😕

droby
22. sep 2007

jee krasny darcek ho caka, no o tyzden skor by mohla prist sarah - treba jej dopomoct 😉

sisstin
22. sep 2007

co furt s tím všechny máte, že chcete rodit na narozeniny někoho..to moc nechápu 😕 😅 😅 😅 😅

bihan
22. sep 2007

Aj mne sa dalo dostať do albumu bez problémov...

Siss, nič špeci... ja by som priamo na jeho narodky rodiť nechcela, ešte mu chcem urobiť narodeninový koláč... ale ide o to, že mám dátum pôrodu veľmi blízko jeho narodiek...

Droby, vypudzovacie techniky nezaberajú, pozri na Flow 😅

sisstin
22. sep 2007

bihan: no malý by se měl narodit na tchyniny narozeniny 🤐

už vím, co byly ty tlaky..právě odešly 😅 😅 😅 😅 😅 😅

bihan
22. sep 2007

Siss, tak toto ti teda nezávidím 😅 😀 😀 😀

sisstin
22. sep 2007

bihan: co? Ty narozky nebo ty prdy? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

bihan
22. sep 2007

Tie narodky 😀